Залізна тьотя• 01 июля 2025
Репетиторы на сколько повышаете цены раз в год?
Допустим занятие 600 грн.
С сентября ставите 650 или 700?
Сплюшка• 02 июля 2025
Ответ дляМайская киска
Буду підіймати на 50 грн з серпня.
Аналогично, на 50 грн. Только с сентября.
Цена в этом году была 350 и 400 грн.
Майская киска• 02 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Цена в этом году была 350 и 400 грн.
В мене 450 і 500, зараз у відпустці, буду починати працювати з серпня і відкривати ФОП, тому й ціну підніматиму з серпня.
Сплюшка• 03 июля 2025
Ответ дляМайская киска
А какой у Вас предмет?
Сплюшка• 03 июля 2025
Ответ дляМайская киска
математика
Классно.
Вы молодец
У меня тоже математика, но все не решусь сильно поднять цены.
Вроде с 350 грн сразу 450 не скажешь, как и с 400 сразу 500.
А вот абсолютно новым буду уже говорить 450 (до 10 класса) и 500 (подготовка к нмт)
Вы молодец
Майская киска• 03 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Классно.
Вы молодец
Дякую
Треба дивитись на ситуацію і на результати які ви даєте учням, якщо вас цінять як репетитора то і на 100 грн піднімайте, я в минулому році підняла на 100 грн жоден учень не пішов. Або якщо учням ціна не підходить пропонуйте альтернативу у вигляді міні-груп.
миссАрфография• 05 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
жесть, це по якому предмету такий репетитор? чи це в тиждень?
А сколько должно стоить, 200 грн?
Латексне альтер ЕГО• 06 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Маникюрши за 600-800 не уху ели?
це в якому місті такий тариф? я думала, що вже не менше 1000
миссАрфография• 06 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Дофига, возомнили о себе невесть чтт
культУра• 16 июля 2025
Ответ дляВсміхайлик
У мене предмет не дуже популярний. Багато дітей не беру, ціна помірна, бо така в місті. 200-250 грн за годину. Вища категорія, стаж, результати. Мої шкільні учні без репетиторів здають, тому тільки з інших закладів. Не столиця
А який предмет?
Сплюшка• 20 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Маникюрши за 600-800 не уху ели?
При чем маникюрши и прочие представители сферы услуг (типа наращивание ресниц, шугаринг и т.п) поднимают цены не раз в год, а гораздо чаще
rainbow in the sky• 09 августа 2025
Ответ дляСплюшка
Классно.
Вы молодец
Підкажіть будь ласка а чи немає у вас микро групи для 10 класа підготовка до НМТ? Так щоб 2-4 дитини з приблизно однаковим рівнем знань. Треба сина прилаштувати. Сама вчитель математики, але зі мною він займатися повноцінно не буде, важко зі своїми
Сплюшка• 09 августа 2025
Ответ дляrainbow in the sky
Здравствуйте.
К сожалению, нет.
Только индивидуальное. Но я много детей и не беру, так как основное время ’съедает’ работа в школе
К сожалению, нет.
rainbow in the sky• 09 августа 2025
Ответ дляСплюшка
Здравствуйте.
К сожалению, нет.
Аналогічно) І школа і репетиторство, а на свою дитину часу не вистачає і мене він не сприймає як слід