Коплю на груди• 28 июня в 06:23

Адаптаційна бесіда на новій роботі

Влаштувалась на нову роботу, працюю півтора місяці, роботу вибирала за критеріями повністю біла зарплата, графік і близькість до дому. Зараз потрібен час на навчання, щоб зробити певний ривок у кар´єрі, робота в тій сфері, де далі хочу рухатись. На цій роботі дала собі термін півроку, до закінчення навчання, бо далі нема куди рухатись по кар´єрі і хочу в компанію, лідера ринку, монітора вакансії. Вчора була бесіда з ечар, якесь новомодне віяння, типу як тобі працюється, що хотілося б змінити, дала чіткі відповіді на запитання. Що подобається в роботі, що не подобається, чи є труднощі а спілкуванні з колегами. Сказала все подобається, труднощів не маю, колеги нормальні, є два фріка, з ними у всіх проблеми, мене це не обходить, спілкуюсь тільки письмово, про це не говорила. Потім дибільні питання, а от де і ким я себе бачу в цій компанії, кажу наразі бачу хорошим, корисним спецом на своїй ділянці. А чи хотіла б я зустрічатись з колегами за межами офісу, ага в гробу я це бачила, але сказала, що якщо це тренінг по професії, то звісно залюбки. А як я оцінюю перший місяць і свій вклад у роботу компанії, кажу позитивно, я молодець, випробувальний термін завершила за три тижні, замість місяці, але мабуть мої керівники краще про це скажуть, давайте їх запросим. Короче, годину бреда. Вирок, якій винесли моєму вищому керівнику, я недостатньо мотивована, зосереджена тільки на власних досягненнях, не командний гравець, не збираюсь будувати своє майбутнє разом з компанією. В понеділок розмова з керівником, одного не розумію, про що говорити, роботу роблю, все виконую, які плани-херани. Навіщо з керівником взагалі вже після оформлення говорити, одне діло оця вода в ступі до офіційного оформлення. Щось мене засліпило. Хто був на подібних бесідах, чи цей маразм тільки у мене на роботі? Скільки їх у вас? І для чого вони?
Кондуктор маршрутки• 28 июня в 22:45
Ответ дляКоплю на груди
Всього найкращого, спокійного вечора
Навзаєм)
diablo12• 28 июня в 22:55
Ответ дляКондуктор маршрутки
видимо, у вас была большая старая компания) Такие ван он ван давно норма в айти команиях, а от них это уже перенимает остальной рынок.
Нет, у меня огромная компания с иностранным капиталом)
Кондуктор маршрутки• 28 июня в 22:56
Ответ дляdiablo12
традиционноая) не волнуйтесь, и до вас дойдет) оценка 360 и вся эта рожь)
автор Коплю на груди • 28 июня в 22:58
Ответ дляКондуктор маршрутки
Теж працювала в міжнародних компаніях і закордоном, такого бреду не було, головне, які практичні дії після цих балачок?
Кондуктор маршрутки• 28 июня в 23:01
Ответ дляКоплю на груди
не в той сфере работали. В айти такое повсеместно. При том довольно карикатурно это выглядит в маленьких компаниях, где hrы сами этим 360 учатся в интернете, и оценку нормально провести не могут, но результатами оперирируют.
Действия - это уже от начальства зависит. Могут разговоры разговаривать чем тебе помочь, а могут и повысить кого-то другого. Вот, к примеру, как в случае автора, если они поняли что человек сидит чтобы пересидеть.
