Оля_с_киркою• 26 июня 2025
Чоловік ображається через відпочинок
Хочу у відпустку з подругою та її дочкою поїхати на 4 дні в Карпати відпочити. Чоловік не може поїхати через роботу, і на мене ображається, що я хочу їхати з подругою. Каже, що це не правильно по відношенню до нього і хоче, щоб я не їхала. Я дуже втомилась на роботі (в мене і розумова і фізична робота), а зараз вже і настрою немає кудись їхати. Ви б поїхали?
Вкуси мене• 26 июня 2025
У меня в семье не принято отдыхать отдельно. Я бы не поехала. Но вы смотрите сами.
Царевна в уггах• 26 июня 2025
Нет, я бы не поехала.
И я бы обиделась, если бы я не могла - а он поехал с друзьями отдыхать
Всім шампаньського• 26 июня 2025
Не може поїхати і ображається, дивний. Якщо він не їде, то і нікому не можна їхати
сладкий_ноябрь• 26 июня 2025
В вашій ситуації б не їхала. Хоча часто їздила на море на довгий період саме з дітьми.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляSo_so
Да, я ездила и муж только рад за меня.
Я теж не бачу тут нічого поганого. До того ж чоловік не дуже любить такий відпочинок
Налитое яблочко• 26 июня 2025
Я постійно так кудись їду, це значно дешевше, з подружками після 40 відчуття як знову студенти. Бари, кафе і прогулянки містом, Вже двічі були закордоном, зараз на море збираємось, минулого літа в Буковель їздили. З сім’єю теж їздимо і раз в рік з чоловіком без дітей. Я працюю, хочеться якоїсь винанагороди за роботу, а не тільки працювати на задоволення потреб дітей і сім’ї. Є я і мої бажання.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ви праві) я так само хочу якось відволіктись від рутини, бо бачу, що вигоріла на роботі.
Ответ дляОля_с_киркою
Так дело не в любви к отдыху. У меня когда то брал отпуск (он работал, я нет) и неделю смотрел ребенка, а я с подругой летала в отпуск. Потому что декрет это та же работа, но только без выходных и отпуска.
А возмущаться, что твоему партнёру может быть лучше чем тебе, это прогностически плохой момент.
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляВинник
А в Германию на пособия не хотите?
Чоловик хай дома посидить
Ні, до чого такі питання?
оксюморон• 26 июня 2025
Ответ дляSo_so
Да, я ездила и муж только рад за меня.
Аналогічно. Тим більше зараз, коли він невиїзний( Їжджу з дітьми, з подругами
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не поїхали б?
Ноунэйм• 26 июня 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Відносини з ким вам дорожче, з подругою чи з чоловіком? Хоча, напевно, з подругою. Інакше б ви з чоловіком розмовляли, як люди, які люблять та поважають один одного, і форум вам не був би потрібний
Чупокабра• 26 июня 2025
Для меня ваш муж максимально странный. Мой всегда рад когда мне хорошо. Вы ж не в эмиграцию едите,а в отпуск на всего 4 дня! Та здоровый человек наоборот сказал бы класс! Хоть соскучимся друг за другом
Белоснежко• 26 июня 2025
Обсолютно согласна с третьим комментарием, именно странный муж.
Едьте, и отучайте его от эгоизма.
Налитое яблочко• 26 июня 2025
Ответ дляНоунэйм
Найдорожчі відносини з собою) з собою треба розмовляти і питати в себе - що я хочу
Попадалочка• 26 июня 2025
Я ездила в Испанию с подругой, муж оставался дома с детьми. Все нормально, никаких обид. Если бы он куда-то поехал с другом, я бы тоже была не против.
Вообще, что за ограничения? Вы в клетке? Цепями связаны? Ну блин, это нездорово как-то...
Оля_с_киркою
• 26 июня 2025
Ответ дляБасноплетка
А с кем останется ваш ребёнок на время поездки?
У нас немає поки дітей
оксюморон• 26 июня 2025
Ответ дляБасноплетка
У мене чоловік залишається. Нещодавно з Канар із подругами повернулася. Всі чоловіки впоралися ) Діти ж не тільки мамині)
Сунуся в чужі справи• 26 июня 2025
Я їжджу де мені треба сама і з компанією, вже років 15,без проблем.
Тільки не про гроші• 26 июня 2025
С 22 года езжу с детьми. Муж невыездной еще неизвестно, сколько будет. Теперь всем сидеть? Он это понимает, хотя видно, что ему тоже хочется. Он в свое время тоже ездил, а я дома оставалась
Love_Love_Love_• 26 июня 2025
Максимально странний чувак як і деякі відповіді про те що МИ ЖЕ СЕМЬЯ і тому отдєльно не відпочиваєм