Тётушка Лошадь• 26 июня 2025
Чому досі немає офіційного діагнозу МІГРЕНЬ?
Питання до тих, хто в темі і хто має уявлення того, який це жах, коли тебе болить голова, ніби розривається на атоми, до рвоти.
Два дні вдома не могла купувати приступ золмігрегреном ( таблетки, краплі), ібуфеном, наклофеном, алміралом ( ін´єкції). Викликала швидку о 4 ранку, коли на той час 1,5 доби не їла, не пила, а тільки рвала і страшенно боліла голова. Мені ввели магнезію у вену і відмовилися госпіталізувати. Сказали, що з таким діагнозом не лежать на лікування. Мені не стало краще, вони поїхали. В обід я вже була на грані стукнутися головою об стіну, щоб не відчувати цієї страшної болі. Рвота від вдиху повітря... Син подзвонив до моєї мами і вона вколола два анальгін і дімідрол і щось відтрвоти. Я заснула на дві години. Прокинулася від ще гіршої болі. Правда рвота припинилася. Мама викликала швидку і просто випрошувала госпіталізувати. Дякуючи людяності лікарів швидкої мене все ж забрали з підозрою на інсульт в неврологію ( хоча діагноз мігрень і він підтверджений неврологами). Сьогодні третій день крапельниць по 6 годин... Мені вже краще значено. Але я впритик не можу зробити, чому мігрень вважається такою лайтовою хворобою, коли насправді це пекельно боляче?
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляРяженка
Мені лікар пише енцефалопатію ІІ ст і з цим я періодично лікуюсь в стаціонарі (але я і сама лікар), коли мігрені починаються щодня.
Якщо ви можете знайти того, хто дома покапає, то скажу, що треба робити, коли такі важкі випадки.
З таблеток дома ще мати копійчаний цинарізін (професор нещодавно мені порадив), на ніч можна і 2 таб, а вдень по 1, бо часто викликає сонливість. Але разом з тріптанами допомагає зупинити напад.
Ну і ще зробити аналізи ФСГ і ЛГ на 3-5 день, щоб подивитись співвідношення гормонів, тому що естрогендомінування провокує у жінок мігрень. А також приділити увагу шийно-комірцевій зоні - вправи для шиї і постави, масаж курсами
Ще додам, магнезія, дімедрол не можуть покращити стан, тому що інший механізм дії. Якщо вже і викликали швидку, то просіть вколоти Л-лізину есцинат
Так, в мене гормональна мігрень
Ряженка• 26 июня 2025
Ответ дляSo_so
Вы уверены, что это мигрень? У меня когда-то была такая головная боль, тоже ставили мигрень, ничего не помогало, раз дошло до того, что я не могла вспомнить дорогу домой, вышла из перехода и не понимаю куда идти.
Ощущение было, что голова сейчас взорвется (распирание такое).
Оказалось повышенное внутричерепное давление как результат нарушения венозного оттока. Я не могла поверить как банальный препарат Диакарб вернул меня у жизни(
Суть мигрени как раз и есть в том, что перенаполнена венозная сеть, это создаёт напряжение и боль, которая не снимается анальгетиками, которые наоборот расслабляют сосуды.
Поэтому нужны препараты, которые повышают тонус сосудов
Ряженка• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
Так, в мене гормональна мігрень
Напишіть вік і результати аналізів
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Можливо, я просто написала що такі методи є. Але ботокс не розвод, хоча теж не всім допомагає.
Я не атакую, ботокс, так, комусь скорочує кількість приступів, але нажаль оперувати такого немає.
Зубожиння• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
развод, мигрень до конца не изучена, уже бы все давно операции сделали, это развод.
Не з кожною мігренню людина піде під ніж, а цей нерв , знаєте, палка з двома кінцями, можна щось не так десь зробити, і буде тільки гірше. Тому і не роблять масово.
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляРяженка
Зробила скрін.
З приводу масажів, то мене направляють в реабілітаційний на масажі, саме тієї зони, що Ви написали.
А аналізи обов´язково перевврю.
Дякую Вам за відповідь. 🌷❤️
А аналізи обов´язково перевврю.
Дякую Вам за відповідь. 🌷❤️
Ряженка• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Зробила скрін.
А аналізи обов´язково перевврю.
Дякую Вам за відповідь. 🌷❤️
А аналізи обов´язково перевврю.
Дякую Вам за відповідь. 🌷❤️
Я збережу тему, якщо буде бажання, то напишете тут результати аналізів.
І на реабілітацію йдіть обов´язково
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляРяженка
І на реабілітацію йдіть обов´язково
Вже точно я займуся цією проблемою. Бо на ще один такий раз мене не вистачить Відпишу обов´язково.
Дякую)
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
та це ж не нерв
мігрень це спазм сосуда
будь якого , не якогось конкретного
мігрень це спазм сосуда
будь якого , не якогось конкретного
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляАгатаХристя
Хтось пробував лікуватись антидепресантами?
