Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Цигарний шланг• 29 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
как и я. Но я не настолько фанатка, что могу про себя сказать, что я знаю все темы и помню все комменты.
Вот только вопрос: если она вас так прям раздражает, зачем же вы читали все ее темы и все ее комменты? Зачем вы над собой так издевались?
Ну Вы даете! Если я листаю популярные темы (там не видно автора) или читаю темы и там есть ее комменты, то мне зажмуриться что ли?)
Она меня не раздражает. Смешная же тетка, хоть и злая.
Укол Разума• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
или, как вариант, если человек говорит, что ему неприятно, можно перестать заниматься этими обсуждениями за спиной. Ну так, навскидку)
За спиной? Вы думаете, что кто-то , закрыв вкладку с очередной темой Анны Ост, создает в Тимз конференцию с мамой, сестрами и подругами, и продолжает ее обсуждать «за спиной?
О, боги...
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляЦигарний шланг
В этой теме агрессия исходила не от нее. Можете хоть одну тему назвать, где Анна ни с того ни с сего кидалась на мирных и добрых Советчиц?
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
О, боги...
Я повторила то, что написала автор в своем ст. Вы не читали?
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ничего себе сколько комментов уже удалено!
Удалено администрацией...
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Кривая спроса• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Ох, и Анька, ох и крутыха, обвела всех вокруг пальца, своими «мультивитаминами». Особенно, таких матерых, как вы. Как бы вы не отрицали, но рейтинг ей делаете вы своими 1005000 комментариями 🤣. И прошу заметить, не только негативный.
Укол Разума• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляКривая спроса
Удалено администрацией...
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Зачем мы сюда влезли😁. Вот вопрос.
Я попрощаться зашла с пирожками.
А тут оказывается тот же репертуар.
Я попрощаться зашла с пирожками.
А тут оказывается тот же репертуар.
Ответ дляКривая спроса
І що мені з тим рейтингом робити?)
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Укол Разума• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Цигарний шланг• 29 июня 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Детский сад. Ну наябедничает, ну поудаляют. Но все уже успели прочесть и сложить мнение об авторице. Кроме того есть форумчанки, у которых наверняка где-то завалялся компромат на Анну в виде скринов. Все не почистит)
Ответ дляOlga_72
Вона часто кидається на тих, хто пише, що в Україні. А якщо ще й дітей не вивез, то всьо.....
Ви серйозно? Де і коли я на когось кидалась? Це як з тим що ’вона Київ обсирає’, а як показуєш про яку тему мова, зразу розказующі язика в попу і мовчать)
Знову Я• 29 июня 2025
Вам потрібен місцевий форум Життя біженців мені наприклад нецікаве.Тому від мене завжди буде хейт до таких тем,від будь кого.
Цигарний шланг• 29 июня 2025
’Я навіть не встигла прочитати, а ви так старалися)’
Ні, Ганю, мої не видалені, читайте, насолоджуйтеся!
А навіщо Ви скаржитеся на все підряд? Тему ж створили щоб почути різні думки? Чи ні?
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Ага, вам для цього 11 коментарів виявилося мало. Але при цьому я прагну уваги)))
Ань. Угомонись.
Не с тем анонимом ты шутишь.
Кривая спроса• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Ну что вы, не стоит так себя недооценивать. Уже ого-го 16 страниц, 5 человек пишут комментарии прямо сейчас, вы с первой страницы в активной дискуссии. И это все про обычную, неприметную, ё-маё, женщину.
Вангую, к вечеру тема увеличится еще на n-е количество страниц, либо админы закроют.
Знову Я• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
А навіщо хейтити те що вам не цікаво? Можна ж просто ігнорувати
Тому що в стрічку лізуть соплі,сльози,або навпаки вихваляння як вдало влаштувались завдяки війні.
Не хочу того бачити.То люди вже чужої для мене спільноти.
Ответ дляЦигарний шланг
Я глянула що їх 16, пробвгламя по діагоналі. Вас чим я дратую? Можна в крациї?