Смячиком• Изменено 02 июля в 14:28
Болить одна грудь у дівчинки підлітка
Дівчатка, до якого лікаря з цим питанням? Невже це має бути хірург?
Сімейна сказала, що у нас в Деснянському районі я можу тільки до хірурга на прийомний покій в дитячу лікарню спробувати звернутися. В дорослій маммологічній приватеіц клініці відмовили консультувати дитину.
Доньці 13- ть, місячні закінчилися тиждень тому.
Вчора почала боліти одна грудь, твердіша на дотик і над соском рожевий колір. Сьогодні біль менший але температура 37.1 , звісно мені таке не подобається і хотілося б отримати консультацію, тільки не розумію до кого.
Смячиком
• 02 июля в 14:29
УЗД можуть зробити в приватній , записуватися ? Це у всякому разі можна прям сьогодні зробити.
Невгамовна• 02 июля в 14:30
Ответ дляСмячиком
Зробити УЗД, потім шукати дитячого гінеколога чи вже йти до хірурга. Чому тоді сімейна не дає направлення. Вона повинна знати куди направити на консультацію.
Просто на огляд без УЗД я би не йшла. Будьте пильні.
Забула що?• 02 июля в 14:31
Дитячий гінеколог може оглянути і зробити УЗД.
По результатам направить вас до потрібного лікаря, якщо буде потреба
Забула що?• 02 июля в 14:32
Ответ дляСмячиком
Якщо в приватній є дитячий гінеколог, який робить в УЗД одразу , то це ідеально
Оновлена версія• 02 июля в 14:36
Я з донькою в ходила до маммолога. Після огляду, було узі. Спробуйте пошукати маммолога, який огляне. Була схожа проблема.
Булькаю• 02 июля в 14:53
Сделайте УЗИ молочных желез и сходите к маммологу.
Я ходила дочкой 10 лет .
Физрукая• 02 июля в 14:57
Якщо ви в Києві, або великому місті - подзвоніть в велика приватну клініку типу Добробуту, опишіть ситуацію і спитайте хто може прийняти.
Це УЗД+ мамолог або гінеколог або хірург
Смячиком
• 02 июля в 15:10
Ответ дляФизрукая
Дякую. Дзвонила в Маммологічний центр на Лобановського , оскільки сама там спостерігаюся, сказали, що УЗД зроблять, але не консультують дітей.
Смячиком
• 02 июля в 15:11
Ответ дляБулькаю
Я ходила дочкой 10 лет .
Якщо ви в Києві раптом, напишіть до кого зверталися (маммолог).
Булькаю• 02 июля в 15:36
Ответ дляСмячиком
Увы, не смогу Вам помочь..
Я из Одессы.
В любом случае. желаю девочке здоровья.
Спросите вот тут..Вас соориентируют
Я из Одессы.
В любом случае. желаю девочке здоровья.
Спросите вот тут..Вас соориентируют
Повелитель бітка• 02 июля в 15:41
У нас на Червоної калини є Биомед, лікар Демішевв точно приймає підлітків. Бо я запитувала у неї за свою доньку.
Якщо не зможете потрапити то ми ще зверталися до гінеколога в Охматдит. Там теж приймали. Якщо що то й до хірурга спрямують.
Смячиком
• 02 июля в 15:43
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую! Бо це прям кошмар, в маммологічному навіть УЗД відмовилися робити, тільки з 14- ти років.
До гінеколога в Охматдит потрібно направлення?
Повелитель бітка• 02 июля в 15:43
Якщо нікого не знайдете то можу вам дати контакт хірургині з Алішера.
Повелитель бітка• 02 июля в 15:44
Ответ дляСмячиком
Так
Але за невелику подяку точно приймуть без направлення, якщо немає
Ответ дляПовелитель бітка
Дякую Вам, записалися на завтра, у них ціна нормальна, бо в іншому місці мені озвучили 2800 консультація+прийом.
Повелитель бітка• 02 июля в 21:13
Ответ дляIncol
До хірурга поки не їздили?
Ответ дляПовелитель бітка
До хірурга поки не їздили?
Їздили вже. Сказати, що я в шоці, то це нічого не сказати!!! Мене мучила ця ситуація і я вирішила їхати в приймальне відділення дитячої лікарні сьогодні. На А.Навої нам відмовили, сказала, що немає відповідного хірурга і порадили телефонувати на 103, там мають зорієнтувати, куди далі. На 103 рекомендували їхати на Богатирську, там приймає гнійний хірург, або в 5-й пологовий там підлітків теж приймають. Але якось так наголосили, що спочатку на Богатирську. Нам пощастило, прийшла жінка-хірург, вердикт одразу - у вас там гній в груді, потрібно різати. Швиденько все оформили і лікар забрала нас в операційну. Зробили доньці укол місцевого знеболювального, розріз, видалили 2 кубіки гною. Ось така сумна історія. Добре, що я таки не заспокоїлася і повезла дитину туди. Завтра вранці на перевязку. На моє запитання, що було причиною,лікар відповіла, що протяг, перепади температури холодно/жарко, могли спричинити запалення і нагноєння. Це дитина так з табору в понедіок повернулася. Будьте уважні до дітей і їхніх скарг, вкотре переконуюся, що краще перебдєть чим недобдєть.
Повелитель бітка• 02 июля в 23:40
Ответ дляIncol
Добре що Ви все ж таки сьогодні звернулись!
Ответ дляПовелитель бітка
Так, мені дурно навіть від думки, що могли не поїхати сьогодні. Довго чекали на А.Навої, оскільки хірург був на операціїї, потім я все ж вирішила піти і перепитати, чи нам точно сюди, хоча була вже думка їхати додому. ПО дорозі дивувалася в голові навіщо нам гнійний хірург, якщо логічніше туди, де ніби більш профільні лікарі (пологовий), добре, що все ж не стала ще тягнути, бо ситація дійсно і не вчора почалася. Вчора з´явилися скарги, а сьогдоні я глянула ввечері, а у неї вся шікра навколо соска вже рожева і темпаратура, оце мене й стривожило остаточно. Зазвичай чоловік мене сварить, що я занадто тривожна і може б варто почекати , але якраз не той випадок.
Заставляличка• 26 июля в 23:36
Це також може бути ’ізначально’ через запалення через активний ріст груді.
Ответ дляЗаставляличка
Там все якось невдало співпало, був вірсу, вона була в таборі, погода холодна в червні, тому складно сказати, що стало причиною, чи то вірус нам таким ’боком’ виліз, чи дійсно який протяг.
Малявка ще та• 04 августа в 18:49
Ответ дляIncol
Вирус наверное. У меня сын , и у него во время вирусной инфекции или после болит яичко. Тоже очень переживаю всегда.
Смячиком
• 04 августа в 19:18
Ответ дляМалявка ще та
Хоб міг подумати, що вірсу може потаких місцях ’ходити’.
Малявка ще та• 04 августа в 20:49
Ответ дляСмячиком
Может везде к сожалению