Пацаааааааан• 26 июня 2025
Який магнітний конструктор став улюбленим у вашої дитини?
Сонячний день• 26 июня 2025
Ніякий або будь-який. Що значить ’улюблений’? Як і зі всім іншим, погралися пару днів і лежить пилюкою припадає.
Королева ганделику• 26 июня 2025
У нас был только из таких треугольников. Иногда играла, наряду с лего, пазлами и мозайкой
Сон і дрімота• 26 июня 2025
Магнастікс.
Роки на півтори його вистачило. Я декілька наборів докупила.
Щебетуха• 26 июня 2025
Схожий був, і це одна з небагатьох іграшок, що була цікава і актуальна завжди. Подарували на 3 роки.