Акукарача• Изменено 01 июля 2025
Дівчата, ситуація на роботі, потрібна порада.
Я не знаю що думати або я дійсно не справляюсь, або я просто заважаю всім на роботі. В мене раніше таких проблем не було на жодній роботі, та й сюди як тільки я влаштувалась керівник всім була задоволена, казала, що їй подобається моя активність, що я молодець, оскільки спочатку я робила більше ніж треба, потім побачила що це не цінують і почала працювати як і всі. І ось постійно майже кожен день були до**би в мій бік, доходило навіть до дрібниць, що повідомлення не лайкнула в робочому чаті, та й бачу яке до мене відношення останнім часом, що на роботу немає бажання ходити. Так в мене були косяки, вони у всіх є, але гострий акцент роблять лиш на мені, і ось я у відпустці. І за ці два тижні жодного зауваження в чаті, все прекрасно. Поки я не пішла майже кожен день щось було, якась неприємність. Я фіговий працівник і мене терплять? Чи що це за фігня?
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Добре що й так. А я не можу піти поки що в нікуди на жаль, кредит ще навіть не виплатила. А тут які не які копійки
Вы в каком то очень маленьком городке где нет работы вообще?
Якось так і живу• 01 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Может работник такой, а может как человек, но прям в то, что все сговорились против вас мало верится.
Ви мабуть не були в такий ситуації?! Скажу особисто про мене і мою колегу. По роботі зауважень не було до нас...а як би були то 5 років навряд ми працювали! Але ми багато чого бачили по махінаціям керівництво не намісті, а ми філіал і тому нас підїдали..щоб поставити своїх
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
И все 5 лет вас выживали? Что мешало вас вообще не брать на работу?
Я была в разных ситуациях, но умею разговаривать и анализировать ситуацию.
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ні, щось більш конкретне, ви щось сказали чи зробили, хто конкретно під вас копає? Або чия шайка?
Та нічого я нікому не казала, ні в яких таємних змовах не беру участь, мені здається що це більше причина що я з ними не подружилась чи щось таке
Мэри Попкинс• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Запитувала, мені відповіли ну ми так мало про тебе знаємо, ти не відкрита з нами
А схерали они должны знать много?
Да_Я_ТакаЯ_• 01 июля 2025
Автор, есть просто люди - руководители, самоутвержлающиеся за счет подчиненных. У меня тоже бывшая начальница, брр..непонятно на какой козе подъезжать надо. Практически всегда перманентно плохое настроение, практически всегда один сотрудник ходил в опале, сначала один, через пару недель другой, постоянные придирки по пустяковым вопросам. Меня всегда поражало - все есть деньги, новый дом построила, дети взрослые и пристроенные, чего блин не хватает?
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Я теж не розумію в чому справа. Коли я один на один з кимось з колег то ніби нічого, та й з керівником теж інколи. А коли всі разом то наче підмінив хто
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Київ
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Київ
И в чем проблема на следующий день найти работу на такую ЗП?
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
А проблема в тому, що як і переходити десь то лише на кращу зп, це така моя позиція. Для цього треба закінчити одні курси додаткові, на які я вже записалась
Закусенец• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Ясно, тогда терпите, раз вам нравится)
Магиня• 01 июля 2025
У Києві це не та зарплата, за яку треба таке терпіти, тому починайте шукати роботу, обов´язково знайдете щось краще. Ну не зійшлися ви з ними,буває, з іншими зійдетесь. Для того, щоб знайти своє, краще, треба шукати.
фан L.O.S.T.• 01 июля 2025
Я одна хожу на работу работать и получать ЗП?
Вы б знали какие козни устраивают нашим местные заграницей: на все похер: пришла-отработала-ушла
По поводу раньше была активная , а сейчас работаю как все: на следующей работе начинайте в обратном порядке.
Я такая же дура и у меня из-за этого уже год конфликт с начальником.
А вообще, делайте так, как считаете нужным. Я периодами сбавляю темп и хитростью получаю помощь, а так я работаю не для начальника, а для людей -конечного получателя
Крижана бурулька• 02 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Я не влаштовую перед ними душевний стриптиз. Вони працюють разом давно, і знають більше одна про одну. Я теж спочатку як прийшла сюди цікавилась як справи, а потім побачила що це гра в одні ворота, і забила. Тепер мені кажуть ти закрита
а потім полощать за спиною, нашо треба
Крижана бурулька• 02 июля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
хахеля
Крижана бурулька• 02 июля 2025
Ответ дляАкукарача
нафіг ті курси заради яких ви в кредитах, в Києві купа роботи на більшу зп
Крижана бурулька• 02 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вы б знали какие козни устраивают нашим местные заграницей
Цікаво які