Винник• 04 июля в 11:07

Чи їхати у відпустку в такий ситуації?

Ніколи не була на морі закордоном . Знайомі запропонували поїхати з ними до Італії на тиждень. Сума витрат десь 50-55 тис грн на нас с сином. Є заощадження ,десь до 300 тис грн, але я сама з дитиною і мені ніхто не допомагає. Робота поки є. І хочеться поїхати , і страшно витрачати кошти. Що робити?
Детские_Будут?• 04 июля в 11:23
Ми їдемо з сином, бо життя одне, вчора прямо над дахом шахед пролетів думала впаде на нас, тому ще більше впевнилася, що жити треба тут і зараз. Подорожі дарують нові емоції, згадки і наповнюють силами.
Варена цибуля• 04 июля в 11:24
Ответ дляВинник
От це мене і лякає. Саме фінансова сторона питання.
у вас есть работа?
Бронетапці• 04 июля в 11:24
Ответ дляВинник
Дякую, дуже красиво написали) мабуть Ви праві
Їхати звичайно, дітки теж надихаються і розвиваються у подорожах. Всім потрібен відпочинок. а гроші ще заробите.
Квітка папороті• 04 июля в 11:25
Ответ дляВинник
Я не ріскну, життя така штука. Зараз ти на коні, потім під конем. А ще маєте дитину, то треба думати про майбутнє
Фантазерша• 04 июля в 11:25
Ответ дляВинник
За скільки часу ви зможете відкласти ці 50 тис? Якщо до півроку, то я б їхала.
90x60x90• 04 июля в 11:25
Автор, раз такой вопрос, я бы поехала с ребенком, но выбрала вариант экономнее
пицунда• 04 июля в 11:27
я бы не поехала а вы решайте сами у вас мало сбережений и живете вы в небезопасном месте
Квітка папороті• 04 июля в 11:27
Я ті роки 23-24 мала можливість більше заробити ,тепер половина того маю. Якби я протринькала , то була б гола і боса
автор Винник • 04 июля в 11:28
Ответ дляВарена цибуля
у вас есть работа?
Так, але зарплата не велика і ніколи не знаєш , чи буде та робота завтра
Варена цибуля• 04 июля в 11:28
Ответ дляВинник
какая напишите
Опля Картопля• 04 июля в 11:28
Ответ для90x60x90
Куди ще економніше для Італії на двох. У нас Чорногорія в 100к , двоє дорослих, в цьому році скромна вийшла
90x60x90• 04 июля в 11:29
Ответ дляОпля Картопля
Я имею в виду, поехать в другое место, не в Италию
Я не Тролль• 04 июля в 11:30
Ответ дляВинник
Наче і - скільки того життя, а з іншої сторони не знаєш що буде завтра
это 100 т и не отдых на 7 дней, и три дня добираться
tori35• 04 июля в 11:30
Ответ дляВинник
Ми із Чернігова. якщо прийдеться виїзжати кудись , чи закордон, то це не такі вже й кошти великі
Знаете люди без копейки выезжают если очень приспичит и как то адаптируются в чужой стране .Никто не умер без помощи за границей .
Но если вы настроены чтоб мы вас уговорили ,типа не тратьте деньги, то зачем все эти советы от советчиц .
Мы в кредит ездим на море ,в мае отдохнули в Турции( море было теплое).Но ездим !!!До след.сезона деньги гасим.Мы любим попутешествовать .
А родилась я в Херсоне ,на море и Днепре с детства всегда ,и я без моря не могу .
Сейчас в Казахстане живу ,и мне чтоб выехать просто в Европу минимум нужно 800-1000 евро на одного только на билеты туда обратно .При этом Украины до Германии на автобусе за 100 евро доезжают .
Огромный плюс то что вас пригласили знакомые и вы поедите вместе ,не так страшно ,тем более первый раз .
Пользуйтесь моментом !
Глаза_в_3_карата• 04 июля в 11:31
Спілкувалась з людьми які виїхали з окупації, гроші згоріли, будинку немає, жаліють лише що мало подорожували, а все то будували то ремонтували, а згоріло все за одну ніч, навіть гроші можете не встигнути взяти