А, ну и главный результат, вы ж не забывайте, что обычно, до войны по крайней мере, в айти пересмотр зарплаты каждые полгода. И вот на этот пересмотр все эти штуки точно влияют, кто хочет платить больше?
diablo12• 28 июня в 23:05
Ответ дляКондуктор маршрутки
У нас все адекватно было, и система оценивания и компетенции, и грейды и все что хочешь, но такого бреда не было, и бонус в размере 4-5 зарплат хорошо помню, эх)
diablo12• 28 июня в 23:05
Ответ дляКоплю на груди
Та это ерунда какая-то неэффективная, такое только у нас могут сделать)
Кондуктор маршрутки• 28 июня в 23:06
Ответ дляdiablo12
Повезло. Я в двух компаниях успела это застать, при том и в первой и во второй эта фигня пришла не сразу.
автор Коплю на груди • 28 июня в 23:09
Ответ дляКондуктор маршрутки
Це не айті сфера, перегляд зарплат є, але зазвичай для підвищення, треба перейти в іншу компанію.
Кондуктор маршрутки• 28 июня в 23:10
Ответ дляКоплю на груди
Если вам нужно сменить работу чтобы у вас выросла зарплата, значит пересмотра зарплаты нет :) Но какая разница, они зачем-то адаптируют эти практики, значит видят в этом смысл.
diablo12• 28 июня в 23:12
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да у нас свой геморрой был, я на работе бывало и ночевала, и очень авторитарная начальница была, короче есть что вспомнить до нервного тика, но ипотеку я платила с зп вполне отлично, в 23 зарплата 1500 дол это было круто и это не столица, причём белая зп после вычета налогов
автор Коплю на груди • 28 июня в 23:15
Ответ дляКондуктор маршрутки
Перегляд є, не такий, як в айті, мабуть, моя мета і зп і посада. з приводу практик, спитаю у ейчар, аби вона сама розуміла, для чого вони.
автор Коплю на груди • 28 июня в 23:16
Ответ дляdiablo12
Це я так в Рошен працювала, дрюч ли конкретно, але на посаді звичайного аналітика, іпотеку закривала без проблем.
diablo12• 28 июня в 23:33
Ответ дляКоплю на груди
Отож, поєтому сейчас после работы в этой компании у меня пенсия на калькуляторе предполагаемая 15180 грн. Поэтому те года вспоминаю впринципе хорошо) позитивно, стресс мог быть на работе и за 3 копейки, его у на везде навалом...
Ананомчикус• 29 июня в 08:39
Ответ дляКоплю на груди
Я в колективи вписуюсь одразу, в мене нема проблем зі спілкуванням на роботі, питання вирішуються,, для цього не обов´язково витрачати власний час, щоб кудись ходити, є цікавіша компанія. Подивіться на європейців та американців, вони виходять з роботи і всьо, інше життя, ніхто не входить гуртом хороводи. Є спільні інтереси, типу йоги, але це не обов´язково. На роботу ходять за грошима та розвитком, саме особистим. Коли є особистий кар´єрний план і людина в себе вкладає, це теж круто. А ще є такі моменти, коли в компанії дупа і іде скорочення, я бачила, як із команди з 13 людей залишились двоє, які заздалегідь підлизали, так що кожен сам за себе. У вас інша ситуація, чужа країна. Мені вже не 20 і не 30,я обираю те, що мені треба тут і зараз, при цьому виконуючи домовленості з поточним роботодавцем, а домовленості, що я буду тут працювати до пенсії нема, ми всі дорослі люди і розуміємо, що якщо буде кращий варіант, потиснули руки і розійшлись.
европейцы и американцы не прыгают каждые пол года. Такие кандидаты даже не доходят до собеседования и тестового задания. Их сразу отбраковывают, на этапе резюме.
И совместимостные мероприятия есть, несколько раз в год. А как без них?
Ананомчикус• 29 июня в 08:41
Ответ дляКоплю на груди
А чому ні? Якщо нема конфліктів, ну не підійшли один одному, буває. Особливо, якщо на інших місцях людина проробила від 2 років і більше і росла
но это не ваш случай) вы же планируете развиваться в той сфере где не можете задержаться ни на одной фирме дольше года. Звоночек)
автор Коплю на груди • 29 июня в 09:37
Ответ дляАнаномчикус
Я не стрибаю кожні півроку, найкоротший термін роботи 8 місяців, але це було більше 10 років тому. Зараз так вимагають мої особисті плани, у моєї сестри в Канаді, чоловік кожні два роки міняє роботу, якщо немає зросту, це нормально. І корпоративні заходи кожного тижня, не є необхідністю і мають бути раціональними.
