Teonaa• 28 июня 2025

Підкажіть по обстрілам

Чи були випадки що балістика летить не в місто, а десь в область? Ну умовно не в дніпро, а десь поряд, не в київ , а десь поряд. Я просто в киеві. І мені здалось що коли пишуть балістика на київ, то воно і було саме в києві.
Чи враховуючи що траекторія таких ракет прогнозована, то у разі пуску по передмістю, просто одразу так би і написали - в умовні там боярка, ясногородка, іванків ітд? Хочу оцінити чи є сенс на дні «загострень» виїхати з києва
Arctic777• 28 июня 2025
Ні, часто хибні сирени
автор Teonaa • 28 июня 2025
Ответ дляArctic777
Ні, часто хибні сирени
Не зрозуміла
Я не про стрени. В передмісті сирен не чула, я і не їздила ще.
Я кажу про канали в тг.
автор Teonaa • 28 июня 2025
Ответ дляArctic777
Ні, часто хибні сирени
Навіть ні. Кажу про випадки - факти пусків балістики чи кинжалів в незрозумілі точки області де нічого цікавого нема
автор Teonaa • 28 июня 2025
Ответ дляArctic777
Ні, часто хибні сирени
Ну бо при попередженні пуски-київ - був саме київ, і не аби куди. А куди якби планувалося (конкретна ціль)
Дашенька из Киева• 28 июня 2025
Наскільки розумію, то бачать активність певних пускових комплексів і видають відповідно тривогу.
_Annyshka____• 28 июня 2025
Ответ дляTeonaa
То для вас нічого цікавого
SantaMonika• 28 июня 2025
Балістика летить на ціль
Бити просто хату в Іванковичах для балістики дурна і дорога ціль
SantaMonika• 28 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Де ціль, туди і летить
english book• 28 июня 2025
Загугліть.Все написано і розписано.Траекторія,можливість збиття та наслідки .
gaga-48ba• 28 июня 2025
У нас в області балістика прилітає часто.
english book• 28 июня 2025
Для простого понимания вот картинка.Баллистика сбивается практически только над целью,когда она резко идёт на снижение,в отличие от крылатых,дронов и т.д.,которые можно сбить на подлёте.
Исключение Patriot,он сбивает чуть выше,и есть возможность разлета в пригороде.
Больший треугольник — это зона действия радара, меньший-зона в которой зенитная ракета может сбить цель.
Honda-• 28 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Балістика летить на ціль
Но ее могут сбить над хатой и ага.
judit• 28 июня 2025
Ответ дляHonda-
Но ее могут сбить над хатой и ага.
Наприклад Мархалівка
english book• 28 июня 2025
Ответ дляjudit
Наприклад Мархалівка
Мархалівка писали,що то була ціль на Васильків.Що поробиш вона між Києвом та Васильковим.
YanaVkiev• 28 июня 2025
Є сенс виїжджати на закарпаття
english book• 28 июня 2025
Доречі куди летить балістика,теж достеменно невідомо.Відомий тільки напрямок,бо балістика не літає зигзагами,а летить прямо на ціль.Тобто відображається пряма лінія напрямку і все.А знижуватись вона може в будь який точці польоту.Це вже непередбачувано.
judit• 28 июня 2025
Ответ дляenglish book
Ні. Там є куди
автор Teonaa • 28 июня 2025
Ответ дляenglish book
Дивно
Майже в той же час що і був пуск, вже пишуть прям місто.
english book• 28 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Дивно
Це якщо по прямій лінії, крім Києва(чи іншого міста) немає нічого в межах її польоту.Тоді так пишуть.Бо вона ж не безкінечно летить.Корейська пишуть 600,а насправді вона поки далі 450 не летіла.
А якщо наприклад летить і по дорозі є Бровари,чи Васильків,то так і пишуть.Київ,Васильків обережно.
А можливо сучасні компи вже точно вираховують ціль,куди вона летить.