когдадеЦкие• 02 июля 2025
Англійська, індив 600 грн, чи норм
Знайшла курси на основі школи англійської, не онлайн. Одне заняття індив 600 грн. Це норм ціна? Не Київ. Репетитори ввечері всі зайняті...
когдадеЦкие
• 02 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
У нашого репетитора С1 дешевше.
Трохи задорого,автор
Та розумію. Просто на вечір ніхто не може.
Умничка-помощничка• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Це дуже дивно. Пошукайте ще. У мене син з усіма репетиторами займається саме ввечері і на вихідних
Умничка-помощничка• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Якщо хочете, можу дати контакт нашого репетитора, але не знаю,чи є у неї вільні місця
когдадеЦкие
• 02 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А звідки ви
МЧСница• 02 июля 2025
У нашего репетитора тоже 600 грн занятие, когда увидел результат, то готовы лпатить.
МЧСница• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
У нашої також все розписано, але зараз відпустка у неї, тому ми попросили більше уроків. Думаю, можна знайти викладача.
когдадеЦкие
• 05 июля 2025
Ответ дляленая
Шановна авторко, можливо, Вам стане у нагоді - 200 - 250 грн/ год, досвід викладання саме підліткам - більше року, молода дівчина - студентка. Можу рекомендувати.
Мені потрібно офлайн