Мульйонерша• 03 июля 2025

В якому віці ви з´їхали від батьків?

Чи було якесь відчуття провини, особливо якщо ви росли в неповній сім´ї, і ви покидаєте їх?
ПочтальЁнша• 03 июля 2025
в 14 лет
Скокмоно - стокнуно• 03 июля 2025
ПАЦАНКА О• 03 июля 2025
В 17 поїхала вчитись
Тра Ля Ля• 03 июля 2025
В 18 лет. Мне подарили квартиру все были рады)) и я, и родители)
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
О, хороший подарунок❤️
Нетутешня• 03 июля 2025
В 22 роки, як закінчила університет.
Флюорография гуся• 03 июля 2025
В 24, як заміж вийшла. Треба було швидше, але були обставини, то затрималась трохи)
На_оба_рот• 03 июля 2025
В 15 уехала в лицей. И слава Богу. Не было чувства вины. Я не их мама и не оставила своих детей.
Малая еще та• 03 июля 2025
В 20, сбежала роняя тапки с парнем, ни секунды не жалела
Танцепесенная• 03 июля 2025
В 17 почала вчитись в іншому місті, але не вважаю, що це період, в якому зʼїхала, бо кожні вихідні була вдома, влітку теж. А так в 23 роки
Библиотекарь• 03 июля 2025
в 26 вийшлазаміж,тікала аж п´яти блискали. Матір у мене цербер, звикла, що я в неї була як наймичка.Заміж не відпускали, прокоинала. Потім дуже ображалась і гнобила, що не працюю, чоловік забезпечує. У менене було відчуття провини, а я ніби з рабства була викуплена.
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляМалая еще та
Все так погано було?(
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 июля 2025
Навчалась у рідному місті, тому і з´їхала після навчання, коли почала сама себе забезпечувати (22 роки).
КокошинЭль• 03 июля 2025
В 17 лет и очень была этому рада. Как люди под 30 с родителями живут- не знаю...
Сірничок• 03 июля 2025
В 24, вышла замуж. Да, было, мама очень страдала, обиделась на меня.
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Як це не відпускала у 26?🤯ви ж не її власність?
КокошинЭль• 03 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Як можна не відпускати заміж?)))
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
В мене знайома 32 роки живе з мамою, але вона більшість часу на роботі проводить
Физрукая• 03 июля 2025
В 21, вышла замуж. Нет.
Библиотекарь• 03 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
Втрачала свідомість, маніпулювала, проклинала, казала, що відмовиться від мене. Такі концерти влаштовувала, що жах. Бо розуміла, втрачає раб силу.
КокошинЭль• 03 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Жах просто. Ви спілкуєтесь?
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ой, да. Я рада що у Вас трапився такий чоловік, який забрав вас з того всього
Библиотекарь• 03 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Як можна не відпускати заміж?)))
Вам краще не знати, як морально можна ламати людей, з дитинства на постійній основі.
Все знаю від і до• 03 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
Моя двоюродная сестра в 43 года живет с мамой, подозреваю, что из-ща мамы у нее не сложилось с личной жизнью
Малая еще та• 03 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
Все так погано було?(
Я училась и работала после учебы, начались отношения с хорошим парнем. Мать легла на диван в депрессии и лежала полгода, периодически закатывая мне скандалы, что я поздно прихожу. Это было уж както для меня слишком, на мне еще была старая бабушка.
Мой парень посмотрел на это и предложил уехать на сьем. Я долго не думала.
КокошинЭль• 03 июля 2025
Ответ дляМалая еще та
У матери был муж, работа?
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
В мене теж щось схоже, але в в мене більше якась пасивна агресія, концерти не влаштовує, але почуття провини нав´язує
Ужгород• 03 июля 2025
В 18 к будущему мужу переехала. Никакой вины не было, наоборот все были рады
Библиотекарь• 03 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Жах просто. Ви спілкуєтесь?
Дуже рідко.Вона проклинала як ми їздили на відпочинок чи закордон. Бажала щоб загинули під час подорожей. Бо я з нею не порадилась, що мені робить. Багато чого було...Краще не знати навіть, що так буває.
автор Мульйонерша • 03 июля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну моїй 32 роки, вона красуня, норм заробляє, слідкує за собою харчування, спортзал, гарний одяг, процедури. Але в неї теж з чоловіками не виходить. Невже причина в тому що з мамою живе?