Молчунья• 02 июля 2025

Як зараз з наймом нового персоналу, чи багато молоді?

Дівчата, як у вас зараз з наймом персоналу, особливо, цікавить чи йде молодь до вас. У нас щось зовсім кепсько, неначе і платити готові, але людей нема, особливо на виробництві.
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Це ж не руками тягати. А нававантажувачем при нормальній оплаті, то чому ні?
Так є обладнання
Ошеламиссимо• 02 июля 2025
Ответ дляemerald_88
Не хочу вас образити, але мені здається, що саме через це до вас і не йдуть.
Я нормально запитала, а ви слизько відповіли, таке мало кому сподобається.
Сразу видно что ’на всю голову’.
Ещё и бочки с мазутом по 200 кг тягать
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Бронь?
Є
Svitlo_• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
Ну бочки по 200 кг з мазутом тягати ви ж наврядчи будете.
Ви сучасних хлопців бачили? Ну для 70% які бочки 200кг з мазутом? А 30% що в норм фізичній формі теж не дуже спішать до ваших бочок
Не пью, не курю• 02 июля 2025
Ответ дляБува і таке
Більше, ніж 20-25, але не всі і ще на виробітку треба добряче напрягатися? В Києві? І чого ж це до Вас не йдуть, навіть не знаю...
Ошеламиссимо• 02 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Бронь?
)))))))
Ну Вы поняли)))
Ошеламиссимо• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
Так є обладнання
А перед зарплатой Вы дружно всем объявляете что работает спец техника, поэтому зарплаты у рабочих не будет?)))
Не пью, не курю• 02 июля 2025
Нарешті обозрівщим РАБотодавцям і кадровічкам пихатим вмазати тапком по морді
Svitlo_• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
Є
Прям рай. Чому ж немає бажаючих?
Ошеламиссимо• 02 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Прям рай. Чому ж немає бажаючих?
Бочку никто не может поднять
КокошинЭль• 02 июля 2025
Бо зарплата видно не відповідає роботі. Можуть знайти за такі гроші щось краще
ЛижТолько• 02 июля 2025
Идут. Но у нас и молодой собственник с прогрессивными взглядами и соответствующей системой оплаты.
Джем Шакіри• 02 июля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
А почему вам именно молодь надо? Люди постарше какие-то не такие?
Это пока ещё выеживаются, через год и пенсионеры за счастье будут.
Джем Шакіри• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
Ні, берем усіх, взяли людей від 46 до 58 років.
И чем плохо?
СМСница• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
Якщо ви в Києві та спец в хім промисловості, вакансії на сайтах, чекаємо
Массовый подбор всегда был сложный. И если стоит выбор работать тут физически, или за границей за зп побольше, то выбор очевиден. Мужчин забирают, люди что трудятся физически, массово выезжают. Отсюда у вас и дефицит. Вы и так все знаете.
Джем Шакіри• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
У вас нет спецоборудования?
Фрикаделька• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
А молодим воно навіщо? Чи у Вас є карʼєрний ріст?
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляСМСница
Просто цікаво, як в інших. На офісну роботу, ще якось йдуть. Зп не європейські, це правда, але й в ринку.
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Зріст на виробництві є, але не швидкий і не кабінетний, у складського персоналу, нема, завскладом один.
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляДжем Шакіри
У вас нет спецоборудования?
Та є, відповідала вже.
вре_Динка• 02 июля 2025
А нашо на копійки йти на фізичну роботу молоді, коли в офісі можна заробити легше?
Бува і таке• 02 июля 2025
Ответ дляМолчунья
І які зараз ринкові зп на офісну роботу?
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляБува і таке
Дивлячись які вакансії. Від 30 для адміністратора
когдадеЦкие• 02 июля 2025
Бюджет. Державна установа.
В понеділок прийняли нову співробітницю, ще одна «стажування проходить», в деклараціях готівкою по півмільйона у €,$,₴, машини і квартири подаровані батьками.
Собі знімаємо премії, щоб платити зарплату.
Приходять і працюють ті кому є за що жити, але так, молоді, амбітні.

Особисто я шукаю іншу роботу, бо я ВПО, одинока мати, мене зарплата 14-18тисяч у Києві взагалі не рятує.
Не пью, не курю• 02 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Ага, старший вантажник і на 1000 більше
Вумна вутка• 02 июля 2025
У вас мутна фірма, нащо йти. Досвід роботи показує, що кидалово ще те. Вам би подумати над помилками.
автор Молчунья • 02 июля 2025
Ответ дляВумна вутка
А в чому мутна, зп офіційна.