Шукаю трусики• 29 июня 2025
Ви змогли приборкати герпес? Як?
В мене ще з дитинства є геніальний герпес. Як і чому не знаю. Тоді було соромно розповідати батькам і я думала, що це якесь запалення, а зараз на диво не зменшилось, а збільшилось. Іти до гінеколога дільничного поки що не хочу. На приватного грошей не має. Підкажіть, у кого був геніальний герпес, чи змогли ви зробити щоб проявів було мало? І як? В мене на диво за останні півроку вже декілька цих проявів і воно ну дуже неприємне. Стосовно сексуального партнера, то вже десь чотири роки точно без чоловіка.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляСтильна штучка
Йдіть до лікаря! Це дуже небезпечно!
Моя дільнична геніколог настільки неприємна особа, що не хочу. І перейти від неї до іншого лікаря неможливо, бо всі переповнені лікарями.
А чим це небезпечно?
Язвочка• 29 июня 2025
Мого сина заразила така діваха під час орального сексу. Зараз лікується і вже пішли тисячі.
Кров з молоком• 29 июня 2025
Там постоянное лечение, нельзя вылечиться, только увеличить время ремиссии .
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Йдіть до сімейного, дасть направлення до інфекціоніста.
Ага і розтрезвонитьт його медсестра що у мене таке. Вже були претенденти....
Язвочка• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
А чим це небезпечно?
Слава богу що у вас нікого нема і маємо надію, що ви не будете поширювати далі.
Кукусики• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Ви можете хоч в інше місто звернутися з тим направленням.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Геніальним герпесоми заражено 50 відсотків дорослого населення. Тому заразитись можно дуже легко. Думаю і у вас він є. Тільки ви не помічали.
Язвочка• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Анонімний кабінет у венкож диспансері. За електронним направленням безкоштовно.
Кукусики• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Може все-таки ’генітальним’?
Язвочка• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Ні дорогенька моя в мене його нема і ніколи не було. Бо я дуже обачна в житті.
Стильна штучка• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
А чим це небезпечно?
Рак шийки матки і багато інших ускладнень.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Може все-таки ’генітальним’?
Це автозаповнення міняє
Птица Говоруша• 29 июня 2025
Герпесів є купа типів, і проявлятися вони можуть на різних місцях. А лікується все однаково-пийте лізин, монолаурін, муміой. Тоді не буде висипати.
Кукусики• 29 июня 2025
Автор, це проблема більша і глибша ніж ви думаєте. Не витрачайте час, бо втратите здоров´я.
Язвочка• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Може все-таки ’генітальним’?
Звісно генітальний у неї, збудник простий герпес, але зазвичай генітальний герпес набагато агресивніший і передається як статевим, так і побутовим шляхом. Здебільшого все ж таки статевим.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую. Почитаю про ці препарати.
Кукусики• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Дякую. Почитаю про ці препарати.
Не займайтеся самолікуванням.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Ви про що? Він в мене з дитинства. А зараз мені вже під п´ятдесят. Тому герпесу вже точно сорок років.
Кров з молоком• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Это вирусом который на губе, а у вас очень серьезная болезнь, люди бывают из- за него в окно выходят.
У меня подруги чем только не лечились.
Надо еще точно установить , что у вас именно герпес.
У меня подруги чем только не лечились.
Язвочка• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Камон і ви нічого не зробили, щоб його вилікувати і підняти імунітет до нормального рівня.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Читала, що через одяг, постіль, туалет він не передається
Кукусики• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
А як ви до гінеколога ходите? Він герпесу не бачить?
Кров з молоком• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Разводняк какой- то и вы 40 лет ничем не лечились?
Там такой зуд
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляКров з молоком
У меня подруги чем только не лечились.
Ну а що може бути інше?
Кукусики• 29 июня 2025
Ответ дляКров з молоком
Там такой зуд
Або не герпес 🤔
Язвочка• 29 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Передається. Господи і ці люди ще розтуляють ноги. Передається це висококонтагіозна вірусна інфекція.
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Він рідко з´являвся і проходив. Але зараз вже місяця два постійно є по два три запалення
Шукаю трусики
• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Я до нього не ходжу