Мира всем• 29 июня в 14:49

Чи відмовлять у отриманні захисту в Чехії з візою Quaet?

Добрий день. Може хтось стикався: є діючі візи Quaet, в Канаду їздили рік тому на місяць. Якщо зробити нові загранпаспорти, чи відмовлять у прихистку в Чехії? Може у когось є реальні випадки зі знайомими? Перевіряють не пачпорти, а бази віз?
Голубец• 29 июня в 14:50
Откажут однозначно.
Слобожаночка• 29 июня в 14:54
Если вы в канаде не работали и не получали помощь могут не отказать
Или вы за помощью летели ?
Сирожено_пирожено• 29 июня в 14:57
Даже если не откажут, то не понимаю, как Канаду можно променять на Чехию. Ладно бы в США или Австралию летели, а вы так...
автор Мира всем • 29 июня в 15:03
Ответ дляСирожено_пирожено
Вартість життя в Канаді дуже дорога, зарплати плюс мінус як в Європі. За роботу, навіть фізичну, треба поборотись. Багато наркоманів. Вища освіта дорога. Медицина не дуже. Клімат теж.
Освічую темряву• 29 июня в 15:27
Почему должны отказать?
Ненька наша• 29 июня в 15:31
Ответ дляОсвічую темряву
Почему должны отказать?
В Германии отказывают в защите если есть защита в любой не ЕС стране. Возможно, в Чехии так же.
Освічую темряву• 29 июня в 16:13
Ответ дляНенька наша
Причем тут Германия?
автор Мира всем • 29 июня в 17:27
Тут навіть питання в наступному: як перевіряють наявність візи Quaet? Може хтось стикався з тим? Або порадьте іншу країну: працюю віддалено на Україну, потрібна країна з не високим рівнем життя, щоб вистачало української зп, з безкоштовною шкільною освітою та медичним страхуванням. В якій за потреби можна відкрити ФОП. І щоб дітей не булили в школі. Підійде без виплат ). Бо щось вже нерви не витримують с тими обстрілами (
Квітка папороті• 29 июня в 18:28
Ответ дляМира всем
болгарія