Фокус-Покус• 27 июня в 20:35
LPG массаж, хто робив? Чи краще ручний?
Почала робити антиц.масаж. ручний.
Ну дуже боляче мені.
Рядом є ще lpg. Що скажете ? Що краще діє на пружність та целюліт ?
Ну дуже боляче мені.
Ку-кусик• 27 июня в 20:47
Пробувала усі види масажу.
Самий ефективний для мене - це саме ручний. Для якості шкірі (тургор) - сподобалась ендосфера. Lpg взагалі нічого не помітила, 12 сеансів, викинуті гроші
Фокус-Покус
• 27 июня в 20:47
Ответ дляКу-кусик
Пробувала усі види масажу.
Дякую за відповідь
Фокус-Покус
• 28 июня в 06:07
Ответ дляKalips0
LPG мне совсем не зашло, только синяк на руке оставил. Сейчас на эндосферу хожу. Было б денег больше, то однозначно бы взяла курс ручного
Дякую дуже