Фляшунька• 04 июля 2025
Какие здоровые тренды вызывают у вас сомнения или кажутся маркетингом?
Ширли-Мырли• 04 июля 2025
Відмова від більшості продуктів вітчизняного виробництва на користь іноземних ( наприклад олія авокадо замість соняшникової), лікування всіх бігом, міфічні 10 000 кроків, відмова від молочки при тому, що непереносимість лактози - надзвичайно рідке захворювання, як і непереносимість глютену. Різні кетодієти. Взагалі, всі подібні тренди існують тільки тому, що блогери мають щодня створювати контент. Це не має нічого спільного з реальними науково доведеними фактами.
Біле пальто• 04 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Массовое: капучино на растительном молоке.
А на звичайному у багатьох срачка, от і переходять на рослинне
Вилами по воде• 04 июля 2025
Та всі. Я вже стільки раз бачила ті істерики ’те їж бо панацея, а це не їж, бо отрута’, що вже не реагую. Бо кожного разу закінчувалось однаково ’ой, вибачте, ми дослідили уважніше і виявилось, що вам спизділи - і це не панацея і те не отрута’. Блогери репетують гучно, а спростування буде тихим. Тому більше не слухаю блогерські розгони. Все треба їсти помірно, а не шарахатись в крайнощі від харчування силосом і праною до харчування салом.
Фенте Фря• 04 июля 2025
Ответ длялюбименькая
Масове вживання авокадо
Ну це просто смачно, так можна написати про масове вживання огірків, чи та там цибулі.
Фенте Фря• 04 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
У вас для цього є мозок, не потрібно споживати те, що вам не до вподоби..
Тундиринда• 04 июля 2025
1,5-2 літри води в день, коли немає спраги. Пʼю лише по власним відчуттям
Ширли-Мырли• 04 июля 2025
Ответ дляБіле пальто
Тільки срачка насправді від кави, а не від молока
любименькая• 04 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Авокадо росте в Україні?
Не всім смачно
Тундиринда• 04 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
От якраз непереносимість лактози є у більшості дорослого населення. В мене вона підтверджена аналізами, хоча я спокійно вживаю сметану, йогурт, кефір. Погані відчуття маю лише на сире молоко в капучино, тому його не пʼю. Так і інші люди, мають непереносимість, але навіть не знають про це, бо хто там його перевіряє, лише одиниці.
Ширли-Мырли• 04 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Так питання в темі не про це) у мене мозок є, і я ним користуюся, тому і написала те, що написала. А от якщо ви про це говорите, у вас з цим є проблеми.
Ширли-Мырли• 04 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Не рівняйте всіх по собі. Це перше. Друге. В який спосіб вам діагностовано непереносимість? Якщо б дійсно була б непереносимість, ви б не могли нічого з переліченого вживати, і наслідки були б катастрофічними, а не «погані відчуття».
ГейТуда• 04 июля 2025
Багато чого. Навіть купа вітамінів, бадів. Доказова медицина й наука теж туди. Все брехня
Тундиринда• 04 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Я по собі не рівняю, а лише констатую факт, який озвучують лікарі, що в більшості дорослого населення непереносимість лактози. Діагностували шляхом симптоматики і аналізів крові. Є ще якісь шляхи? Непереносимість може бути різна. Я можу вживати кисломолочні продукти, моя донька нічого не може вживати, бо одразу погано себе почуває.
Чарівна патика• 04 июля 2025
Ответ длялюбименькая
Авокадо росте в Україні?
Не всім смачно
Кому не смачно, ті не їдять
. Якщо мені не смачна картопля, я її не їм, хоч вона і українська.
любименькая• 04 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Кому не смачно, ті не їдять
Тема ж не про що кому смачно
СережкинаЯ• 04 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Тогда откула информация про *богато людей*, если никто не проверяет
Місячне Сяйво• 04 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
У многих взрослых нет лактобактерий. И жкт не переваривает продукты молочные. При этом справляется с кисломолочными, ферментированными.
Я тоже не пью молоко, хотя люблю. С удовольствием пью кефир, ем творог сметану )
Чарівна патика• 04 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Тут таке діло, що справжня, а не набута непереносимість трапляється не так часто. Виключаючи продукт з раціону, або споживаючи його дуже рідко, людина запускає механізм сповільнення виробництва ферментів для його розщіплення. А потім той фермент взагалі перестає вироблятись. Це як з дітьми яким вводять прикорми, нове по одному, в малих кількостях, щоб організм навчився перетравлювати.
Тундиринда• 04 июля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Інформація від лікарів. Просто люди по різному відчувають цю непереносимість. В мене виявили випадково, хтось іде з конкретними скаргами на поганий стан після вживання молочки. Хтось матиме такі самі відчуття як я, але не піде перевіряти це. Але майже всі дорослі, які проходять діагностику мають непереносимість лактози.
Ширли-Мырли• 04 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Лікарі - не абсолютний авторитет. Не всі з них дійсно спеціалісти своєї справи, не всі є лікарями за покликанням. Скільки лікарів погоджуються з думкою про розповсюдженість непереносимості лактози? Четверо-пʼятеро на вашій памʼяті? Тільки реальних лікарів, а не інстаблогерів в білих халатах віком до 25 рочків. Чому, послухавши чотирьох, ви кажете «всі». Всі лікарі такого не кажуть. А ті, яких ви слухали, чому вони погоджуються з цим трендом? Можливо тому, що хочуть виглядати більш сучасними для своєї аудиторії? Мати ширші охоплення? Бо не можуть дозволити собі думки, що всеїдні ссавці, до яких ми належимо, можуть споживати ВСІ продукти, бо нас до цього готували мільйони років еволюції? Читайте Марка Аврелія, завжди питайте себе про глибинну природу речей.
Чарівна патика• 04 июля 2025
Ответ длялюбименькая
Тема ж не про що кому смачно
А ви думаєте хтось їсть авокадо бо це тренд? Який би тренд не був, людині, в першу чергу, повинно бути смачно.
Красота неземная• 04 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Сколько вы весите?