Рубаю олівлє• 26 июня в 18:47

Какие документы нужны для ребенка

Чтобы выехать из Украины? Просто со свидетельством о рождении и с одним родителем можно?
Фізик-ядерщик заочно• 26 июня в 20:54
Для оформлення закордонного паспорту дитині, треба паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження дитини інн за наявності і трохи більше 1000 грн (20 робочих днів ), якщо срочно то дорожче. Для виїзду закордон доручення батька зараз ( поки воєнний стан) не потрібно
Подвійна веселка• 26 июня в 20:58
Ответ дляЗ царем в голові
Спробуйте вписати дитину в свій паспорт
Вы с автором недавно из анабиоза вышли?
Или сестры?
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 21:31
Ответ дляМerida
Я еду с ребёнком раз в 2-3 недели. Ни разу на границе ещё не спросили. А после 14, по айди где там мама?
А в яку країну дитина їде не по заграну, а по ІД?
Мerida• 26 июня в 21:34
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Читайте внимательнее. Ездит только по заграну. Мне сказали, что я обманываю, и нужно ещё свидетельство. Я ли мама. Я и спрашиваю, а если у реьенка уже айди, как проверять будут, кто мама?
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 21:36
Ответ дляМerida
А що після 14 в якихось випадках ІД заміняє свідоцтво про народження? Тим більше при перетині кордону?
Мerida• 26 июня в 21:55
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я ни разу ещё не столкнулась с тем, чтоб просили какой-то другой документ, кроме заграна. Покажите где написано, что обязательно нужно иметь свидетельство? Возможно, если разные фамилии. Обязательство загран иметь
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 21:56
Ответ дляМerida
При перетині кордону у вас просили ІД?
Мerida• 26 июня в 21:57
Ответ дляУходя дверю не хлопать
При перетині кордону у вас просили ІД?
Нет. Никогда. И свидетельство никогда не просили. Всегда! Только загран
Мerida• 26 июня в 21:58
Ответ дляУходя дверю не хлопать
При перетині кордону у вас просили ІД?
Я имела в виду загран. Уже исправила. Только загран
Ни разу не проверяли ни айди, ни свидетельство
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 21:59
Ответ дляМerida
Ну-ну. А читати уважніше потрібно саме мені, так?
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 22:01
Ответ дляМerida
3 ч. 3 ст. 313 Цивільного кодексу України, фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними.

Те, що дитину супроводжують батьки - підтверджується свідоцтвом про народження, якщо уповноважені особи - довіреністю нотаріально завіреною.
Я відповіла на ваше питання?
Мerida• 26 июня в 22:02
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Потому что я уже пятое сообще об одном и том же пишу. И изначально писала. Так что не стоит приколупываться. Я мнение свое не меняла.
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 22:04
Ответ дляМerida
Тоді що ви мали на увазі про ’після 14 років’? Якийсь особливий загран?
Мerida• 26 июня в 22:05
Ответ дляУходя дверю не хлопать
После 14илет - главным документом реьенка становится айди. Внутренним главным.
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 22:06
Ответ дляМerida
Та невже? І де це ви таке прочитали? Чи може самі так вирішили?)
Мerida• 26 июня в 22:08
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну, попробуйте что-то сделать или оформить в Украине, со свидетельством, после 14 лет.
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 22:11
Ответ дляМerida
І саме це вам навіяло, що ІД стає важливішим за свідоцтво про народження?
Може, вам би трохи самій самоосвітою зайнятися?
Мerida• 26 июня в 22:19
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ваш комментарий -отличный пример, как превратить простой разговор, в демонстрацию своей токсичности. Браво, редкий талант! Хоть какой-то
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 22:25
Ответ дляМerida
порада, прочитайте Цивільний кодекс, там багато чого цікавого.
Мerida• 26 июня в 22:29
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Удалено администрацией...
Уходя дверю не хлопать• 26 июня в 22:30
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Скільки правди в ваших словах, стільки вам щастя і здоров´я в житті)
Два-три тижні і фсьо• 27 июня в 00:18
Ответ дляМerida
Шановна, те, що у вас не запитали свідоцтво, не означає, що воно необов´язкове. Це означає, що його не захотіли подивитись. Не виникло сумнівів, що це ваша дитина. Але ви зобов´язані його мати, якщо запитають.
Я нечасто їжджу, але з 4 раз мене просили свідоцтва тричі. Прізвища в нас однакові.
Два-три тижні і фсьо• 27 июня в 00:28
Ответ дляМerida
Є ситуації в житті, коли айді - не панацея. У випадках, коли потрібно довести родинні зв´язки, головний документ - свідоцтво про народження. Це стосується не тільки виїзду неповнолітньої дитини закордон в умовах військового стану. Наприклад, при спадкуванні. Без свідоцтва нотаріус навіть розмовляти не буде.
Ви, звісно, можете продовжувати їздити на свій розсуд з якими завгодно документами, але не робіть проблем іншим. Свідоцтво багато місця не займає, нехай краще не знадобиться, аніж потім рвати на собі волосся, якщо розвернуть додому.
Мerida• 27 июня в 03:17
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я написала свой опыт. Что не спрашивают свидетельство. А не у меня его нет. Живя в стране, в которой война, нужно быть полным идиотом, чтоб не иметь всех документов с собой, когда куда-то выезжаешь. Так же, двойным идиотом, ре имея страховки на здоровье. Так же, денег хоть сколько-то. Но, вопрос же автора не так стоял.
П.с. я продавала квартиру, когда сыну было 14 лет и 1 месяц!!!!! Я не смогла выписать реьенка из квартиры без айди. И срать они хотели. Это так, маленький пример.