60 метрів сметани• 01 июля 2025
Бассейн в Черновцах
Кто живёт в Черновцах, порекомендуйте бассейн в Черновцах или недалеко от них.
Хочу съездить с ребенком на день
Метелики на душі• 01 июля 2025
Ответ дляКоролева спама
Люблю Сонячну Долину, але це за містом
Щойно погуглила його, за відгуками людей там тьма, по фото також
Маргарита и Мастер• 01 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Так так буде в будь-якому басейні в Чернівцях або околицях
Птица секретарь• 01 июля 2025
Ответ дляtroya87
Georg park- місце супер! Є все для відпочинку.Після 17:00 вартість басейну менша.
А где там бассейн?
Перекус беру завжди• 01 июля 2025
Зайдіть в Інстаграм на сторінку Go Chernivtsy там є допис з переліком всіх басейнів. Їх більше, ніж написали в цій темі.