Свекруня• Изменено 30 июня в 09:37

Ви б пішли на таку роботу?

Вийшла з декрету і в пошуках роботи якраз. Моя знайома працює вже рік в магазині ’Дніпро-М’ і пропонує мені влаштуватись до них, зп +/- 28-30 тис (ми живемо в Чернівцях, то це не погано). Але потрібно приймати важкий товар (жаліється, що і по 200 позицій може приїхати вагою 8-14 кг, збирати техніку (пили, мотокоси, компресори) вивчити
технічні характеристики. Як думаєте, це складно для жінки? Ви б спробували?
автор Свекруня • 30 июня в 09:49
Ответ дляУсатая полосатая
Тупейшие вопросы: а ВЫ бы пошли на такую работу? У всех разный уровень образования, жизни и финансового состояния. И ключевое: а какие, лично у Вас, варианты? Или Вы выбираете между СЕО в UBS и продавцом в Днипро-М? Муж Ваш, что говорит?
В мене є кілька варіантів:
1. Адміністратор в стоматології
2. Офіс-менеджер
3. Менеджер по роботі з клієнтами банку
4. Продавець в Дніпро-М
В останній пропозиції найбільша зп, тому і зацікавив мене даний варіант
Коханозадовільна• 30 июня в 09:49
Ответ дляМати драконів
Какой офис?Вы о чем,это по охране труда не более 7 кг
Не знаю ни одной частной фирмы где эти правила бы соблюдались.
Мати драконів• 30 июня в 09:49
Ответ дляКоханозадовільна
Ну это да
Коханозадовільна• 30 июня в 09:50
Ответ дляМати драконів
Ну это да
При приеме просят расписаться за эти правила, а потом хочешь тягай, хочешь уходи.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 июня в 09:50
Автор, это тяжело… тут все вас отправляют, но если что то со здоровьем, не будет не этой не другой работы… вес для мужчин, они экономят на груз чик ах , а вы платите своим здоровьем..
Коханозадовільна• 30 июня в 09:50
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А где их сейчас тех мужчин грузчиков взять?
Коник-стрибунець• 30 июня в 09:51
Ответ дляСвекруня
Так, навчилась
Автор , посадите суставы очень быстро . В супермаркете работала , за смену мы до тонны носили (
Коханозадовільна• 30 июня в 09:52
Ответ дляКоник-стрибунець
Посоветуйте автору легкую работу, умные бывалые...
Усатая полосатая• 30 июня в 09:52
Ответ дляСвекруня
В мене є кілька варіантів:
1. Адміністратор в стоматології
2. Офіс-менеджер
3. Менеджер по роботі з клієнтами банку
4. Продавець в Дніпро-М
Ну, если вашей семье критично не хватает денег, то идите продавцом. Если с деньгами более-менее норм, то администратором.
Коханозадовільна• 30 июня в 09:53
Ответ дляУсатая полосатая
Автор ясно написала что выбрала работу из за денег.
автор Свекруня • 30 июня в 09:54
Ответ дляУсатая полосатая
Не вистачає мені. У нас з чоловіком партнерські відносини, я фінансово вкладають не менше за нього
В моїй хаті моя правда• 30 июня в 09:54
Ответ дляМанкоголік
Ви не помітили , що авторка в Чернівцях ?Тут взагалі роботи немає , ще й на таку зп
Вона спитала чи я би погодилась. Я відповіла, що по стану здоровʼя лише на офіс.
В моїй хаті моя правда• 30 июня в 09:56
Ответ дляСвекруня
Ви ще разом?(
Коханозадовільна• 30 июня в 09:57
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви ще разом?(
А в чем проблема?
Усатая полосатая• 30 июня в 09:57
Ответ дляСвекруня
Тогда к чему вопросы? Решать это только Вам, а не посторонним. Тем более, если Вы на самообеспечении.
автор Свекруня • 30 июня в 09:58
Ответ дляУсатая полосатая
Все таки піду, спробую
автор Свекруня • 30 июня в 09:58
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви ще разом?(
Так
В моїй хаті моя правда• 30 июня в 09:58
Ответ дляКоханозадовільна
А в чем проблема?
Чоловік не забезпечує іі, навіщо без кохання такі відносини? Коли чоловік любить, забезпечує теж.
СережкинаЯ• 30 июня в 10:00
Ні, для жінки 14 кг це багато. Це не жінка буде через півроку, а купка м´яса з хворобами.
Коханозадовільна• 30 июня в 10:01
Ответ дляСережкинаЯ
Есть работа для женщины полегче?
Коханозадовільна• 30 июня в 10:02
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Как ни странно , в наше время оказывается ест любовь и без денег, хотя партия это упорно отрицает и порицает такие отношения.
Малявка ще та• 30 июня в 10:02
Я б пішла, якщо на інші роботи за аналогічну зарплату, не беруть в моєму регіоні і не мала можливості переїхати, ще одна умова потреба в грошах.
СережкинаЯ• 30 июня в 10:03
Ответ дляКоханозадовільна
Есть работа для женщины полегче?
Ну якщо ви хочете лікувати грижі, порвані як мінімум, ходити на животі із сітками, а якщо ви ще й не народжували, то важко сказати як ви виносите дитину, якщо у вас живіт буде порваний. Це легкий мінімум, потім надірвана спина, розтягнені суглоби і ТД...
СережкинаЯ• 30 июня в 10:04
Ответ дляКоханозадовільна
Це поки що є відносини, поки не відвернувся слушний варіант.
В моїй хаті моя правда• 30 июня в 10:06
Ответ дляКоханозадовільна
Навпаки, просувають ідею, що жінка так само може пахати і порівну вкладатись фінансово. При чому, вірить, в кохання 😥
Прокачую сідниці• 30 июня в 10:07
Ответ дляСвекруня
В мене є кілька варіантів:
1. Адміністратор в стоматології
2. Офіс-менеджер
3. Менеджер по роботі з клієнтами банку
4. Продавець в Дніпро-М
Банк, конечно. Крупная компания всегда лучше всякой мелочи.
Плюс офисная работа.
Плюс - скорей всего, всякие плюшки типа страховки и отпуска.
Плюс - официальное трудоустройство. Плюс - можно расти вверх, можно поменять работу на другой банк. А куда вы пойдёте после работы в Днепро-М?
Коханозадовільна• 30 июня в 10:07
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Сейчас женщина сама решает где, кем работать.
автор Свекруня • 30 июня в 10:08
Ответ дляПрокачую сідниці
Плюс офисная работа.
В банку зп 18-20 тис
Значит надо• 30 июня в 10:09
Ответ дляСвекруня
Це приїздить товар на магазин, і палети з товаром треба прийняти та розвантажити відразу, так як вантажників у них немає. На зміні два продавці
Навантажувача немає?
В моїй хаті моя правда• 30 июня в 10:10
Ответ дляКоханозадовільна
Я цього і не писала, звісно, жінка сама вирішує.
Я лише про те, що якщо чоловік заробляє, але половину доходу витрачає на себе і вимагає від жінки таку саму половину приносити в сімʼю (не дивлячись на таку тяжку працю), це не про кохання.