Коплю на груди• 28 июня 2025

Адаптаційна бесіда на новій роботі

Влаштувалась на нову роботу, працюю півтора місяці, роботу вибирала за критеріями повністю біла зарплата, графік і близькість до дому. Зараз потрібен час на навчання, щоб зробити певний ривок у кар´єрі, робота в тій сфері, де далі хочу рухатись. На цій роботі дала собі термін півроку, до закінчення навчання, бо далі нема куди рухатись по кар´єрі і хочу в компанію, лідера ринку, монітора вакансії. Вчора була бесіда з ечар, якесь новомодне віяння, типу як тобі працюється, що хотілося б змінити, дала чіткі відповіді на запитання. Що подобається в роботі, що не подобається, чи є труднощі а спілкуванні з колегами. Сказала все подобається, труднощів не маю, колеги нормальні, є два фріка, з ними у всіх проблеми, мене це не обходить, спілкуюсь тільки письмово, про це не говорила. Потім дибільні питання, а от де і ким я себе бачу в цій компанії, кажу наразі бачу хорошим, корисним спецом на своїй ділянці. А чи хотіла б я зустрічатись з колегами за межами офісу, ага в гробу я це бачила, але сказала, що якщо це тренінг по професії, то звісно залюбки. А як я оцінюю перший місяць і свій вклад у роботу компанії, кажу позитивно, я молодець, випробувальний термін завершила за три тижні, замість місяці, але мабуть мої керівники краще про це скажуть, давайте їх запросим. Короче, годину бреда. Вирок, якій винесли моєму вищому керівнику, я недостатньо мотивована, зосереджена тільки на власних досягненнях, не командний гравець, не збираюсь будувати своє майбутнє разом з компанією. В понеділок розмова з керівником, одного не розумію, про що говорити, роботу роблю, все виконую, які плани-херани. Навіщо з керівником взагалі вже після оформлення говорити, одне діло оця вода в ступі до офіційного оформлення. Щось мене засліпило. Хто був на подібних бесідах, чи цей маразм тільки у мене на роботі? Скільки їх у вас? І для чого вони?
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
с декрета вы обратно вернулись бы. И не сравнивайте ребенка с заранее спланированным кидком ради перспектив непонятных.
Перспективи я собі будую сама, а з декрету не факт, що повернулась, про кидок написала.
всегдаДаДа• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Я виконую свою роботу чітко і в потрібний термін, це основний запит команди до мене, за це отримую гроші, за ними через підвищення відповідальності хожу на роботу. Команда в мене звичайні люди, з якими я зустрічаюсь тільки на роботі і виконую задачі. Запитання було про зустрічі поза робочим часом, мені такі зустрічі цікаві, якщо це навчання, для інших форматів маю родину та друзів
Так ейчар правду ж про вас написала
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
реально? Честно, даже не знала. Знаю, что МХП - это ж мироновский хлебопродукт.
Теперь буду знать )
Для цікавості подивіться скільки тон курятини вони в в ОАЕ, Ірак та Ізраїль продають.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Так ейчар правду ж про вас написала
Так це правда, і що з нею робити після офіційного працевлаштування. Всі працюють на свою перспективу, це нормально. Сьогодні говорила з подругою про цю ситуацію, вона ейчар директор у великій компанії, вона каже, що професійний ейчар, має таке виявляти на співбесіді, якщо задача знайти людину, яка планує працювати 100 років на певній посаді. А тут все ок, керівників та власника моя кандидатура влаштовує, робота буде виконуватись, поки я проходжу навчання та шукаю іншу. Скажу більше, на минулу роботу так само влаштовувалась з планом рости або міняти через 1,5 роки, все вийшло через 1,3 роки.
всегдаДаДа• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Ну чи питання до ейчара, вашого шефа і компанії, що робити
Я можу тільки фантазувати на тему. від банально прийняти факт і не витрачати гроші на тімбілдінг та й взагалі на вас. До розуміння, як з вами працювати, які проекти і задачі на вас скидувати, а які ні
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ длявсегдаДаДа
