Сплюшка• 01 июля 2025
Донька тільки лягла спати….
Я в туалет, а вона ще в телефоні
15 років….
Хочу завтра поговорити з нею, так більше не може продовжуватися
Потім встає в 15-16. Нічого не робить, ні за що не відповідає.
Закінчила перший курс технікуму ( не погано) і тепер що? Трутень
Не кажіть за виховання. Пів року назад вона такою не була, а зараз все на похєрах….
15 років….
И мой спать лёг где-то пол часа назад. И что? Учёба закончена. Лето. Дайте ребёнку отдохнуть. Морально выдохнуть учебный год. Мой закончил год очень успешно. Ооочень. Я считаю, что лето - это его время. Он может распоряжаться им как хочет. Встанет где-то в час. Пойдёт на тренировку, потом друзья, потом комп. Когда, как не сейчас? Потом новый учебный год.
Что значит трутень? Борщи варить и унитазы мыть? Тогда вам спокойней?
Коник-стрибунець• 01 июля 2025
Скажите спасибо, что дома в телефоне зависает, а не с каким нибудь парнишей где то в подворотне.
Застряла• 01 июля 2025
А я не разрешаю так нарушать режим - терпеливо регулярно рассказываю, что сон - это здоровье, настроение, красота и т.д. У меня и старшие, живущие отдельно, ложатся до полуночи
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Тобто користі дитина не має приносити? Ні з собакою погуляти , ні навіть якісь там вазони полити..
Тобто дитина абсолютно не вкладається в сімʼю , але гроші отримує
Застряла• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Не с того вы начали. Можете закрывать тему.
Бензопирен• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
І багато грошей вона від Вас отримує?
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляЗастряла
І я так кажу . І про кортизол і про здоровʼя.
Не знаю , от сьогодні думала на повишеному тоні поговорити вже .
Я дуже заведена зараз
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
І багато грошей вона від Вас отримує?
Зарплату 1 числа. Багато
Застряла• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Я дуже заведена зараз
Так это раньше надо было делать. Толку в 15 лет начинать воспитывать
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
І багато грошей вона від Вас отримує?
Зарплату яку не мала б отримувати. Зараз приходжу до цього висновку.
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляЗастряла
Так я так і робила раніше, тільки раніше вона слухала а зараз ні
Бензопирен• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Зарплату 1 числа. Багато
Скільки і за що? Чому Ви це називаєте зарплатою?
Бензопирен• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Ви зобовʼязані утримувати власну дитину до її повноліття або закінчення навчання.
Знаю бакси• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
А дитина повинна дотримуватись встановленних вдома правил. Є не тільки права, а ще й обовʼязки.
Стефанія• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
А после 15 часов нельзя полить цветы? Это надо делать в 6 утра? Вы ее на работу отправьте, вообще ужас....в 15 лет не работает... Что она себе думает? В ее годы у вас уже небось была квартира, дача и машина ...и работали вы с 6 утра непокладая рук....
Стефанія• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Зарплату?
Она у вас работает?
Черный Ловелас• 01 июля 2025
Скажите спасибо что она дома в телефоне под вашим присмотром,а не до утра сидит на лавке и хлещет пиво непонятно где и не понятно с кем.
Стефанія• 01 июля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3734912
ваша тема ?
За время написания поста дочь уменьшилась
Жинси на дитину• 01 июля 2025
Ответ дляСтефанія
та у этих троляк она могла бы уже и сыном стать.
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
6 тисяч щомісяця. за те що вона поступила до технікуму і має мати свої кармані кошти
Сегодня я не я• 01 июля 2025
Ответ дляМerida
Яжемамство никогда не покинет вас)
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Тобто я зобовʼязана а дитині нічого не зобовʼязана?
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Та ні. Вона взагалі нічого не робить. Нехай хоч вночі поливає.
Не питання у поливі квітів. А питання що взагалі нічого не робить
Бензопирен• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Тобто обовʼязку лягати спати вчасно тут нема?!
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
?
Бензопирен• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Дитина буде зобовʼязана утримувати Вас в старості
Сплюшка
• 01 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Ой ні. У нас чітко є до цього обмеження.Вона не зобовʼязана і я не хочу щоб вона мене утримувала.
Бензопирен• 01 июля 2025
Ответ дляСплюшка
?
Ви їй просто даєте кишенькові. Не називайте це зарплатою.