Невгамовна• Изменено 26 июня 2025

Скарги родичкі.

Точніше вона просто незадоволена і вже двічі мені розповіла, що її чоловік оформив пенсію і виявилося, що пенсія буде зовсім маленькою. Він все життя добре заробляв, а пенсія копійчана. Вона додала, що офіційно він мав лише мінімалку. Я коли це почула, то хотіла сказати, що це справедливо в його випадку. Але промовчала.
Як вважаєте чи варто в такій чи подібній ситуації казати те що думаєте?
Прагматик флегма• 26 июня 2025
Я бы сказала, угу, очень жаль и все.
Неробименінерви• 26 июня 2025
Всегда можно говорить что думаешь, главное выбрать правильные слова)
автор Невгамовна • 26 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Я бы сказала, угу, очень жаль и все.
Я так і сказала, але по факту так і повинно бути. Але його дружина навіть не розуміє, що він недоплати в багато податків і це взагалі уголовщина. Принаймні в цивільному суспільстві керівника вже б точно посадили до тюрми.
Прагматик флегма• 26 июня 2025
Ответ дляНевгамовна
А вам не все равно,что она говорит?
Всміхайлик• 26 июня 2025
🐍 і 🐸
Подружки.. от і дружба
Ну шо не так?• 26 июня 2025
Мовчіть, це вас не стосується.

У свекра на роботі давали земельні ділянки в ст, в ми тепер з його співробітниками сусіди. Так от в 90х всіх питали яку вони хочуть з/п білу, а яку чорну. Свекор захотів більше білої, на руки отримував менше. А його колега на тій самій посаді поставив собі мінімалку і отримував на пуки більше. Так тепер ходить і моєсу ж свекру дорікає, що працювали однаково, а тепер йому дуля, а у свекра хороша пенсія.
Зашла на 5минут• 26 июня 2025
Я ж пенсионный фонд чтоб консультировать страждущих. Поойкала бы сочувственно и забыла.
З родзинкою• 26 июня 2025
Я бы сказала...человек не понимает и будет всем рассказывать какие хапуги кругом.... У меня соседка возмущается что ей не добавляют пенсию а другим добавляют...но у нее 20лет стажа а у тех кому добавляют больше ..и они до сих пор работают...но ей непонятно