Підкажіть, чи є на практиці такі випадки, що мобілізаційне розпорядження приходить поштою?
ВЛК пройдено. Людина визнана придатною.
Чи мобілізаційне розпорядження мають вручати особисто?
ВЛК пройдено. Людина визнана придатною.
Дона Ко Ко• 03 июля в 13:47
Ответ дляЛама_мама
Смотрите п. 88 Постанови 560:
88. На основі результатів проведення медичного огляду та професійно-психологічного відбору резервістам та військовозобов’язаним, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (Центральному управлінні або регіональних органах СБУ чи відповідному підрозділі розвідувальних органів) під особистий підпис вручається повістка щодо призову на військову службу під час мобілізації та відправлення до місць проходження військової служби.
Т.е. такую повестку вручают в ТЦК, а не почтой или через предприятие. И сразу об уголовной ответственности предупреждают.
Я работаю на госпредприятии и у нас некоторые сотрудники получили боевые повестки на предприятии, потому и удивилась.