Акукарача• Изменено 01 июля 2025
Дівчата, ситуація на роботі, потрібна порада.
Я не знаю що думати або я дійсно не справляюсь, або я просто заважаю всім на роботі. В мене раніше таких проблем не було на жодній роботі, та й сюди як тільки я влаштувалась керівник всім була задоволена, казала, що їй подобається моя активність, що я молодець, оскільки спочатку я робила більше ніж треба, потім побачила що це не цінують і почала працювати як і всі. І ось постійно майже кожен день були до**би в мій бік, доходило навіть до дрібниць, що повідомлення не лайкнула в робочому чаті, та й бачу яке до мене відношення останнім часом, що на роботу немає бажання ходити. Так в мене були косяки, вони у всіх є, але гострий акцент роблять лиш на мені, і ось я у відпустці. І за ці два тижні жодного зауваження в чаті, все прекрасно. Поки я не пішла майже кожен день щось було, якась неприємність. Я фіговий працівник і мене терплять? Чи що це за фігня?
Само_достаточная• 01 июля 2025
я вас понимаю. у меня такое было. я не выдержала и уволилась. мне мое психическое здоровье важнее , чем этот бред. я прихожу работать а не думать что я херовая для всех
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Це щось особисте, ви самі краще знаєте, що.
Ну можливо те що я більше сама по собі замкнута, але працюю в команді нормально, роботу свою виконую
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Звільнились в нікуди?
Якось так і живу• 01 июля 2025
Міняйте роботу...це вас підїдають. Нас пішло одразу 2 бухгалтера...працювали 5 років...по роботі питань не було до нас...але робили все, щоб звільнились
Жена миллионера• 01 июля 2025
Які у вас стосунки взагалі з колективом? Оці придирки лише від керівника, чи колеги також дозволяють собі?
Жена миллионера• 01 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
якщо при кожній такій ситуації міняти роботу, інколи собі в мінус, то самі розумієте. Треба розуміти причини та перспективи подальші.
Само_достаточная• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Звільнились в нікуди?
да. вот уже 2 недели сижу дома. но у меня есть дополнительная работа 5 раз в месяц за 3800 грн. то есть хоть три копейки но будут . а вообще я в поиске работы, конечно
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Колеги 50 на 50.
Жена миллионера• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Колеги 50 на 50.
Що саме 50/50? З кимось ок, з кимось відверта неприязнь чи з усіма таке собі?
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Добре що й так. А я не можу піти поки що в нікуди на жаль, кредит ще навіть не виплатила. А тут які не які копійки
Якось так і живу• 01 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
А що ви хочите...приходити з роботи, і щоб тіпало тобою...ну нах××р такий стан! Не все вимірюється грошима
Само_достаточная• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
какая у вас зарплата??
Само_достаточная• 01 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
вы правы! я после каких то скандалов на работе, даже ночью не могу уснуть переживаю голова не отключается . я лучше что работ поменяю, но буду себя нормально чувтсвовать, а не портить свои нервы на каких то вампиров
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Є такі що ок, але коли вони бачать як гаркає керівник чи хтось інший одразу змінюють свою позицію. Є такі що в очі одне позаочі друге
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляАльдебаран
А запитати прямо
Запитувала, мені відповіли ну ми так мало про тебе знаємо, ти не відкрита з нами
Само_достаточная• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
21000
у меня на иысячу больше была . ну и что .. найду лучше ! главное мое психическое состояние
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ви в Києві?
Жена миллионера• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
А ви як відчуваєте сама, керівник гарчить через робоче чи особисте? Зазвичай якщо особисте то діло труба, бо будь яке робоче можна вирішити тим чи іншим чином.
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Через робоче, але інколи причини ну дуже якісь нелогічні. То їй здалось що звіт не на ту адресу відправила і починає при всіх відчитувати що ви навіть це не можете зробити, хоча лист я відправляла вірно, і це потім виявилось що вона неправа була
Якось так і живу• 01 июля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Закидайте резюме по вакансіям...якщо запросять на співбесіду йдіть...а якщо пропонують роботу йдіть і кажіть! Що або мене звільните без відпрацювання, або підите на лікарняний, а тим часом будите ходити вже на нову роботу
Якось так і живу• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Шліть нахер! Шо вони мають знати? Паспортні дані є у відділі кадрів..чи маєте їм розповідати скількиираз був секс чи срали скільки? Вибачте! Ви на роботі, а особисте то моє..ВСЕ
Акукарача
• 01 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я не влаштовую перед ними душевний стриптиз. Вони працюють разом давно, і знають більше одна про одну. Я теж спочатку як прийшла сюди цікавилась як справи, а потім побачила що це гра в одні ворота, і забила. Тепер мені кажуть ти закрита
За ким я буду?• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Тоді це на просто так
Залізна пані• 01 июля 2025
Они хотят, чтоб вы пахали за всех раз уже показали, что можете лучше других
Закусенец• 01 июля 2025
Может работник такой, а может как человек, но прям в то, что все сговорились против вас мало верится.
Залізна пані• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Просто они хотят и привыкли кого-то обсуждать, а вы не рассказываете ничего о себе. Забейте. Если б вы пахали там за 3, то они б молчали
Черпак_для_фантазий• 01 июля 2025
Ответ дляАкукарача
Ні, щось більш конкретне, ви щось сказали чи зробили, хто конкретно під вас копає? Або чия шайка?