Радостина• 01 июля в 19:26

Стосунки з підлітком, сумно...

Пишу, щоб пожалітися. Синові майже 14 років, зламав ногу, на костилях. Намагається проходити коридор величезними стрибками, так гепається на здорову ногу, аж підлога тремтить (приватний 🏡, раптом що), а потім жаліється, що нога болить. Кажу, пересувайся меншими кроками, не давай на неї таке навантаження. Він одразу "що за брєд, я вже сумніваюся, що у тебе червоний диплом...". То чоловік все намагається мене медаллю та дипломом підковирнути, але акуратніше, хоча я про них ніколи й не згадую, не козиряю. Тепер ще й син. Чомусь так неприємно і боляче стало, що твоя ж дитина ставиться до тебе, як до тупої нікчеми, намагається принизити, абсолютно не думає про мої почуття. Виговорилася, дякую всім, хто прочитав.
Заела_пластинка• 01 июля в 19:27
Ну сына научился у папки
Леопардові панчохи• 01 июля в 19:27
На здоров´я.
Я натуралка• 01 июля в 19:28
Так вы ему и ответьте: сразу видно, что тебе красный диплом и не светит… с ними надо на их языке в моменты этой дерзости
Кидстаффовка• 01 июля в 19:28
Він просто наслідує свого батька...
Вам потрібно в першу чергу чоловіка поставити на місце, а потім і сина
Така поведінка зовсім по-чоловічому...
Бесбардак• 01 июля в 19:29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
сладкий_ноябрь• 01 июля в 19:29
Дитині 14, вона вже розуміє, що робить, навіщо ці лекції?
Якось так і живу• 01 июля в 19:30
По тыблоку и мужу и сыну.
Вы чего себя так опустили ради двух долбо...в?
Тра Ля Ля• 01 июля в 19:30
Я б сказала, будешь дерзить ещё и пинка дам для ускорения. Но у нас такие отношения, что мы переводим всё в шутку и не обижаемся на бред)
А у нас макарошки• 01 июля в 19:31
Це називається сепарація ! Почитайте щось з психології підлітків.
автор Радостина • 01 июля в 19:31
Ответ дляЯ натуралка
Ой, зразу починається, мені й не треба добре вчитися, я не збираюся зубрити, хоча я й говорю, що це не обов´язково зубріння.
автор Радостина • 01 июля в 19:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Ніяких лекцій, жаліється, ой, болить уже нога, дати пораду - нормально, не відмовчуватися ж. Хай робить, що бажає, якщо розумніший, ніж я, не треба мене й чіпати.
Аnnеt• 01 июля в 19:33
я только со второго раза поняла: он прыгает на здоровой ноге, а мама его за это ругает? та нехай себе прыгает. я сперва подумала, что он на сломанной скачет.
отстаньте от человека. у него и так каникулы в полной заднице, так ещё мама зудит над ухом.
Я натуралка• 01 июля в 19:34
Ответ дляРадостина
Пусть прыгает) скажите ему, что как только снимут гипс на одной ноге, наложат на другую. Для симметрии)
автор Радостина • 01 июля в 19:34
Ответ дляА у нас макарошки
Читала. Читати - це одне, а життя - зовсім інше. І моє теж проходить, роки йдуть на різні кризи, болячки, знову кризи, і кінця не видно.
А у нас макарошки• 01 июля в 19:35
Ответ дляРадостина
Шукайте щось інформативіше..бо з вашого опису ви на Комаровському зупнились.
автор Радостина • 01 июля в 19:36
Аннет, я у вас у блоці, так що... Не поговоримо. Я не зужу
Флюорография гуся• 01 июля в 19:37
Перелом, костыли, частный дом, красный диплом...
Какая-то каша.
Хома з пастою• 01 июля в 19:37
Ответ дляБесбардак
Краще такий брєд не читати
автор Радостина • 01 июля в 19:37
Ответ дляА у нас макарошки
Ну, порадьте щось, що я не читала, а вам принесло користь. Чи в Гугл пошлете?
Хома з пастою• 01 июля в 19:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо дитина жаліється, що нога болить. Як такий дорослий і розуміє, що робить, то хай не жаліється
Квітка папороті• 01 июля в 19:39
Пришел, стонет, что болит нога.
Вы ему мягко ’Может попробуешь меньшими шагами, возможно так будет легче’.
Или ’конечно болит, скачешь, как конь. Надо меньшими шагами передвигаться’.
Одно и то же сказано, но разная интонация. Я вот и сама терпеть не могу менторский тон, наелась его в свое время.
А у нас макарошки• 01 июля в 19:39
Ответ дляРадостина
Яких авторів ви читали?
автор Радостина • 01 июля в 19:39
Ответ дляБесбардак
Уже в якійсь темі я за цим посиланням переходила. Специфічна подача, але дякую.
А у нас макарошки• 01 июля в 19:40
Ответ дляХома з пастою
Можна просто поспівчувати дитині...
Аnnеt• 01 июля в 19:42
Ответ дляРадостина
моей 13. обидчивая стала шокапец. что не скажи сразу огрызается, но пока, к счастью, без скандалов. спасаюсь с помощью юмора и уже морально перестраиваю себя из положения ’мама-ребёнок’ в статус ’я - ответственный взрослый и дочь - взрослый, который от меня зависит’.
автор Радостина • 01 июля в 19:42
Ответ дляА у нас макарошки
Яких авторів ви читали?
Петрановська, Гіппенрейтер, це те, що згадала. Якісь лекції без авторства. Вестерни якось не заходять, дуже популістськи і спрощено в них.
сладкий_ноябрь• 01 июля в 19:43
Ответ дляХома з пастою
Ну так нехай жаліється, вам шкода?
А у нас макарошки• 01 июля в 19:43
Ответ дляРадостина
Вибачте, не вірю..або просто прочитали і нічого не виконували .
автор Радостина • 01 июля в 19:43
Ответ дляКвітка папороті
Пришел, стонет, что болит нога.
Так у мене якраз перший варіант, не другий.
автор Радостина • 01 июля в 19:45
Ответ дляА у нас макарошки
Даремно не вірите. Мій досвід говорить, що як не старайся і що не роби, всі кризи і проблеми з вихованням йдуть по шаблону. Можливо, могло б бути й гірше, як знати.