Чарівна патика• 01 июля в 19:56
Чи можна так вдіватись на роботу?
45 років, зайва вага
чи нормально прийти в офіс в майці і довгій спідниці?
Щоб ви подумали про таку співробітницю
Цікаво особливо думка чоловіків, якщо вони тут є, бо колектив чоловічий
Щоб ви подумали про таку співробітницю
ПлакалаВАвто• 01 июля в 20:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо ви груба, зайва вага це про нелюбов до себе.
Скорее наоборот, если худоба это результат вечных ограничений)
Не пириживай• 01 июля в 20:07
Ответ дляЧарівна патика
а ви хамовита. Я не ставила тут запит наговорити мені неприємності. З чого ви вирішили з цим прийти?
Вона і груба, і хамовита, а ще інших ображає. Цирк).
Не просто ж так вона у мене в заблокованих).
Love_Love_Love_• 01 июля в 20:08
Ответ дляЧарівна патика
Я не говорила вам неприємності, я сказала вам правду.
Сорі, я не толерую і не підтримую бодіпозитив 🤷🏼♀️
Братья Капли• 01 июля в 20:08
Майки також бувають різні. Якщо вона не занадто відверта, то можна.
Хоча ви не те що з зайвою вагою, а ....
Братья Капли• 01 июля в 20:10
Ответ дляЧарівна патика
от моя спідниця
що до неї підійде гармонічно?
Пописанная парта• 01 июля в 20:10
Моя коллега недавно пришла в топике на работу и её все обсуждали, а начальница накричала и сказала ей переодеться. Так что , думаю не стоит и к этой юбке футболка больше пойдет
Love_Love_Love_• 01 июля в 20:10
Ответ дляПлакалаВАвто
Я не фанат худоби і мова не про худобу.
Коли в тебе всі внутрішні органи запливші жиром, вічні набряки, а ти думаєш про майку, а не про своє здоровʼя, це не про любов до себе, явно.
Ужгород• 01 июля в 20:10
Я ношу таке в свої 55 рочків і +15 кг зайвих. Саме майку, бо в спеку це єдиний варіант не зваритись заживо. Спеціально на спеку маю 5 чи 6 різних майок. Чоловіки (жінки теж), яким це не подобається, хай краще тримають язик за зубами, бо їх ніжна психіка буде пошкоджена.
Леді Душка• 01 июля в 20:12
Ответ дляЧарівна патика
от моя спідниця
що до неї підійде гармонічно?
у меня уже вопрос и по юбке
Чарівна патика
• 01 июля в 20:12
Ответ дляЛеді Душка
у меня уже вопрос и по юбке
То чого не задаєте питання?
Борщик• 01 июля в 20:12
Мені 46, я важу 85 кг, зріст 164 см.
Я б майку на роботу не наділа.
Який у Вас об´єм стегон?
Особисто мені такі спідниці додають ще 10 кг на вигляд.
Якщо Ви яблучко і стегна невеликі, то таку спідницю можна було б носити з однотонною світлою футболкою по фігурі, не надто вільною.
Я б майку на роботу не наділа.
Який у Вас об´єм стегон?
Love_Love_Love_• 01 июля в 20:12
Ответ дляНе пириживай
І час від часу ви мене розблокуєте щоб почитати і подивитись?
Леді Душка• 01 июля в 20:14
Ответ дляЧарівна патика
То чого не задаєте питання?
а смысл, вы эту юбку все равно не выбросите, она в принципе для свидетелей Иеговы, и совсем не летняя, ну куда там майка
Зроблено у 80-х• 01 июля в 20:14
Ответ дляЧарівна патика
футболка не йде до спідниці
а майка не пасує до 95кг
Чарівна патика
• 01 июля в 20:14
Ответ дляКоролева Сарказма
Хоть бы глянуть на ту майку...Я склоняюсь к ’нет’
Фото виклала
Платье Длинное бальное• 01 июля в 20:14
Ответ дляЧарівна патика
виглядає гармонічно спідниця з майкою. з чим ще спідницю надіти не придумала. Зараз спідницю знайду
в офис майку не носят и в принципе трикотаж. купите пару блузок хлопковых с коротким рукавом
Пописанная парта• 01 июля в 20:15
Ответ дляЧарівна патика
От образ
Эта майка сюда не подходит вообще, ужасно смотрится и она слишком неуместная для работы
Леді Душка• 01 июля в 20:15
Ответ дляЧарівна патика
От образ
пиджак есть для офиса, или у вас кто в чем?
Платье Длинное бальное• 01 июля в 20:15
Ответ дляЧарівна патика
от моя спідниця
що до неї підійде гармонічно?
это зимняя юбка
Ловлю капці• 01 июля в 20:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не фанат худоби і мова не про худобу.
Не любовь к себе это давиться отвратными брокколи и не съесть кусок торта, который тебе приносит удовольствие просто ради того чтобы быть красивым куском мяса в чужих глазах.
У каждого понятие любви к себе - свое. И не для всех это стройная фигура.
бЭйбА• 01 июля в 20:15
Ответ дляЧарівна патика
от моя спідниця
що до неї підійде гармонічно?
Біла базова футболка буде навіть краща за майку. Біла/голуба сорочка може бути ще, жакет без рукавів (жилет), жакет як на фото
Вільний митець• 01 июля в 20:15
Ну так даже на фото не видно ширину бретелек . Если это веревочки то однозначно нет . Ну и смотря как остальные ходят в ваш офис .
Чарівна патика
• 01 июля в 20:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Та яку правду 🤦♀️
Ви мене ніколи на бачили і не знаєте. Яку правду чи можете знайти про випадкову людину в інтернеті
Чарівна патика
• 01 июля в 20:16
Ответ дляПліснявілий сир
Что-то я слабо представляю майку с такой юбкой.
Можно фото?
Виклала фото
Платье Длинное бальное• 01 июля в 20:16
Ответ дляЧарівна патика
От образ
нет. живот висит. такое себе