На тімбілдінг, в розумінні нашого ейчара, пивко з піцою по п´ятницям, гроші витрачати не варто. А в себе вкладаю я сама, навчання за свої і приміняю знання вже зараз, так що компанія в шоколаді, від того, що я замість зловживань, вчусь. А виконання половини проектів і так все на мені, у нас з чотирьох людей у відділі, два начальника
всегдаДаДа• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
якщо ви все й так розумієте, то чого ви нервуєте?
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Не знаю, мабуть трохи зачепило, що ти маєш не тільки швидко та ефективно працювати, викладаючись на всі 💯, за що в принципі і платять і для чого тебе наймали. Ще й якоюсь хернею у свій вільний час займатись, причому на ці попойки ходить з ’дорослих’ тільки мій начальник, всі інші без сімей до 30 років.
sur_sur• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
А що це дає? Особливо на операційних посадах, які дії після таких бесід, якщо людина вже працює короткий термін і виконує добре свою роботу?
Це у вас банк?
Перемелица• 28 июня 2025
Посмотрите психологов на эту тему и ведите себя правильно.
Иногда надо казаться, а не быть
Ананомчикус• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
они знают, что вы к ним на пол года и их устраивает? Всё чудесно тогда.
Брюльтик• 28 июня 2025
Я была на точно таких же собеседованиях лет 20 назад и такие вопросы как раз для молодежи, лет 20-25. А во взрослом возрасте это все уже выглядит тупо.
Ананомчикус• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
вы проводите пол жизни на работе, ясно что просто деньги -стулья это не про работу. Там формируется коллектив, отношения, мотивация там находиться выше если вокруг люди, которые тебя ценят, уважают, поддерживают и с которыми просто приятно работать.
Эйчар абсолютно правильно сделала вывод, что вы не планируете своего будущего в компании. И если всех это устраивает, то почему вы не скажете об этом и руководству? Тем более что по вашему это нормально. Значит будет всё ок)
Ананомчикус• 28 июня 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Ага..еще скажите до пенсии работать и весь бред этот выслушивать, ещё и во время войны...А про резюме вообще смешно при таком дефиците специалистов во всех сферах.
какой бред? ’как вы чувствуете себя в нашей компании?’ ’чем помочь?’ ’никто не мешает?’ После месяца работы вполне нормальные вопросы. И оценили автора верно. Странно что эта оценка ее взволновала.
Нет, блин, прыгать как блоха каждые пол года года это самое лучшее поведение 🤣 Все же компании любят ’прыгунов’ (нет)
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Мої плани нікого не стосуються, окрім мене особисто, компанія платить гроші за виконану роботу, яка на даному етапі повністю влаштовує керівника. Думаю, бесіда буде просто формальною, в там час покаже, буде перспектива зайняти його місце, ок. Не буде, є інші компанії.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Про плани є сенс говорити, коли є кар´єрні плани в компанії, і таке навіть буває, а коли, людині всі кажуть є проблема з двома співробітниками, які на х... посилають, а вона питає, а які ще є проблеми, без сенсу щось казати, якщо вона ні вона, ні керівники неспроможні допомогти. А компанії люблять тих, хто вирішить їх проблеми тут і зараз, от і все, а де і скільки ця людина працювала неважливо. Зараз нове покоління працівників, вони з обіда можуть піти, якщо щось не так.
всегдаДаДа• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Цікаво. Ви дуже схожі по мисленню на мою подругу
А в мене протилежна ситуація. Я в компанії новенька, в країні новенька. І мені не вистачає спілкування. Та й взагалі, відчуття колективу. Коли ви не просто таски свої закрили і відключили телефон, а є відчуття чогось спільного, соціому, групи
Тоді працівник лояльніший до компанії, не бігає туди-сюди і вкладає не лише банальне закриття банальних тасків, але й дає ідеї загального покращення роботи, яка буде на користь всім, і компанії, і самим співробітникам

