Зілля до весілля• 03 июля 2025

Хто зараз в пошуку роботи, чи важко зараз знайти кращу, цікавить Київ.

В пошуку вже 2 міс. і поки не знайшла :(
Кукарикуууууу• 03 июля 2025
Если у вас был полный ужас во всем на предыдущей, тогда не сложно
Мне без сахара• 03 июля 2025
автор может сферу уточните, кем ищите...а то както пальцем в небо...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 июля 2025
или обрести невиданные навыки, или снизить амбиции.
Голубка миру• 03 июля 2025
У нас много народу уволилось и перешло к конкуренту. Значит там лучше, а у нас теперь куча вакансий, ищут людей, и для кого-то это будет работа лучше, чем предыдущая
Фрикаделька• 03 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
где и кого ищете?
Чучало яблуні• 03 июля 2025
Якщо ви такі ж активні в пошуках роботи, як оце в своїй же створеній темі, то зрозуміло чому туго з пошуками🤔
Голубка миру• 03 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
где и кого ищете?
Банковская сфера.
Зубная фея• 03 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
Так выглядит банкротство. Кто-то сдувается, а конкурент захватывает его часть рынка
Кондуктор автобуса• 03 июля 2025
Если вы в киеве не можете найти , представьте что творится в других городах (
Безсовісна кума• 03 июля 2025
Впринципі вже другий рік роботи завалісь, через мобілізацію. Мені 43, минулого року перейшла на іншу роботу, з зп в 2 рази вищою. Відправила лище одне резюме. Хоча в 2013 я не могла знайти роботу навіть на 500уо, хоча була молода і з досвідом роботи.
Голубка миру• 03 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Та да, банкротство... Системообразующий банк вообще-то. Просто ушел один человек и, как это часто бывает, потянул за собой знакомых на новое направление.
Кнопкотиць• 03 июля 2025
Ви хоч би написали на яку зарплатню, в яку сферу хочете.
Якщо ви зарплату в 100 тисяч шукаєте, то це не дуже легко.
Якщо 25-30 тисяч - знайти не складно.
Шиворот Навыворот• 03 июля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Якщо 25-30 тисяч - знайти не складно.
Знайшла 40, треба пахати багато по 10 годин 😥
Женщинас• 03 июля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Якщо 25-30 тисяч - знайти не складно.
Якщо є освіта, то на 8-10 тис
автор Зілля до весілля • 03 июля 2025
Працювала адміністратором, офіс-менеджером, діловодом.
Шукаю з з/п від 40 тис.
Так, на 30 тис. є вакансії, але для мене це мало. На останньому місці було 40 тис., а потім багатьох скоротили.
НаливайКа• 03 июля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Шукаю з з/п від 40 тис.
Не бачила вакансій Адміністратора з з/платою 40 тис .
Самостійно відправляєте резюме , співбесіди були ?
Яйцеголовая• 03 июля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Ким працюєте?
Безсовісна кума• 03 июля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Ким працюєте?
Інженер зв´язку
Тантрический кекс• 03 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Пустой звук в воздух,больше нечего сказать,лучше промолчать.
С работой действительно сложно
автор Зілля до весілля • 03 июля 2025
Ответ дляНаливайКа
Так, сама розсилаю резюме, в резюме зазначений поріг з/п і на співбесіди запрошують, а в результаті потім пропадають.
Хочу барабульки• 03 июля 2025
Вакансій повно, але ж Ви шукаєте певну зп, а з цим вже важче. Особисто я здійснила декілька спроб працювати за озвучену зп в різних напрямках, але фактична зп помітно відрізнялась від озвученої. Наразі теж в пошуку.
НаливайКа• 03 июля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Я логіст , і нажаль ніхто не пропонував таку з/плату. Зараз працюю в міжнародній компаніі 3 неділі , і платять всього 30 тис . Знайшла за 1 тиждень .
Стетоскопуло• 03 июля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Шукаю з з/п від 40 тис.
Ну це реально гарна зп для низькокваліфікованої роботи, ви будете довго шукати, такій рівень ЗП не багато компаній мають змогу запропонувати такий рівень, зазвичай це 25-30 тисяч