Тётушка Лошадь• 26 июня 2025
Чому досі немає офіційного діагнозу МІГРЕНЬ?
Питання до тих, хто в темі і хто має уявлення того, який це жах, коли тебе болить голова, ніби розривається на атоми, до рвоти.
Два дні вдома не могла купувати приступ золмігрегреном ( таблетки, краплі), ібуфеном, наклофеном, алміралом ( ін´єкції). Викликала швидку о 4 ранку, коли на той час 1,5 доби не їла, не пила, а тільки рвала і страшенно боліла голова. Мені ввели магнезію у вену і відмовилися госпіталізувати. Сказали, що з таким діагнозом не лежать на лікування. Мені не стало краще, вони поїхали. В обід я вже була на грані стукнутися головою об стіну, щоб не відчувати цієї страшної болі. Рвота від вдиху повітря... Син подзвонив до моєї мами і вона вколола два анальгін і дімідрол і щось відтрвоти. Я заснула на дві години. Прокинулася від ще гіршої болі. Правда рвота припинилася. Мама викликала швидку і просто випрошувала госпіталізувати. Дякуючи людяності лікарів швидкої мене все ж забрали з підозрою на інсульт в неврологію ( хоча діагноз мігрень і він підтверджений неврологами). Сьогодні третій день крапельниць по 6 годин... Мені вже краще значено. Але я впритик не можу зробити, чому мігрень вважається такою лайтовою хворобою, коли насправді це пекельно боляче?
Зубожиння• 26 июня 2025
Ответ для100pudov
У меня есть опыт выздоровления от мигрени, ремиссия уже 7 лет. Нетрадиционная медицина. 3 года лечения. Голова болела с детства, 2 сотрясения, в 4 года и в 25 лет. С 30 и до 37 были мигрени, не по 2-3 дня. Недели. Просто недели. Когда я попала на прием, моей мигрени было уже 3 недели.
А скільки вам років? Зазвичай мігрень гормонозалежна, тому ремісія може бути тому, що у вас змінився гормональний фон. У мене мігрені з 17 років. Зараз мені 46. Остання ремісія була 5 років без якихось нетрадиційних медицин, а сама по собі.
Тра Ля Ля• 26 июня 2025
Ответ дляTrye
У Вас просто мигрени настоящей с аурой и всем остальным не было никогда , иначе Вы так не говорили бы
Что такое аура?
100pudov• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
У моей мамы не прошла с климаксом. Сейчас мне 43. Мигрень последний раз была в 36 лет. У моей подруги в моем возрасте только ухудшается.
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Тому що приступ просто знімають препаратами, а лікування є кардинальне(операція, ботокс) або профілактичне.
Немає операції від мігрені.
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Что такое аура?
выпадение полей зрения, видишь искаженно и на один глаз, проблемы с чтением, буквы как рассыпаются, запутанная речь, человек забывает слова, онемение конечностей и т д
Тра Ля Ля• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
Спасибо
Знакомая говорит,что ей препараты железа помогают, почему и как не знаю
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляeduarde
ко амлесса 8мг ,2,5мг,10мгчетвертинка таблетки зранку + аспірін кардіо100мг +цінарізін . Вечором аспірін +цінарізін
Це для купування нападу?
Готова до другої• 26 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Тому що від мігрені ви не помрете, а хтось з апендицитом або інсультом помре.
Чому ви не викликали таксі і не поїхали в лікарню ? Там би вас не відпустили, поки не пройшлов би біль.
П.с. Сама страждаю мігренями якщо що, але триптани допомагають
У меня мама мучается миргенями . Доходило до реанимаций. Дали 2 группу. Снимают приступы сибазоном (наркота), триптаны не всегда помогают
Зубожиння• 26 июня 2025
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Спасибо
До речі, мені вже також призначили. Феритин 10, гемоглобін 112. Буду приймати Сорбіфер.
Тра Ля Ля• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Значить все-таки є зв´язок
Дякую
Дама_с_караваем• 26 июня 2025
А лише потрібно було купити в аптеці Стопмігрен 50 mg або 100 mg, а не труїти себе перерахованими ліками, які аж ніяк не допомагають при мігрені.
