Найщасливіша• 30 июня 2025
Хто вже каву пив?
Що у вас на сніданок?
Сижуревувшоке• 30 июня 2025
Ще ні, взагалі маю втримати строгу дієту три дні, дня аналізу. Навіть незнаю що його їсти
Найщасливіша
• 30 июня 2025
Ответ дляСижуревувшоке
іспанський сором! 3 дні?! Пийте тільки воду.
Губной рояль• 30 июня 2025
Уже две… и все никак не могу прийти в себя. Сон разладился капец. В 22 могу уснуть, потом в 3 просыпаюсь и все. Магний пью, ни хрена.
Бамбарбия! Кергуду.• 30 июня 2025
Лежу, пытаюсь встать
Но не выходит
Что есть тоже не придумала:))
Лежу и мучаюсь
А тут вы еще с темой
Но не выходит
Что есть тоже не придумала:))
Лежу и мучаюсь
А тут вы еще с темой
Найщасливіша
• 30 июня 2025
Ответ дляГубной рояль
Треба правильно харчуватись, на ніч не переїдати. Як я
Найщасливіша
• 30 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Я вже гречульки с котлетосом и три рюмки потянул , а тут кава.
С утра три рюмки?, а как же работать на полглаза?
Найщасливіша
• 30 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
фото
Как кофе красиво и аппетитно выглядит. Что за кофе? Как корицей или какао притрушен.
Слобожаночка• 30 июня 2025
Маурита• 30 июня 2025
Сніданок то окремо, він о 8 був - омлет, бутер з сиром та ковбасою та чай
А зараз пʼю каву з козячим сиром
Садова гойдалка• 30 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
фото
Я пока смотрела на чашку, меня укачало и я облилась кофе😳
Маурита• 30 июня 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Це неправильно. Аналізи здають в звичайному режимі, інакше вони не достовірні. Ви ж не живете в режимі строгої дієти? Тоді навіщо аналізи в цьому стані
Маурита• 30 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
фото
Чашка цікава, але чомусь здається, що взагалі незручна
Черный Ловелас• 30 июня 2025
Ответ дляНайщасливіша
Выходной.
Сплюшка• 30 июня 2025
Ответ дляНайщасливіша
А до чого тут сором?
Бритоножка• 30 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
До речі, мені сьогодні ендокринолог дозволила пити алкоголь, сухе вино, лише вранці, максимум в обід. Ввечері заборонила)))))
С утра не выпил - день пропал, с утра выпил - день свободен (с)
Мэри Попкинс• 30 июня 2025
Я вже другий раз п´ю. Тост, яйце, 2 сосиски,перець та помідори і оладки зі сметаною.