Тюрюнь_Тюнь• 28 июня в 12:02

Воші в дитини

В доньки з´явилися воші ще з осені, не можу вивести, купляла декілька аптечних шампунів, тиждень два і знову з´являються, вже почала повторювати обробляти кожного тижня, вони знову з´являються, після останньої обробки з´явилися на 3-4 день, вичісую, але повністю до єдиного яйця не виходить. Радили купити ампулу в ветаптеці ті що котам від бліх купляють, не допомогло, вже не знаю що робити.
ХаДиДиШь• 28 июня в 12:09
Аргентинський гребінець для вичісування, нормальні засоби для травлі і миття після виведення (є бальзам, що робить волосся гладеньким), повна обробка одягу і постільного.
На гурток, де загальні вішалки, ходить?
Запароленое одеяло• 28 июня в 12:14
Ми виводили декілька разів чемеричною водою на 40 хвилин, потім хед рінг на годину, потім обов´язково кожну прядку гарячим утюжком для волосся обробити і зняти всі гніди. Постіль, все перепрати на 90.
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 июня в 12:14
Декілька гребінців є, йшли разом з засобами, в аптеці купляла самі популярні засоби, хігія, паранікс, чемерична вода, не допомогло((
Запароленое одеяло• 28 июня в 12:15
ПС. Що до стресу? Є в дитини якийсь стрес постійний чи в вас з осені? Треба ще магній або щось заспокійливе, від довгого стресу імунітет падає і вони заводяться частіше

Зрозуміло, що війна. Але може ще щось
ХаДиДиШь• 28 июня в 12:16
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ні, той суттєво відрізняється. Ви ж розумієте, що самозародження вошей не існує? Або постійно від когось, або не вивели. Ще є варіант, але захейтять. Підказала багатодітна не дуже охайна мама, але у дітей вошей не було навіть при масових упаженнях класу. У швмпунь додавала перекис, мила як звичайно і потім вичісувала. Перекис виїдає прикріплення гнид
Буди б в моєму місті, приїхала б вичісувати. Дитину жалко
Алина-1240• 28 июня в 12:17
Купить параникс и мыть ним через день как обычным шампунем.без вычесывания. И чтоб не общалась с блршивыми кентами и подружайками.она ж это носит откуда то
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 июня в 12:17
Ответ дляЗапароленое одеяло

Зрозуміло, що війна. Але може ще щось
Ні, все добре, повноцінна сім´я без сварок і всього подібного, стреси тільки що з війною пов´язані а так все добре. Вони з осені в нас.
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 июня в 12:18
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дякую, спробую. У вас з одного разу вийшло вивести?
Запароленое одеяло• 28 июня в 12:19
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Може, щось у школі, з друзями?
ПС. Одного разу вивести змогла тільки бутоксом. З лагеря привезла. Але в мене дуже чутлива дитина, в неї все стрес і негатив і позитив
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 июня в 12:20
Ответ дляХаДиДиШь
Говорить що в однокласниць були, і в подружок, але ж зараз літо, канікули, не можу повністю вдома закрити
Лапулька• 28 июня в 12:20
Лавінал+ на другий день прасочка для волосся
Железобетон• 29 июня в 06:16
Гребень Нит ФРИ
и вы забудете эту проблему навсегда безо всяких средств.
Я тоже не могла вывести, уже у ребенка от этих средств перхоть жутчайшая появилась- а тварям хоть бы хны! Покупаете гребень, кондиционер для волос ( без него не прочесать, там так плотно зубья стоят! даже некоторое количество волос может выдраться...)и расчесываете им ежедневно снизу вверх начиная. и снимаете лишнее с гребня в процессе ваткой, а потом просто его промывая водой. Вы поразитесь, как много паразитов там будет, разного калибра. Гниды тоже убирает- смотрите как пользоваться.
Нам помогло, соседям и подружка в восторге и себе прикупила.
НЕ реклама. Спасение..