Вам телефонограмма• 02 июля 2025

Періоральний дерматит, кому вдалося вилікувати

У мене вже відчай. Була у 2 лікарів, їхнє лікування не допомагає. Розамет, елідел, елоком( гормон, який діє тільки коли використовуєш). У мене нема типового трикутника навколо рота типу акне. Але дуже зудить, пече і червоніє контур губ, появляються дрібні висипання на пару мм, далі береться кірочками. 2 дерматолога- діагноз однаковий. Результату 0.
ГендиреХтор• 02 июля 2025
В мене так було. Дійсно топічні стероїди вирішують проблему тимчасово. От воно зʼявиться, мажу до повного зникнення, потім деякий час тримаюсь і знову висипання. Теж не типово - більше з однієї сторони дрібні висипання, почервоніння, зуд, лущення.
Потім я помітила, що все це на тлі нервів. Підняла дозу магнію, підняла дозу прегабаліну і стало набагато легше, навіть якщо зʼявляється, то само за день-два зникає
миссДавеча• 02 июля 2025
а вы пробовали детские кремы? Урьяж или Биодерма, крем для младенцев от периорального дерматита
автор Вам телефонограмма • 02 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Так, сильно пече шкіра
Робот Вертер• 02 июля 2025
Дивне питання, але ви приймаєте вітамін Д?
автор Вам телефонограмма • 02 июля 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ні, не приймаю
Робот Вертер• 02 июля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Ні, не приймаю
Чого питаю, бо у нас в родини був випадок дерматиту, не такий правда, як у вас, а типу себорейний, коли вся голова ніби снігом посипана, страшенно суха шкіра обличчя, прям лупа шматками на бровах була. Вже після 2-х тижнів віт. Д все пройшло. Попередньо саме на віт. Д здавали аналіз, там була велика недостатність його.
Просто такий, на перший погляд, простий вітамін може багато на що впливати.
автор Вам телефонограмма • 02 июля 2025
Ответ дляРобот Вертер
Треба перевірити
ГендиреХтор• 02 июля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Ні, не приймаю
Варто приймати. Я постійно приймаю 1000, з жовтня по квітень 2000. Без цього дійсно ще гірша ситуація
Наездница• 02 июля 2025
Якщо ви в Києві, то можу порадити дерматолога яка допомогла мені.
В мене було, скоріш за все, на фоні прийому прогестерону
автор Вам телефонограмма • 02 июля 2025
Ответ дляНаездница
Так, порадьте будь-ласка
Наездница• 02 июля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Так, порадьте будь-ласка
Лікарка В. Ахтарнія в МЦ Ольвиця ✔️ Дерматовенеролог https://share.google/ttATQGNbqRObpQ1S4

Ця лікар наче ще в клініці на Троєщині приймає.
автор Вам телефонограмма • 02 июля 2025
Ответ дляНаездница

Дуже дякую
Ку ка ку ка ку• 04 июля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Боже, дякую Вам, точно я у неврозі і дерматит постійно, почну пити прегабалін 🙏🏻
автор Вам телефонограмма • 04 июля 2025
У мене сьогодні ще гірше. Сорі за якість фото, сама себе фотографувала
автор Вам телефонограмма • 04 июля 2025