Майская киска• 27 июня в 22:46

Як поповнити картку українського банку в Польщі.

Доброго вечора.
Підкажіть, будь ласка, хто знає.

Донька працювала в Німеччині і отримала готівкою зп. Переїхала в Польщу сьогодні, буде працювати.
Ще не оформлювалася і не має рахунку в польському банку.

Є картка Моно фізична і віртуальний рахунок в євро цього банку.

Не можу зрозуміти як їй покласти євро на рахунок ?
Моя улюблена страшко• 27 июня в 22:53
https://www.google.com/search?q=%D0%AF%D0%BA%2B%D0...
Моя улюблена страшко• 27 июня в 22:53
сладкий_ноябрь• 27 июня в 23:06
В чому проблема відкрити карту в Польщі? Це займає 10 хвилин
автор Майская киска • 27 июня в 23:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Та немає проблеми. Карту відкриють під зп. Мене хвилює досить велика сума готівки в євро, хотіла щоб вона поклала їх на свій рахунок.
У мене так гроші пропали. Теж, всі свої в кімнаті, а гроші тютю.
сладкий_ноябрь• 27 июня в 23:33
Ответ дляМайская киска
Яка різниця на яку карту буде приходити зп?
Ну якщо так принципово, то можна мати рахунки в різних банках.
ЛюбимаЯНЬ• 27 июня в 23:44
Ответ длясладкий_ноябрь
Открыть 10 минут,а карта приходит по почте в конверте в течении 14 дней
сладкий_ноябрь• 27 июня в 23:47
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
І що? Рахунок можна поповнити і без карти.