Коплю на груди• 28 июня в 06:23

Адаптаційна бесіда на новій роботі

Влаштувалась на нову роботу, працюю півтора місяці, роботу вибирала за критеріями повністю біла зарплата, графік і близькість до дому. Зараз потрібен час на навчання, щоб зробити певний ривок у кар´єрі, робота в тій сфері, де далі хочу рухатись. На цій роботі дала собі термін півроку, до закінчення навчання, бо далі нема куди рухатись по кар´єрі і хочу в компанію, лідера ринку, монітора вакансії. Вчора була бесіда з ечар, якесь новомодне віяння, типу як тобі працюється, що хотілося б змінити, дала чіткі відповіді на запитання. Що подобається в роботі, що не подобається, чи є труднощі а спілкуванні з колегами. Сказала все подобається, труднощів не маю, колеги нормальні, є два фріка, з ними у всіх проблеми, мене це не обходить, спілкуюсь тільки письмово, про це не говорила. Потім дибільні питання, а от де і ким я себе бачу в цій компанії, кажу наразі бачу хорошим, корисним спецом на своїй ділянці. А чи хотіла б я зустрічатись з колегами за межами офісу, ага в гробу я це бачила, але сказала, що якщо це тренінг по професії, то звісно залюбки. А як я оцінюю перший місяць і свій вклад у роботу компанії, кажу позитивно, я молодець, випробувальний термін завершила за три тижні, замість місяці, але мабуть мої керівники краще про це скажуть, давайте їх запросим. Короче, годину бреда. Вирок, якій винесли моєму вищому керівнику, я недостатньо мотивована, зосереджена тільки на власних досягненнях, не командний гравець, не збираюсь будувати своє майбутнє разом з компанією. В понеділок розмова з керівником, одного не розумію, про що говорити, роботу роблю, все виконую, які плани-херани. Навіщо з керівником взагалі вже після оформлення говорити, одне діло оця вода в ступі до офіційного оформлення. Щось мене засліпило. Хто був на подібних бесідах, чи цей маразм тільки у мене на роботі? Скільки їх у вас? І для чого вони?
Липка-прилипка• 28 июня в 07:58
Ответ дляКоплю на груди
Ок, а якщо після оформлення, пані ейчар, дивним чином виявила, що я не командний гравець, то що?
ну так вона ж правильно все виявила) просто ви б хотіли, щоб вони цього не знали.
Липка-прилипка• 28 июня в 07:59
Ответ дляКалькулятор
Іноді буває, що HR працює абсолютно некомпетентна людина. HR ’зображає’ роботу як він/вона це собі уявляє. Прооводить такі бесіди, виносить дебільні рекомендації по переміщеню людей на геть інші посади. Колись до керівництва дійде, хто у них працює HR-ом і її звільнять, але до тих пір я не знаю що вам порекомендувати
ейчар в даному випадку виявила те, як є насправді.
Добре це чи погано, підходить атке компанії чи ні - це вже інше питання.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:00
Ответ дляЛипка-прилипка
Якщо вона професіонал, це було видно ще на співбесіді, що я не планую 10 років тут працювати.
Чудо в декрете• 28 июня в 08:01
Ответ дляКоплю на груди
Трохи не так, автор виконує всі поставлені задачі і отримує потрібний досвід, а не відсижує, в зрості зацікавлена, але тут його нема зараз, з певних причин.
А ви хотіли кар´єрний зріст через півтора місяці роботи?)
Бабайко• 28 июня в 08:02
Ответ дляКоплю на груди
В мене начальник 76 року виробництва, у нього критерії, людина приносить результат, значить ок, тому я випробувальний раніше пройшла. Вона молода дівчина, що проходить якесь навчання, зараз проводить ці бесіди, з людьми і пише висновки.
Значит, эти выводы для мебели и не стоят бумаги, на которой написаны. Если начальник здравомыслящий человек - ему все равно, что написали обучающиеся корпоративной психологии ейчары. И вы не переймайтесь )
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:02
Ответ дляЧудо в декрете
Тут я хочу досвід в певній сфері, зросту тут нема, принаймі в той час, який я для себе планую. Я йшла за досвідом.
Замурмишка• 28 июня в 08:03
Колись була студенткою і мене не взяли у відомий Фаст-фуд, бо на питання ’чому ви вибрали нашу компанію?’ Я відповіли що вони близько знаходяться до мого навчання і є можливість корегувати графік роботи і суміщати з навчанням. Мене не взяли... Потім спілкувалась зі знайомою, яка у них працювала і Виявляється що я повинна була сказати ’Як я люблю цю компанію і як я мрію у них працювати’. Все просто... Знайшла роботу в іншому місці, а ця компанія через місяць ще набирали і питали ще про одну співбесіду, я відмовила бо вже мала роботу.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:03
Ответ дляБабайко
Та я не переймаюсь, просто цікаво, скільки взагалі таких бесід, ейчар, керівник, хто далі?
Калькулятор• 28 июня в 08:04
Ответ дляЛипка-прилипка
Автор придумала тему, потом сама с собой попереписывалась, а я повелась на этот бред. Там дальше она пишет ’я не подключаюсь с телефона к вайфай’, ’это было 10 лет назад’. Тут нечего комментировать
Липка-прилипка• 28 июня в 08:05
Ответ дляКоплю на груди
я не знаю, чи вона професіонал. Я не роблю узагальнюючі висновки на основі однії ситуації.