Тому їдьте, а для дитини це великий +
Я не Тролль• 04 июля в 11:32
Ответ дляБронетапці
меня развивали так, поездки ненавижу, как и мой брат
Атиква• 04 июля в 11:33
Ответ дляПешитеБесАшипок
саме так.я думаю,що восени ми будемо звідси драпати,аж п*яти світитимуть. як та білораша під виглядом учєній попре сюди.
Та нікуди вони не попруть, заспокойтеся.То вони своїм друзям голову морочать, щоб на них самих не напали
Бронетапці• 04 июля в 11:34
Ответ дляЯ не Тролль
ну бачите кожному своє, ми повернулись з Греції, дитині 7 років, це його перший свідомий політ на літаку. Ще дня не пройшло, щоб він не малював чи не грався в аеропорт. Вже очікує наступну подорож. Та і сам відпочинок згадує з кайфом.
Аноним ФЕЯ• 04 июля в 11:34
Так а какой регион, близко ли до отеля море, какое питание. Это вилла и друзья решили сдать вам комнату? Насколько комфортные условия, есть где гулять вечером. От этого бы отталкивалась
Твоя космішна• 04 июля в 11:35
Ответ для90x60x90
Например? Это нормальная цена для любого моря
Аноним ФЕЯ• 04 июля в 11:35
Автор, вам самой нужен отдых, это очень взбадривает и дает силы. Настроение, энергию. Это важно
ДолькиКабана• 04 июля в 11:36
Ответ дляВинник
Я просто думаю, не дай Боже що і виїзджати, то тих моїх заощаджень не так вже і багато
В наших умовах може трапиться будь що. Тому раджу жити ’тут і зараз’.
Якщо поїдете, заощадження теж залишаться. Але крім того ви отримаєте незабутні враження, які дорожче за гроші. Італія -чудова країна, де можна поєднати пляжний відпочинок з цікавими екскурсіями.

Вирішувати вам. Наше море дуже відрізняється від італійського. Бажаю зробити правильний вибір, про який не пошкодуєте.
Чорт і Шо• 04 июля в 11:37
ехать, конечно
Я не Тролль• 04 июля в 11:37
Ответ дляБронетапці
меня с рождения, мама как-то сказала что около 200 раз возили.
по 000,домосед, меня муж в мои 30 бульдозером уговаривает
вспоминаю как детство , сына бабушка возит, они любители
Я не Тролль• 04 июля в 11:38
Ответ дляАноним ФЕЯ
7 дней и дорога ничего не дают
Аноним ФЕЯ• 04 июля в 11:38
На автобусе или в машине со знакомыми, это тоже важно. И питание, что предполагается, ибо можно потратить намного больше чем предполагается. А готовить самой на вилле ежедневно на вас плюс друзья это не отдых полноценно
ЛісАпетная• 04 июля в 11:45
Ответ дляИ.О. человека
Не все так печально. Если быть готовым собраться быстро, очень даже можно отдохнуть поехать
*💕ТУРЕЧЧИНА💕*
Автобусний тур

*⭐️Magic Sun Hotel 4*

З Києва 🌙 9+3 ночей 05.07
🥂Все включено
✔️Вартість за 1+1 дитина

(Можливий прорахунок на іншу кількість людей)
*💰38 570 грн 1+1 дитина*
Який туроператор?
Значит надо• 04 июля в 11:47
Ответ дляПешитеБесАшипок
дурость полнейшая. ві уже место на кладбище себе купили?
Дурость это вы, причем таки да, полнейшая.
Замулена ріка• 04 июля в 11:48
В чём необходимость ехать в Италию, если в Турции или Египте вы можете отдохнуть гораздо дешевле и ничуть не хуже?
Посмотрите курорты по вашим деньгам.
И.О. человека• 04 июля в 11:48
Ответ дляЛісАпетная
Який туроператор?
Это я в группе своего турагента скопировала, там разные операторы.