Українська Мрія• 03 июля 2025
Чи можна у кисневому порошку замочити сковорідку антипригарну?
Цікавить ЛИШЕ власний досвід. Дякую
На який час замочували і температура
Українська Мрія
• 03 июля 2025
Ответ дляReintTycha
Сода краще справлялася
То я ж не можу содою терти антипригарну. Я хотіла замочити і витягти, і вже краса і чистенька сковорідка🙂↕️🙂↕️
Астоновитесь!• 03 июля 2025
нет, не стоит. Я только крышки от сковородок и кастрюль замачиваю, потом как новые
Кава з адреналіном• 03 июля 2025
Замочила в алюминиевом тазу полотенце в порошке - таз почернел по бортики