Просто тут вона чітко підмітила, те що ви і самі не заперечуєте.
Тобто підсвітила те, як є насправді.
Влаштовує таке компанію чи ні - я не знаю.
Після такого співробітника можуть або додатково мотивувати (що для вас полюс), або думати, як його замінити на ’командного’.
Або залишити, як є. Ви використовуєте їх, вони вас. Ви в будь-який момент можете звільнитись, і вас також можуть попросити на вихід. Хоча з офіційним оформленням це навряд чи.
Тобто така собі взаємна невизначеність, всі про всіх все розуміють. Ось і все.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:05
Ответ дляЗамурмишка
Ой, я років 12 тому, так в мхп не потрапила, слава яйцям. Там теж питали, чого я так мрію курей продавати, але за останній рік дзвонили раза 2.
Тракторні війська• 28 июня в 08:08
Ответ дляКалькулятор
А в чем тут hr не права? По-моему, она все четко подметила про автора
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:08
Ответ дляКалькулятор
А що не так, у вас 10 років тому вай фай не було? Чи ви з особистого телефону на роботі, де служба безпеки, колишні працівники органів підключаєтесь? Я ні.
Липка-прилипка• 28 июня в 08:08
Ответ дляКалькулятор
та ні, таке буває.
Є мотиваційне інтерв´ю при звільненні. Якщо це робиться не для галочки, а дійсно якось використовується для покращення компанії, то це плюс.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:12
Ответ дляЛипка-прилипка
Тобто підсвітила те, як є насправді.
А що таке командний гравець? Команді треба певна робота, вона виконана, а плани можуть у будь-якої людини змінитись, це ж рабство і не концерн Форд де є акції у працівників.
Замурмишка• 28 июня в 08:12
Ответ дляКоплю на груди
Просто компанії не була необхідна моя мотивація працювати, їм треба було жополи...ння їхнього керівника і лицемірні розповіді, як я їх люблю.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:12
Ответ дляТракторні війська
Вона права, що це дає? Які мають бути дії керівника?
Тракторні війська• 28 июня в 08:13
Ответ дляКоплю на груди
Вот и узнаете скоро
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:14
Ответ дляТракторні війська
Вот и узнаете скоро
Думаю, все залишиться, як є.
ША! я прийшла!• 28 июня в 08:16
Ответ дляЛипка-прилипка
та ні, таке буває.
Так, у мене теж такі були, тому я і почала відповідати. Одного дня їх звільнили усіх трьох одразу і замість них взяли одну єдину дівчину. Принаймні у нас припинились коїтись дивні речі, такі як накази про переміщення людей на зовсім інші посади. Люди про це дізнавались вже коли наказ надійшов
ША! я прийшла!• 28 июня в 08:21
Ответ дляКоплю на груди
До вайфай під´єднується одразу десятки пристроїв. Ви дійсно вважаєте що служба безпеки цілими днями сидить і виявляє кому належить пристрій із якого зайшли на kidstaff ? Якщо так, то у вас параноя
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:22
Ответ дляША! я прийшла!
Кідстаф, то фігня, от за деякі з´єднання людей звільняли по статті.
котопёс• 28 июня в 08:23
’є два фріка, з ними у всіх проблеми, мене це не обходить’.
Как вы умудрились за полтора месяца работы начать конфликтовать с этими людьми? Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
Может, эти люди блатные и их держали и будут держать, а всех кому не нравится с ними работать, уволят.
Мягче надо быть, на работе улыбаться в глаза а делать по своему, тогда и проблем с окружающими не будет.
Эйчар сделала вывод что вы проблемный сотрудник раз вы сказали то что сказали.
Ну надо сказать, что у нормального человека проблемы бы так быстро не вылезли и эйчар отчасти права.
И вообще о человеке можно судить в т. ч. по тому что он говорит о других. Вы свой экзамен провалили.
ША! я прийшла!• 28 июня в 08:24
Ответ дляКоплю на груди
Зливати на файл-обмінник корпоративні документи - це геть інше. Але ви пишете що взагалі не під´єднувались до вайфай. Чому?
Тихомандражная• 28 июня в 08:26
Ответ дляРятівник Малібу
Автор, у вас плохая актерскся игра. О том, что вы не за команду, а за себя, должны знать только вы, а не рукоаодство и эйчар ) Ну или команда у вас г. , что с ней не хочется сообща работать и даже изображать обратное не получается
это максимал но тупо требовать от новичка. за какую команду она может быть за 1,5 месчца? она даже имена не все знает.
это дрочь и непрофессионализм- работа ради работы. изображение активности и галочки в заданиях.
сразу вспоминается анекдот:
.....позвоните, когда у васзакончатся киеативные и мотивированные, и надо будет уому- нибудь просто работать
Тихомандражная• 28 июня в 08:27
Ответ дляКофр для ноги
Ну але ж вони вгадали про Вас майже все. Значить розмова була продуктивною
вы не понимаете значение слова ’ продуктивная’. это не про ’ угадали’. это про качество. продуктивная згачит эфыективная
Липка-прилипка• 28 июня в 08:28
Ответ дляКоплю на груди
я не кажу, що це погано, коли людина прийшла-відпрацювала-отримала з/п. Можна ж бути лише ’командним гравцем’ і забувати ще і працювати))

