Ядвига Юсьлегко• 29 июня 2025
Подумалося, що може мені й не варто писати на форумі більше
Може мої теми і самих факт того, що я тут пишу дійсно ображає людей і це якось неетично, неемпатично і все таке? Типу я білу купу людей просто тим що тусую на цьому форумі
Живу від початку війни в Німеччині, виїхала вагітною, вчу мову, працюю, намагаюся якось зліпити своє життя до купи. Тут у мене теми про дітей, одяг, здоров´ям, біженців в Німеччині і про се е любу) можу залишити коментарі про політику.
Я завжди скептично ставилася до ’війна на пару тижнів і ми обов язково переможемо’ і до цієї влади, але я точно не проросійська. Ніяких коментарів образливих тим хто залишився не писала ніколи. Хоча да, я вважаю що дітям не місце на війні.
І от кожна моя тема - це куча хейту в мій бік. Не те щоб мене це чіпляло. Але виникло питання може краще не треба взагалі раз так людей дратує)
У мене довго був пожиттєвий анонімний бан за створення політичної теми під анонімом (тема була особиста але перетворилася на політичний срач) і я тут примелькалася бо пару років писала без аноніма. Десь пів року тому бан з мене зняли, в звичка писати без аноніма лишилася
Я сама тут люблю коли люди одяг і себе показують. Заходжу сюди відволіктися. Тому і сама такі теми створюю. Але може зараз і правда не на часі? Зазвичай я просто блокувала всіх хейтерів та й усе, але вчора мене полоскати в двох інших темах за те, що я в четвер створила тут тему з питанням як мені в новому одязі і фото
тема створена під анонімом щоб могли висловитися ті кого я заблокувала
Ответ дляЦигарний шланг
’Я навіть не встигла прочитати, а ви так старалися)’
Ні, Ганю, мої не видалені, читайте, насолоджуйтеся!
А навіщо Ви скаржитеся на все підряд? Тему ж створили щоб почути різні думки? Чи ні?
Я не поскаржилася на жоден коментар в цій темі. Я навіть не читала нічого після третьої сторінки, просто відписувалася моментами. Була зайнята
Поліпривіт всім• 29 июня 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляЗнову Я
Тому що в стрічку лізуть соплі,сльози,або навпаки вихваляння як вдало влаштувались завдяки війні.
Не хочу того бачити.То люди вже чужої для мене спільноти.
ну так это реальность. Война и переезды и слезы и сопли это все реальность.
Если хотите определять, чьи сопли вы хотите видеть в ленте, то создавайте свой форум с дресс кодом)
Цигарний шланг• 29 июня 2025
’Я глянула що їх 16, пробвгламя по діагоналі. Вас чим я дратую? Можна в крациї?’
Не дратуєте, а смішите. Своєю писаниною, неадекватною реакцією на коменти, скаргами. Це ’в крациї’
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Вы мне не скинули тему, где Анна кидается на милых и добрых советчиц. Так как вы все темы Анны знаете, можете же скинуть, если она такая вообще существует.
Кривая спроса• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
І що мені з тим рейтингом робити?)
Купайтесь в лучах славы 😆
Знову Я• 29 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
Так і живіть в своїй реальності.До чого тут це все?Чи не заходять ваші теми на місцевих форумах,чи мови не вивчили,чи яка проблема? Ми в Україні,в нас інші інтереси і теми.Мені байдуже які там у вас в Європі проблеми,пошук роботи,куди поїхати відпочити,де м´якше сидіти і т ін.
Не ми прийшли до вас,а ви приходите зі своїми європейськими проблемами сюди.Тому мені окремий форум створювати не потрібно.Створюйте свій.Там у вас буде все по темі,без хейту і з повагою.
Ми вдома.
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
За спиной? Вы думаете, что кто-то , закрыв вкладку с очередной темой Анны Ост, создает в Тимз конференцию с мамой, сестрами и подругами, и продолжает ее обсуждать «за спиной?
О, боги...
Вы хороши. Очень. И сложно узнаваемы. Это не у вас муж, чувствительный к запахам ехал в поезде однажды?
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Це ви уходітє з моєї теми. Будьте сильною! Ви зможете, я в вас вірю
Нет. Это вам житья уже точно не будет, наверное.
Вся натура ваша
вылезла.😁
Вся натура ваша
вылезла.😁
Удачная• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Долгіє проводи - ліщніє сльози. Попрощалася і пішла! Чого ото розмахувати своє ніачьом?
Я с пирожками ж стою. Уже все? Уходить?
