Я вся ваша• 02 июля в 19:29
Чим вечеряє вельмишановне панство сьогодні))?
Просто красавица• 02 июля в 19:31
на мене дикожор напав страшенний. Летить все підряд в топку
, Господи, дай мені силу зупинитись!
Я вся ваша
• 02 июля в 19:31
Ответ дляПросто красавица
, Господи, дай мені силу зупинитись!
ПМС))?
Как нефиг делать• 02 июля в 19:31
Я вже давно повечеряла запеченим кур.стегном з брокколі, раменом, петрушкою, кінзою, пармезаном та оливк.олією.
Просто красавица• 02 июля в 19:32
Ответ дляЯ вся ваша
ПМС))?
та ні, климакс ще з 35 років. Харчова розпущеність. 10 кг набрала, як колобок вже.
Просто красавица• 02 июля в 19:38
Ответ дляВиправлялочка
Картопля з опеньками і салат із зелені
де ви ті опентки взяли? Я б їх щодня їла.
Кнопкотиць• 02 июля в 19:39
Жарко. Нічого не хочеться. Є два персика. Мабуть сьогодні будуть мені на вечерю.
Снегопадка• 02 июля в 19:39
Молодая картошка с укропом и чесноком, салат из помидор и огурцов с зеленью, а потом ждет клубника со сметанкой
Єдина Країна• 02 июля в 19:40
Ответ дляKROX@
Блин, что вы делаете!! Как удержаться и не побежать жарить блины. 😭
Просто красавица• 02 июля в 19:40
Ответ дляКнопкотиць
Як це не хочеться їсти?! Я вам заздрю. У мене такого ніколи не було, одні думки тільки про їжу(((
Виправлялочка• 02 июля в 19:40
Ответ дляПросто красавица
В морозилці...минулого року наморозила
Снегопадка• 02 июля в 19:41
Ответ дляКнопкотиць
А у нас сегодня +17 - красотища
KROX@• 02 июля в 19:42
Ответ дляЄдина Країна
У вас фрукты аппетитные) а смородины купила и немного ее приварила, захотелось душистого варенья с блинами)
Фуліганка• 02 июля в 19:44
Вельмишановне панство натопталося тушкованої з м´ясом картоплі, кабачків з сиром та часником, відполірувало все мискою вишні та порцією кавового морозива, тепер панство лежить на дивані, не може ворухнутися і таке враження, що зараз рохкати почне