Я з дитинства страждаю мігренями, які з роками в мене тільки посилилися, що навіть денне світло посилює нестерпну біль, не кажучи про рвоту. Як тільки відчуваю початок мігрені, одразу випиваю одну пігулку. Не можна при мігрені чекати, коли біль посилюється, так як її зняти практично нереально навіть сильними триптанами.
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляПіна
Раджу колоти церукал від рвоти, тоді вже золмігрени та інше. Інакше, коли вже до нудоти чи рвоти доходить, триптани не беруть.
Ось саме церукал вколола мама. Допоміг одразу. Нудоту ще відчувала, але без рвоти.
Дякую Вам.
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляГотова до другої
Який кошмар... Співчуваю. Нехай все буде добре!
Зубожиння• 26 июня 2025
Ответ дляДама_с_караваем
А ви стартпост читали? Там написано золмігрен не допоміг, так буває. Чи ви думаєте стопмігрен краще?
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Я вже стільки інфи перелопатила, тому знаю що є
Ого. Тепер потрібно знайти тих, хио робить і кому робили.
Сегодня не целуюсь• 26 июня 2025
У мене схоже на те що ви описали. Ходила декілка разів невропатологів, останній порадив
Мені вони допомогли. Тільки голова починає боліти, одразу пігулку, 10-15 хвилин - і все пройшло
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
развод, мигрень до конца не изучена, уже бы все давно операции сделали, это развод.
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Мені вже не допамає перше покоління ( стопмігрен), зараз лікар пропонує 4 покоління. Купую одразу при мінімальному відчутті. Але як пощастить. Буває 15 хвилин і все ок, а ось сталося не зовсім приємне.
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Саме так. Стопмігрен це, майже, ні про що в моєму випадку.
Дама_с_караваем• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Як раз уважно прочитала, тому і порадила саме Стопмігрен, так як Золмігрен одна назва, він не допомагає при справжніх мігренях. Я довго шукала в Україні аналог італійського Соматріптану, і саме Стопмігрен якісний аналог його.
Все буде Україна• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
І на швидкій, і в лікарні мене також обманюють?
На швидкій не лікарі, якщо що. І там прописані випадки, які їхні, мігрень ні. Це до сімейного, потім до невролога
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
та то бред, никто не делает)
Зубожиння• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Колись давно я зберігала інфу начебто у військовому госпіталі хтось робив такі операції, але вже не знайду тих роздруківок. Тим паче з цією війною в нас багато що змінилося.
Ряженка• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Нажаль, ні. Мій невролог говорив, що мають створити петицію чи щось типу того. Це неофіційний діагноз. Мій сімейний жодного разу в лікарняному не писав Мігрень, бо офіційно немає.
Мені лікар пише енцефалопатію ІІ ст і з цим я періодично лікуюсь в стаціонарі (але я і сама лікар), коли мігрені починаються щодня.
Якщо ви можете знайти того, хто дома покапає, то скажу, що треба робити, коли такі важкі випадки.
З таблеток дома ще мати копійчаний цинарізін (професор нещодавно мені порадив), на ніч можна і 2 таб, а вдень по 1, бо часто викликає сонливість. Але разом з тріптанами допомагає зупинити напад.
Ну і ще зробити аналізи ФСГ і ЛГ на 3-5 день, щоб подивитись співвідношення гормонів, тому що естрогендомінування провокує у жінок мігрень. А також приділити увагу шийно-комірцевій зоні - вправи для шиї і постави, масаж курсами
Ще додам, магнезія, дімедрол не можуть покращити стан, тому що інший механізм дії. Якщо вже і викликали швидку, то просіть вколоти Л-лізину есцинат
Я_з_Франека• 26 июня 2025
В мене теж часто бувають головні болі по три дні підряд, доходить до рвоти, і ліки толком не допомагають. І закінчується біль так само неочікувано, як і починається.
Зубожиння• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
Можливо, я просто написала що такі методи є. Але ботокс не розвод, хоча теж не всім допомагає.