Мені просто цікаво- це тільки тут такий безлад???? Чи інші батьки з таким стикалися?
В минулому році БК без згоди батьків зробили дорогий ремонт в класі, а потім нам виставили рахунок: з вас по 12 тис.!!!! З кожної дитини! Можно частями)))))
Тепер парти!
Ответ дляШеллар
БК оплатили, ну Боже помагай, я б не дала ні копійки.
Навіть я, голова БК, була б проти.
Для автора. В таких випадках голова БК з вчителем йде до директора і просять написати в управління освіти, що немає навчального обладнання - парт. Що якщо директор не напише, то напишете класом в Мін Освіти самі.
Це непогано діє. Але ніхто не захоче цим займатись.
У нас в класі є все. Все безкоштовно. Вже пару років ми не знаємо нікомійки. Тільки вчителя вітаємо з ДН. Але вона нам допомагає все вирішувати.
А останній рік змінився директор - вся школа гроші перестала здавати.
Такі випадки як у вас, швидше поодинокі. Я в самому страшному сні не уявляю як би наша школа дала такий запит батькам. І не потрібно говорити про те, що це ініціатива БК, вірніше ініціатива може й так, але не більше, бо такі ’маніпуляції’ без уваги/згоди адміністрації школи здійснити нереально.
Вам дали дієві поради, але ви про них і так знали, тому, мені здається, ви ними так і не скористаєтеся.
Клементина• 29 июня 2025
Мій син вчився в двох школах.
В одній теж збирали на усилякі ремонти, штори, прибирання і тд.
А потім перейшли в іншу і там взагалі такого немає. Це принципова позиція директора. Все це має оплачувати держава, для цього потрібно щоб школа подавала заяви на потреби і дуже часто керівництво не хоче з цим морочитись.
Партами должна обеспечить школа. Точка. ’Парти вже маленьки’ - єто лечится обменом с партами с другим классом.
Дети расстут, єто понятно. Но где-то в другом кабинете стоят вьісокие партьі, а в класс должньі придти первоклашки. И партьі перетаскивают бодрьіе папьі. У дочки в классе так біло между 3 -м и 4-м классом.
P.s. Почитала... А говорят, что на Закарпатье работьі нет и доходьі маленькие. А родители в старпосте все готовьі платить... В классе дочки РК сейчас каждую копейку считает и согласовьівает тратьі. Киев.
Lilit -efb4• 29 июня 2025
Як це зробили, а тоді вимагають гроші? Можливо це питання обговорювалось на зборах, але вас там не було. Взагалі я б не здавала, якби вони самі вирішили за мене. Такі речі як парти і капітальний ремонт має йти з фінансування школи.
Ответ дляwoman Warrior
Вам не нравится.Ишите другую школу.Вроде школа не одна.
пысы.Я на вашей стороне, но я бы уже давно написала бы запросы, и ничего бы н еплатила бы с самого начала.
Мы ВПО. Ще й зі сходу. Они и так на нас смотрят, как на экспонат. Ребёнку трудно. Поменяли уже 2 школы. Везде одно и то же по инициативам заноса денег от родителей. Сдают все и по многу. Ешё и голосуют, чем больше, тем лучше. Провинция, но их доходы падают на карточку из- за границы, так что мы тут самые неплатежеспособные.
woman Warrior• 29 июня 2025
Ответ дляsvetuli4ka
Да пусть смотрят, хоть повылазит.
Это же невозможно так прогибаться, да еще такие наглющие запросы.
может. сменить жительство?