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляЗнову Я
Ми вдома.
эта общая реальность. Одна на всех. И выехавшие украинки ровно также имеют право тут общаться как и не выехавшие.
Это не форум исключительно для проживающих в Украине. Ваше нежелание видеть чужие темы - ваши проблемы. Меня и тут все устраивает. Не устраивает только вас. Если вы считаете, что нужно ограничить доступ пользователям из других стран - напишите администрации.
Знову Я• 29 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
Ви пишете те,чого я не писала.
Автор запитала чому хейт,я відповіла як є.Ви починаєте мені розповідати що мені треба робити і куди йти.Я вам сама можу показати напрямок-найкоротший.Але вам його вже показали без мене.
Чи ви мене в чомусь хочете переконати?Ні, хейт був,є,і буде в майбутньому
Так що звикайте.
Ответ дляAnnaOst
Ви серйозно? Де і коли я на когось кидалась? Це як з тим що ’вона Київ обсирає’, а як показуєш про яку тему мова, зразу розказующі язика в попу і мовчать)
Йшов 4 рік війни. Що з пам´яттю? Ви можете не сприймати це як нападки. Але інші сприймають вас так. Я взагалі колись думала що ви реінкарнація однієї порадниці з раші Баби -жаби. Потім коли зрозуміла що ви виїхали і не з раші, мені легше вас ігнорувати. Для мене вже не важливо що ви пишете. Але якщо ви спитали що не так і чому, то я спробувала пояснити чим ви вибішуєте. Тим що ви неопределивщаяся з проросійськими тезами. .
Захекалася читать• 29 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Але Ану хейтять і та сторона ’ неоднозначні ’, ті що за рашу. Хоча, пости Автора, ну як погано буде тут - ці підтримуються, їм це треба.
Ответ дляOlga_72
Та я вас зрозуміла! Вас дратує моя позиція. Але той факт що я думаю не так як ви не означає що я на вас кидаюся. Чи на когось іншого
Захекалася читать• 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
це група прорашкіних, тому вище Поліпривіт це писав.
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляЗнову Я
Ви пишете те,чого я не писала.
Так що звикайте.
Вы уже в первом сообщении написали автору, что ей нужно) Ну ок)
И ваше объяснение ’не хочу видеть темы поэтому буду хейтить’ мне не понятно.
К чему хейт к людям, которые ничего не нарушили и имеют такое же право находиться здесь и создавать темы как и вы сама? Таковы правила форума.
Встидаюся запитать• 29 июня 2025
Автор, я о вас не так много знаю.
Но помню, что неприятно было читать, как вы плохо отзывались о своих родственниках в Сумах. Мол сидят, не выезжают. Столько осуждения. Вы же взрослая женщина и понимаете, что у людей могут быть свои обстоятельства. Но у вас позиция ’а я смогла, какая я крутая’, а другие ’не смогли, слабаки’.
Это очень печально выглядит и вас не красит. Я в Украине и очень нашим людям сочувствую. А вы заграницей, устроились уже, но почему-то продолжаете осуждать людей. Хотя вы уже давно не в их реальности и не имеете на это никакого права.
Знову Я• 29 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
Хейт, за зміст тем, описаних автором,а не всіх підряд.Хоча нормальних тем від біженців-кіт наплакав .До чого тут правила взагалі,і хто де має право перебувати
Встидаюся запитать• 29 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Вона часто кидається на тих, хто пише, що в Україні. А якщо ще й дітей не вивез, то всьо.....
Это так, подтверждаю.
JannyMoney• 29 июня 2025
Ответ дляЗахекалася читать
И практически сразу ее сообщение удалили) Группа то оперативная. Весьма.
Хотя в нем не было ничего, нарушающего правила форума.
Ответ дляAnnaOst
Ну як вам це пояснити. Припустимо є проблема, переживання. Нам потрібна рефлексія в колі своїх тих хто це зараз теж це відчуває. і тут вриваєтесь ви в тему і починаєте хейтити нас, під виглядом виказування вашої точки зору. Так нам не потрібна ваша точка зору, бо ви не відчуваєте що ми. Ви відірвались думками, ви як інопланетянка що з іншого виміру. Ну які поради ви можете дати якщо н в темі? Ви знову з кимось сваритесь. Тема в срач. Задача була знайти таких же як ти, а прискакали ви. Не завжди потрібні поради українцям від тих хто не в темі. Нам не потрібні в деяких темах сварки і обговорення інших точок зору. Так зрозуміліше?