Воздух в банке• 26 июня в 21:29

Як часто до вас підходять алкаші просити грошей?

Сьогодні до мене підійшов чоловік, я стояла спиною, шукала щось у сумці. Раптом ззаду підходить чоловік років 35-40 і звертається до мене на “ти”: «Ти не будеш мати випадково позичити десять гривень?» Я обертаюся і відповідаю: «Ні, не буду мати». Він каже: «Поняв, поняв». Потім він підійшов ще до дівчат-підлітків, але вони відповіли: «Усі гроші на карті». Ось така ситуація. Для мене це дивно, бо не часто щось таке чіпляється, вимагає гроші, та ще й на ти.
Муркамурковна• 26 июня в 21:31
Та прям капец, треба йди до психіатра травму пережити..попросив на ти
Капец
Кукусикиииииии• 26 июня в 21:32
Никогда, но и негде как бы
Аnnеt• 26 июня в 21:33
а как вы поняли, что он алкаш?
Новорічна пальма• 26 июня в 21:52
Я коли просять, то завжди даю, і алкашам, і наркоманам також.
Отчебучкина• 26 июня в 21:57
У мене часто просять сигарету, бо курю на вулиці. Але вразив випадок, коли підійшов грузчик від машини і попросив купити йому шаурму в кіоску. Тверезий. Шаурма там коштує 100 грн. Я собі її не можу дозволити за такі гроші, тому була дещо шокована.
Arctic777• 26 июня в 22:10
В центре Киева можно бомжей, там и иностранцев много
Злюка бобер• 26 июня в 22:15
Возле мусорки просят у меня, когда мусор выношу.
Даю если есть с собой
Иванка Бур• 26 июня в 22:27
Раньше подходили часто.
Как потолстела, не подходят. Боятся наверное 😂
Фантазерша• 27 июня в 08:52
До мене часто, бо живу в такому місці, де їх багацько. Цієї зими йду о 07:30 на роботу, один місцевий алик за рукою схопив і такий Дай дєнєг, я якось інстинктивно його відштовхнула, це було біля кінцевої зупинки маршруток, то два водії аж з маршруток вийшли. Ну цей алкаш часто до людей чіпляється