Залатавая• 03 июля в 09:35

Впало вікно, велика гематома

В ночі поруч прилетіло, побігла за кішкою у кімнату і другий приліт( впало вікно на руку (( гематома на пів руки, дуже болить. Ще обличчя опухле бо плакала, прийшла на роботу як алкоголічка(((( і цей синець сходити буде більше тижня( може можна його якось пришвидшити, може народні рецепти є робочі
Зубная фея• 03 июля в 09:39
Бодяга, погуглите.
Фея_3уровень• 03 июля в 09:41
Траумель гель или крем.
автор Залатавая • 03 июля в 09:44
Ответ дляФея_3уровень
Траумель гель или крем.
Намазала перший раз десь через годину, і з ранку теж. Дякую
Спішу - перекидаюсь• 03 июля в 09:45
Траумель
Дадосвидания• 03 июля в 09:46
Сделайте повязку, пропитанную мазью или средством, которым мазали. Из опыта - синяк сошел очень быстро.
Распутница• 03 июля в 09:47
Перші три дні прикладати холодне(лід) і крем з гепаріном. Якщо знайдете гель пакет охолоджуючий, то його прикладайте
автор Залатавая • 03 июля в 09:48
Дівчата, дякую
ФруктЕщеТот• 03 июля в 09:49
Наступного разу не біжіть за кішкою. Ви могли вже тут не писати, ви це усвідомлюєте? Маленькій тварині значно легше залишитися неушкодженою серед уламків і легше сховатися, ніж в кілька разів більшій людині. Тварину треба забирати ДО, разом з собою.
ФруктЕщеТот• 03 июля в 09:50
А взагалі то, як вже вони задрали, кацапи грьобані
автор Залатавая • 03 июля в 09:54
Ответ дляФруктЕщеТот
Та в такі моменти ж не думаєш про це, и потім вже усвідомлюєш 😢. Ми не чули тривогу , так спали міцно, після першого вибуху побігли в коридор, достала переноску, і за кішкою побігла, щоб спускатися в укриття
автор Залатавая • 03 июля в 09:55
Ответ дляФруктЕщеТот
Це так, тут тільки вони одна велика проблема
Мульйонерша• 03 июля в 09:56
Ответ дляЗалатавая
Да что с ней случится с той кошкой?
Да даже если и случится-купите себе новую. А вот новую голову или руку не купить.
КонхфЭдкаТузик• 03 июля в 10:04
гірудовен компліт