Так от, що цікаво. На моє ниття, що немає відчуття команди, подруга відповідала щось типу «нафіг нада, я сама себе розважу і знайду з ким поговорити. Хай просто гроші платять і не морочать голову
Але раптом вона почала розказувати, що з кимось там почала спілкуватися поза питаннями роботи. І вони на тімбілдінг ходили вже два рази і ще й питали, що куди вона хоча

Отож. Пииання не в тому, що це все їй не треба. А те, що вона не вписувалась в колектив. А тут вписалась:)
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляdiablo12
15 лет проработала в компании с персоналом 5000 человек, такого бреда не было
видимо, у вас была большая старая компания) Такие ван он ван давно норма в айти команиях, а от них это уже перенимает остальной рынок.
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
ну тогда странно устраиваться в компанию на пол года. Зачем так делать? И автору гемор и ейчару через пол года нового работника искать
А кушать за что?) И опыт получать, который нужен для дальнейшей карьеры.
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
очень просто. Если у вас есть сложности, вы о них говорите и возможно их можно решить.
Вам некомфортно потому что вас раскусили, что вы мысленно положили на компанию х.
Да, вы выполняете работу, но вы же не пиццу развозите. У вас налаживаются контакты, устраиваются алгоритмы.
Вы ушли а нового человека искать и учить заново, теряется время.
Конечно вы имеете право через пол года кинуть их через х, но и они имеют право выпнуть вас раньше и найти человека, который долгосрочно захочет остаться и тогда ваши блестящие планы кинуть их только через пол года пойдут по пи...
Как и ваше резюме, в котором будет стоять, что вы после испытательного месяц проработали и вас попросили.
Никто не будет 2 месяца писать в резюме)
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ длявсегдаДаДа

Я в колективи вписуюсь одразу, в мене нема проблем зі спілкуванням на роботі, питання вирішуються,, для цього не обов´язково витрачати власний час, щоб кудись ходити, є цікавіша компанія. Подивіться на європейців та американців, вони виходять з роботи і всьо, інше життя, ніхто не входить гуртом хороводи. Є спільні інтереси, типу йоги, але це не обов´язково. На роботу ходять за грошима та розвитком, саме особистим. Коли є особистий кар´єрний план і людина в себе вкладає, це теж круто. А ще є такі моменти, коли в компанії дупа і іде скорочення, я бачила, як із команди з 13 людей залишились двоє, які заздалегідь підлизали, так що кожен сам за себе. У вас інша ситуація, чужа країна. Мені вже не 20 і не 30,я обираю те, що мені треба тут і зараз, при цьому виконуючи домовленості з поточним роботодавцем, а домовленості, що я буду тут працювати до пенсії нема, ми всі дорослі люди і розуміємо, що якщо буде кращий варіант, потиснули руки і розійшлись.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
А чому ні? Якщо нема конфліктів, ну не підійшли один одному, буває. Особливо, якщо на інших місцях людина проробила від 2 років і більше і росла
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Если у человека есть достаточно опыта, то зачем эти 2 месяца тулить? Если нет опыта, и тут только 2 месяца - тем более. Потому что это только вопросы вызывает, а не доверие.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Буває таке, що досвід є, базовий, а потрібен в певних процесах.
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
и вы будете 2 месяца на определенных процессах тулить в резюме?) ну давайте)
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я буду робити те, що мені потрібно, був досвід і 8 місяців, на всі професійні питання відповіла, тестове зробила і погнали на 2,5 роки, потім у компанії почались проблеми і пішла до конкурентів.
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Слушайте, изначально я не лезла к вам с советами что вам делать, вы сами встряли в этот диалог про 2 месяца, а теперь рассказываете что будете делать что хотите, а потом еще историю своей жизни. Ни о первом, ни о втором, я не просила.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Коли закінчуються аргументи, починається хамство, це форум, кожен пише, що і кому вважає за потрібне.
Кондуктор маршрутки• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
вы описали ровно свое поведение) я не хамила.
автор Коплю на груди • 28 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Всього найкращого, спокійного вечора