Милота• 01 июля в 15:59
Чехія, чи Австрія?
Де дешевші продукти, бензин? Чи велика різниця?
Бутерброд з ікрою• 01 июля в 16:05
Почти нет разницы. Одно дешевле, другое дороже, то на то и выходит. Может только проживание в Австрии дороже
Леди_на_драндулете• 01 июля в 16:05
Вы тыкнули в карту два раза пальцем случайным образом, и попали на Чехию с Австрией?
Милота
• 01 июля в 16:09
Ответ для3@йk@
Для відпустки? Для чого? Які міста вас цікавлять?
Села Чехії, Відень
Милота
• 01 июля в 16:10
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Інші варіанти будуть?
Милота
• 01 июля в 16:10
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не дорожче, навіть лешевше. Коли на яку пропозицію натрапиш.
Бутерброд з ікрою• 01 июля в 16:15
Ответ дляМилота
Мы несколько раз в год ездим в Австрию: летом на озера, зимой на горы. Этим летом цены прям взлетели.
Милота
• 01 июля в 16:51
Ответ дляПлету корзинки
Немецкий или чешский? Вот в чём главный вопрос .
Хто німецький/чеський?
Милота
• 01 июля в 16:54
Ответ дляБутерброд з ікрою
Можливо, але досить доступна оренда
3@йk@• 01 июля в 17:18
Ответ дляМилота
Села Чехії, Відень
Автор, села Чехії будуть дешевше, ніж Відень. І житло зняти, і послуги. За бензин то треба дивитися і обслуговування авто також. Їжа буде дорожче у центрі Відня. Хоча, я ж не знаю, як ви харчуєтеся. Можете зорієнтуватися та детально порівняти популярну мережу Lidl. В них є сайт і порівняйте, що та в яку ціну у Чехії та у Відні. По житлу також дивится треба. Є туристичні сайти, тому порівнюйте. З Віднем ще Прага може позмагатися. Якщо підраховувати до копійки, то Відень буде дорожче. А ось з селами то якость навіть не знаю. Ваша мета яка - подорож чи переїзд? На ютубі є відео щось типу «як зекономити у Чехії» чи «Які ціни у Відні». Шукайте. З початком війни таких відео все більше. Я була як турист, і Відень був дуже дорогий, але розкішний. Чехія зі своїми містечками і навіть Прагою здалася більш доступною. Хоча не центр. У Празі з вас також в центрі знімуть грошей нормально.
Кондуктор троллейбуса• 01 июля в 18:30
Вена, конечно, дороже сел в Чехии
Особенно продукты, иногда в полтора раза дешевле.
Милота
• 01 июля в 18:41
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вена, конечно, дороже сел в Чехии
Дякую!!!
Милота
• 01 июля в 18:44
Ответ для3@йk@
Зараз подорожуємо, виїжджаємо з Чехії до Відня, тому хотіла дізнатися про ціни. Щоб продуктами закупитися в Чехії.
Були і в Празі 3 дні , в центрі теж адекватні ціни.