Лікувала. Ще коли нападів було менше. Мені АД збільшили їхню кількість. Особисто мені не підійшла ця терапія.
Лика-прилипка• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
Согласна, автор! У меня еще с аурой, это существование а не жизнь.
Многие думают, ой, подумаешь голова болит.
А часто у вас приступы?
Лика-прилипка• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
Співчуваю, в мене останні 2 місяця просто регулярно((
Скорішого Вам одужання ❤️🙏🏻
У меня головокружения последние месяца два часто((
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Аналогично
Зубожиння• 26 июня 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Як раз уважно прочитала, тому і порадила саме Стопмігрен, так як Золмігрен одна назва, він не допомагає при справжніх мігренях. Я довго шукала в Україні аналог італійського Соматріптану, і саме Стопмігрен якісний аналог його.
Не смішіть, це все триптани , препарати проти мігрені. Комусь допомагає один, комусь інший, від якогось побочки відчутніші, або дозу більше застосовувати треба.
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Зробила скрін.
А аналізи обов´язково перевврю.
Дякую Вам за відповідь. 🌷❤️
А аналізи обов´язково перевврю.
Дякую Вам за відповідь. 🌷❤️
Нажаль, масажі теж мимо(
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляРяженка
Напишіть вік і результати аналізів
я маю на увазі звʼязана з кд
Ответ дляЗубожиння
А скільки вам років? Зазвичай мігрень гормонозалежна, тому ремісія може бути тому, що у вас змінився гормональний фон. У мене мігрені з 17 років. Зараз мені 46. Остання ремісія була 5 років без якихось нетрадиційних медицин, а сама по собі.
Так і мені таке казали у сына з 14 до 17 були приступи 1-2 рази на тиждень, аура, блювота, слабкість навіть говорити не міг.... я вже найгірше думала стільки обстежень пройшла з ним але невролог казала то гормонально переналаштовується організм . Зараз йому майже 20 приступи бувають 2-3 рази на рік.. Споживають що мігрень в нього не спадкова від мене
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А часто у вас приступы?
По різному, може бути 4 дня підряд, може раз на 2 міс, взагалі хаотично , якось не було 9 міс, я вже думала більш не буде, ага, з новою силою.
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
может быть вестибулярная мигрень, у Вас лежа, стоя? при ходьбе?
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Ви правильно написали, що всім різні допомагають. Мені завжди тільки золмігрен 2,5, навіть той самий золмігрен в дозуванні 5 не допомагав. Або ж Рапіміг 2,5.
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А вот если только одна аура бывает,что это значит?
у меня так бывает, обезглавленная мигрень, иногда без гол боли.
Kateryna-S• 26 июня 2025
Автор, у меня аналогичный опыт в США
Когда приступы у меня только начались сильные , лет 15 назад, по незнанию меня муж в эмерженси в больницу отвозил. Я в это время была уже в полубессознательном состоянии после пары дней непрекращающейся боли и рвоты. Все что они делали - укол какого-то сильного обезбола типа морфия. Через 2 часа все начиналось по новой.
Пока я не нашла врача в неврологической практис (офис специализирующийся на неврологии) В очередной приступ мы приехали не в эмерженси, а к ним в офис. Не помню уже что мне укололи, но приступ сняли. Почему в эмерженси не могли сделать такой же укол - мне не понятно до сих пор. Но тут вообще странная система с эмерженси.
Очень вам сочувствую и понимаю.
Ищите как можно купить - аджови, Эмгалити, Эймовиг Говорят компания производитель может делать скидки.
В крайнем случае ботокс - пол-сотни если не больше уколов по все голове и шее.
Очень вам сочувствую и понимаю.
Ряженка• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
я маю на увазі звʼязана з кд
Я зрозуміла. Питала про аналізи фсг і лг, вище автору писала. Можливо треба компенсувати недостатність прогестерону
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2025
Ответ дляKateryna-S
Автор, у меня аналогичный опыт в США
Очень вам сочувствую и понимаю.
Щиро дякую, що поділилися своїм досвідом та рекомендаціями.
Лика-прилипка• 26 июня 2025
Ответ длятогдалия
У меня пару раз в год или даже реже только аура бывает (зигзаг в глазу)
тогдалия• 26 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
да, она
Джем Шакіри• 26 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
У мене теж мігрені, тому все це добре розумію. Але коли у швидкої стоїть вибір - людина з мігренню або апендицит, то вибір очевидний.
Вам триптани не допомагають ?
Ну что вы доказываете? Мигрени тоже разные бывают. Бывает выпьешь триптановую таблетку и пошел покорять мир, а бывает и очень часто, что и скорая с уколами не помогает и сознание теряешь. Видимо, вы такое не переживали, поэтому не обесценивайте ничью жизнь и не берите на себя миссию решать - кто достоин жить, а кому можно умирать, потому что вам не жалко.