Підмітайло• 29 июня 2025
Ви ведете здоровий спосіб життя?
Під здоровим способ життя будемо мати на увазі ПП, прогулянки, спорт, відпочинок, мінімум харчового сміття, солодного, алкоголю або повна їх відсутність. Не палите зовсім.
Як оцінюєте себе і чи відчули залежність від способу життя і стану здоров´я?
Цікаво буде почитати і коментарі, де будете вказувати вік.
Результат:
вже голосів:
32 (47.76%)
Ближче до здорового
13 (19.4%)
Все дуже посередньо
9 (13.43%)
Поганенько все
6 (8.96%)
Якщо щиро, то в мене жесть
5 (7.46%)
Я - фактично ідеал
2 (2.99%)
Результат
ФрекенБок• 29 июня 2025
Не пью, не курю, гадость ем очень редко. Гуляю с собакой много. Спортом не занимаюсь, но занималась в юности. Придерживаюсь образа жизни бабушки и мамы, а не модных трендов, бабушка прожила здоровая и в своем уме до 97, маме 86, хронического нет ничего, сама себя обслуживает, половину года живет сама на даче, пользуется смартфоном. Мне 62, совершенно здорова.
Смажена полуничка• 29 июня 2025
Не палю і не вживаю алкоголь. Вже декалька років веганка, до цього була вегетаріанкою. Не вживаю борошняні вироби, продукти з цукром, харчове сміття. Спортзал - тричі на тиждень. Відпустки - активний відпочинок, гори, байдарки і т.д.
Всі аналізи в нормі. Так добре я себе ще ніколи не відчувала 💪🏻
Смажена полуничка• 29 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Тобто ви виключили весь цукор? Навіть де він доданий? Пів маркету тоді під забороною
Так, не вживаю продукти з цукром. Коли хочеться чогось солодкого - їм яблука або інші сезонні фрукти в обмеженій кількості.
Ищу Аленя• 29 июня 2025
Ответ дляПідмітайло
Щось я в шоці.
Я думала тут повний ЗОШ, а щось взагалі не схоже))
В темах про алкоголь якщо напишеш, що в тебе є келих проссеко раз на тиждень, то 5 чоловік одразу тобі напишуть ’ алкашка, припухлість під очима, ви вбиваєте себе і т.д.’
Нас тут багато і ми різні.
От я не палю і майже не вживаю алкоголь (п´ю пару разів на рік або й рідше вина грам по 30).
Плаваю у басейні час від часу. До повномасштабного частенько ходила у походи.
Але я їм багато різного і від того маю ожиріння.
Смажена полуничка• 29 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Я не обмежую себе ні в чому, не маю рхп
Займаюсь спортом і в 41.5 років виглядаю і відчуваю відмінно
В середньому рак діагностують в віці 60 років. Тому рано робити висновки. Харчування зараз - це інвестиція в майбутнє.
ИзЮмрудная• 29 июня 2025
Ответ дляПідмітайло
Здорова, красива і струнка?
Чи зла, засмикана і нервова від всіх обмежень і ’ треба’?
Стройная, симпатичная, почти здоровая))
Это уже не ограничения, а привычка. У меня оказалась слабая поджелудочная, поэтому варианта сорваться нет.
Ответ дляСмажена полуничка
Першочергова причина всіх хвороб це тривожність і стрес, рхп це і є тривожність і стрес. Відактивного способу життя і тістечка в задоволення 100% страшного нічого не буде)
Підмітайло
• 29 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
Клас, супер!)