Чи треба вам бути командним гравцем на вашій посаді - я не в курсі.
В моїй сфері це було важливо, це прискорювало багато процесів, і вирішувало проблеми. Я могла безпосередньо зверталась до керівників підрозділів, з якими в мене гарні стосунки.
В ситуаціях, коли вони могли написати офіційного листа, поставити в копію і власників бізнесу ’бла-бла, ось тут причина зриву угоди в діях головного офісу..бла-бла’.
А я могла написати в месенджер: ’Саша, тут жопіща, мої налажали, що можна зробити’. А Саша спочатку викотив мені претензії, а потім каже ’щось придумаємо, не хвилюйся’.
Але в мене специфічна робота, там не можна просто щоб кожен щось окремо зробив, без узгодження з інишими. У нас це має сенс.

А навіщо командна робота наприклад, бухгалтеру на певному участку, я не в курсі.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:33
Ответ длякотопёс
Якраз з цими людьми, я спілкуюсь тільки письмово, але чомусь ви це не виділили, в мене, особисто, з ними конфліктів нема. Але я бачила, наприклад, як людина послала на х..., колегу, яка запитала інформацію по роботі, або кидає трубку при незакінченій робочій розмові. І проблеми з цими людьми у всіх.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:34
Ответ дляША! я прийшла!
Є певні причини, особисті, з роботою не пов´язані.
автор Коплю на груди • 28 июня в 08:39
Ответ дляЛипка-прилипка

Я таке тут і власнику можу написати, тут корпоративні опуси на 100 осіб не прийняті. Все швидко вирішується, хоч і не маленька компанія. Принаймі в моїй роботі, можна зайти до власника в кабінет і просто вирішити питання, навіть через голову керівника.