когдадеЦкие• 02 июля 2025

Англійська, індив 600 грн, чи норм

Знайшла курси на основі школи англійської, не онлайн. Одне заняття індив 600 грн. Це норм ціна? Не Київ. Репетитори ввечері всі зайняті...
автор когдадеЦкие • 02 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
У нашого репетитора С1 дешевше.
Трохи задорого,автор
Та розумію. Просто на вечір ніхто не може.
Умничка-помощничка• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Це дуже дивно. Пошукайте ще. У мене син з усіма репетиторами займається саме ввечері і на вихідних
Умничка-помощничка• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Якщо хочете, можу дати контакт нашого репетитора, але не знаю,чи є у неї вільні місця
автор когдадеЦкие • 02 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А звідки ви
Умничка-помощничка• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А звідки ви
Ми онлайн займаємось
МЧСница• 02 июля 2025
У нашего репетитора тоже 600 грн занятие, когда увидел результат, то готовы лпатить.
МЧСница• 02 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
У нашої також все розписано, але зараз відпустка у неї, тому ми попросили більше уроків. Думаю, можна знайти викладача.
Artur-3c92• 03 июля 2025
тут онлайн індивідуально дешевше

https://www.englishdom.com/ua/course/?utm_source=i...
леная• 04 июля 2025
Шановна авторко, можливо, Вам стане у нагоді - 200 - 250 грн/ год, досвід викладання саме підліткам - більше року, молода дівчина - студентка. Можу рекомендувати.
автор когдадеЦкие • 05 июля 2025
Ответ дляленая
Мені потрібно офлайн