вкрации• 01 июля 2025

Передчасні пологи, двійня

У кого дітки народились на 34-35 тижні( особливо цікавлять двійнята ) з невеличкою вагою , як довго ви набирали вагу ?
Я народила 34,3 двійню дихають самі , смоктати вміють , температуру поки не тримають, лежать під лампою , спочатку їли сами почали втомлюватися підключили зонд. Народились 1750 і 2 кг , як довго ви набирали вагу ? Тиждень вже в лікарні і наче вічність попереду, вдома ще дитина і серце наче розривається між ними
Мандолина Бу• 01 июля 2025
Тож все добре, чого нервуєте?
Тишком_нишком• 01 июля 2025
Вітаю вас! Все буде добре, окріпнуть і вага піде.
У мене двійня, але з вагою 2700 і 2750, 37 тижнів, за перший місяць набрали десь 800г, перші 10 днів погано набирали.
Уравнобешенная• 01 июля 2025
Поздравляю с рождением! У меня в 41 нед родился 2400. А у вас богатыри для такого срока. В 2 кг уже и выписывают вроде? Если стабильно прибавка веса. У соседки тройня, два по 1,5 кг и один 750 гр. все выжили, нормальные дети, уже школу заканчивают. Только маленький так и остался мелким. Правда это не у нас.
Опля Картопля• 01 июля 2025
Ответ дляУравнобешенная
У вас 1 ребенок был?
А какая причина такого малого веса?
Сонячний зайчик• 01 июля 2025
поздравляю! у вас эко? последнее время двойня это огромная редкость
Скоро_вчера• 01 июля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Разве? Мне кажется наоборот очень часто сейчас
Сонячний зайчик• 01 июля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
потому что эко. а естественным путем редкость
Скоро_вчера• 01 июля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Я поняла про ЭКО. Но у нас много вокруг соседей с естественной двойней. А у меня с эко один.
автор вкрации • 01 июля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую , ні природня
автор вкрации • 01 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Тож все добре, чого нервуєте?
Хвилююсь щоб вагу набирали
І щоб це не затягнулося надовго , молодшій декілька днів тому виповнилося 3 роки , хоче маму плаче тому трохи важко
автор вкрации • 01 июля 2025
Ответ дляУравнобешенная
В 2 і більше
За ким я буду?• 01 июля 2025
У подруги двійнята народилися на 29-му тижні, довго вона на збереженні лежала. У них були якісь соски спеціальні і манюні пляшечки, трохи більші, ніж у кошенят, вона сціджувалася і так годувала, доки не набралися сил груди взяти.
Перший місяць був дуже важким. Вже восьмий клас у ліцеї закінчили.
У вас суттєво більший термін, у лікарні лежати важко морально, але це недовго і треба перетерпіти. Коли діти почнуть стабільно вагу набирати, то випишетеся, вдома буде легше.
автор вкрации • 01 июля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Дуже цього чекаю , особливо зустрічі зі старшою донькою
Кидстаффовка• 01 июля 2025
Всё буде добре!
За ким я буду?• 01 июля 2025
Ответ длявкрации
Все буде добре. Вийшло до пристойного терміну доносити, це дуже важливо.
Не цілуюсь з бодуна• 01 июля 2025
Знакомая с такой же двойней около месяца лежала, но все хорошо - уже за 25 девченкам, своих деток родили. Я к тому что даже 25 лет назад таких малышей уже выхаживали и это в провинции. Так что запаситесь терпением и все наладится.
Лагшмивара• 01 июля 2025
Двійня на 36 тижні , 2550 і 2650. Погано їли, постійно потрібно було будити, вагу погано набирали, зважувала до і після годування і так цілодобово. Смутно пам’ятаю цей період. В пологовому були лише тиждень. Моя порада, не поспішайте додому, самий треш почався вдома. Теж ще старша дитина була, яка хвороби носила додому.
Печальки.нет• 01 июля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вам каждая пара с двойней отчитывается делали они эко или нет? Бред.