Бджолина королева• 28 июня 2025

Можно ли расширить челюсть с помощью элайнеров?

Можно ли расширить челюсть с помощью элайнеров?)
Кукусики• 28 июня 2025
Дорослому? Дитині? Що лікар каже?
автор Бджолина королева • 28 июня 2025
Ответ дляКукусики
Дорослому? Дитині? Що лікар каже?
14років
КараПузовна• 28 июня 2025
Я думаю, можно только сделать зубы веером
Запароленое одеяло• 28 июня 2025
Это вопрос к ортодонту. Дочке аппарат установили. Элайнеры для других целей.
автор Бджолина королева • 28 июня 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Расширитель челюсти,который винты в неб вкручивается?или обычный снимается который?
Кукусики• 28 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
14років
Автор, краще все ж таки до лікаря. Він побачить стан, сформовані зуби. На скільки відхилення. Думаю, елайнери вам не допоможуть
осень харашо• 28 июня 2025
Після розширювальноі пластинки яка на піднебіння одягається з шурупом.
То можна . Я так розширила у 25 років , але не елайнерами а брекетами .
Дуже задоволена результатом . Широка лінія посмішки у 6 зубів . А було як у зайця трошки .
Запароленое одеяло• 28 июня 2025
Хайракс, не снимается.
автор Бджолина королева • 28 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Трошки не зрозуміла,брекетами розширювали?
осень харашо• 28 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
Винти не в ньобо ) не переживайте .
Кріпиться на 6-ках кільцями , а вини просто розширяє це діло . Не травматично .
Оно само купилось• 28 июня 2025
Элайнеры это такой гемор, особенно подростку. И не уверенна что они умеют челюсть расширять.
Перловая Кашка• 28 июня 2025
В 11 років дитині пропонували розширити щелепу тим механізмом на мікроімплантах, які вкручуються в піднебіння. Для мене то був шок, якщо чесно. При цьому носом дитина дихала, вільно, аленоїдів ніколи не було, ніяких проблем, щоб я пішла на цю процедуру.
Пішли ще до двох ортодонтів і ті сказали ставити брекети, ніяких апаратів. І дійсно. Поставили, зараз уже скоро будемо знімати, все ідеально поправилося брекетами.
Перловая Кашка• 28 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Винти не в ньобо ) не переживайте .
Є такі, що на мікроімплантах в піднебіння
осень харашо• 28 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
Розширювачем щелепи .
Це не травматично і дуже ефективно .
Перловая Кашка• 28 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Розширювачем щелепи .
Це не травматично і дуже ефективно .
Такий апарат ставлять на молочні зуби. Нам сказали, що якщо ставити на постійні, то там якісь проблеми потім. Ну це так говорила та лікар, яка наполягала на апараті з мікроімплантами, які вкручуються в піднебіння
Физрукая• 28 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Вам удаляли зубы мудрости?
осень харашо• 28 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Да ну . Про мікроімпланти навіть не думайте ! Це дуже травматичного і підходить для особливих випадків .
Шукайте ще ортодонта .
осень харашо• 28 июня 2025
Ответ дляФизрукая
Вам удаляли зубы мудрости?
Тільки зверху один .
А інший пересунули , бо втратила одну 6-ку .
Але знаєте , можна було і не видаляти ! Тому що коли розширили щелепу , у мене хоч і крупні зуби , але проміжки зʼявились .
Мені зробили нарощення двійок і все стало ідеально
Перловая Кашка• 28 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Шукайте ще ортодонта .
Та я взагалі там чуть не зомліла, як то уявила. Доречі наш ортодонт одразу сказав, що це небезпечно ще тим, що можна взагалі зупинити ріст щелепи, яка ще має рости і рости. Бо нижня була завелика відносно верхньої. Поставили брекети, носить уже півтора року, посмішка ідеальна.
Физрукая• 28 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Тільки зверху один .
Дякую, доньці рекомендують всі 4 зуба видаляти, у неї скупчення, потім розширювач. Але ж вони ще не прорізались, маю надію щелепа трохи сама розшириться.
Перловая Кашка• 28 июня 2025
Ответ дляФизрукая
А скільки років вашій доньці? Чому видаляти до розширення, а не в кінці?
МаксХмара• 28 июня 2025
Ответ дляФизрукая
Сину рекомендують зараз ( 13 років) видаляти всі зуби мудрості і теж потім лікувати незнімною технікою і брекетами. Типу зараз легше ті зуби вирвати поки вони не укорінилися і їх можна витягнути ложечкою. А прикус у доньки правильний?
Физрукая• 28 июня 2025
Ответ дляМаксХмара
Ні, не правильний.
Трохи злякана• 28 июня 2025
Нет.
Кукусикиииииии• 28 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
КТ дитині робили, щоб оцінити стан?

Донька зараз носить винти розширювачі, незнімні. Хайрекс.
Але після КТ і консультації з кількома лікарями.
Кукусикиииииии• 28 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Так у брекетів і такого апарата різні ж призначення. Як їх можна порівнювати?
Перловая Кашка• 29 июня 2025
Ответ дляМаксХмара
Моїй буде 13, питала про зуби мудрості, каже не потрібно видаляти, вони стануть, коли прийде час
Перловая Кашка• 29 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
КТ дитині робили, щоб оцінити стан?

Робили, я з тим КТ ходила до інших лікарів. Тільки один сказав про апарат
МаксХмара• 29 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
В дитини, напевно, зуби мудрості не тиснуть на звичайні зуби і немає скупчення зубів?
Кукусикиииииии• 29 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Значить він був не потрібен.
А просто потрібно вирівняти зуби. Тому брекети.
У моєї видно було що одна щелепа росте швидше, у неї верхні зуби за нижніми і невірний прикус. КТ підтвердило.