автор Коплю на груди • 29 июня в 09:40
Ответ дляАнаномчикус
Я не планую, а розвиваюсь в робочих проектах, головне, не скільки ти сидів, а що зробив. Так, що ці дзвіночки для минулих часів, зараз люди все швидко міняють, це нормально, не тільки компанія має отримувати користь, а люди теж.
Дайте подуться• 29 июня в 11:37
Автор, я повністю поділяю вашу думку і ставлення до роботи (компанії теж працівників сприймають як витратний матеріал, необхідний для отримання прибутку), але ж навіщо ви це показуєте і тим більше кажете про це роботодавцю? Посміхаємось, розказуємо, які ви захоплені справами компанії і тихо робимо своє - це розумна стратегія, а у вас вибачте, дитячий підхід, я так робила , поки ще була юна і недосвідчена, потім дійшло нарешті.
Ананомчикус• 29 июня в 12:49
Ответ дляКоплю на груди
у меня муж тоже меняет. Но он менеджер. Продажник, грубо говоря, просто на уровне стран. Таких всегда ищут и друг у друга переманивают. У вас такая ситуация, что с руками вас не отрывают, специалист вы начинающий (только после обучения) И будут смотреть на всё, и на лояльность компании и на умение работать в команде.
Кстати, на кого учитесь?
Тектологиня 80lv• 29 июня в 16:08
Ответ дляАнаномчикус
а через пол года окажется, что эйч ар была права) Вот вам и шаблонность.
Можно подумать, что в течении полугода не уволится никто из тех, о ком эйчар сказала, что они командные работники и спят, и даже во сне пекутся о благе компании. И не смотря на все планы автора, не известно уволится ли она. Человек предполагает...
автор Коплю на груди • 29 июня в 16:16
Ответ дляДайте подуться
Так я і не говорила про короткий термін, це моя особиста стратегія, от і все
Innesa_Prinzesa• 03 июля в 02:31
Ответ дляАнаномчикус
какой бред? ’как вы чувствуете себя в нашей компании?’ ’чем помочь?’ ’никто не мешает?’ После месяца работы вполне нормальные вопросы. И оценили автора верно. Странно что эта оценка ее взволновала.
Нет, блин, прыгать как блоха каждые пол года года это самое лучшее поведение 🤣 Все же компании любят ’прыгунов’ (нет)
Компаниям, если речь об Украине, уже пришлось смириться с текучкой кадров , так как одни не успевают даже до работы доехать, а их уже запаковали, а другие сегодня есть, а завтра уже заграницей и имели всех ввиду.И разговоры на тему чем помочь и как себя чувствуете выглядят наивысшим цинизмом при регулярных ночных обстрелах и мрачными новостями каждый день.
Мафиозная• 15 июля в 15:06
Ответ дляКоплю на груди
Автор, як ваші справи? Як віднеслися керівництво до висновків ейчара?
автор Коплю на груди • 15 июля в 15:12
Ответ дляМафиозная
Все ок, поговорили з керівником, він прекрасно розуміє чого я хочу, він мені не може цього запропонувати, можливо, колись. Працюю далі
Мафиозная• 15 июля в 15:15
Ответ дляКоплю на груди
Адекватний керівник, це дуже важливо в наш час. Щоб все вами задумане збулося
Мені дуже подобаються люди які мать цілі і стержень.
автор Коплю на груди • 15 июля в 15:18
Ответ дляМафиозная
Дякую, я багато для цього роблю, а керівник, дійсно класний