Танго утрьох• 04 июля в 11:52
Я не выдержу этот подростковый период...
Идем к врачу, одел мятуб футболку
Вот вообще мятую
Есть футболки поглаженные
Но нет
Говорит мне по фиг
Как так просто так оденет немятую, знает где аювисят поглаженные
Аав трындец
Вот вообще мятую
Есть футболки поглаженные
Но нет
Говорит мне по фиг
Аав трындец
ТаЕщеОптимистка• 04 июля в 11:54
Я настаиваю и моя нехотя но гладит. И я её вещи не глажу вообще, смысл, она выбирает что надеть и сама гладит ))
Продавчиня кіз• 04 июля в 11:55
не парьтесь....с 14 лет дети без родителей могут посещать поликлинику
No problems• 04 июля в 11:56
Ви роздули з мухи слона. Нічого страшного в пом´ятій футболці немає. Це саме ваші заморочки у вашій голові, ви нав´язуєте свої комплекси. Що лікарю пофіг на футболку (аби чисті та невонючі пацієнти були) що оточуючим людям
Байрактарна• 04 июля в 11:57
Я вам щиро раджу поберегти нерви до першої ночівлі не вдома, до першого алкоголю, до першої любовної драми
Аннуитет• 04 июля в 11:57
Це найменша проблема з підлітком, яку можна уявити
Мій в 12-13 не те, що м´яте носив тижнями, а взагалі ходив у брудному і мився раз на тиждень після скандалу. А зараз в 15 миється 2-3 рази на день, шампунів і дезодорантів більше, ніж у мене
Злюка бобер• 04 июля в 11:58
Ответ дляБайрактарна
Детиэтащастья
Говорили ани
младокошкина• 04 июля в 11:59
То вы проблемных подростков не видели, если мятая футболка у вас повод для драмы
Байрактарна• 04 июля в 12:00
Ответ дляЗлюка бобер
Детиэтащастья
Говорили ани
В мене донька бродяжнічала, тікала з дому, 9 клас закінчила з середнім балом 4.8.
Сундучок с каникулами• 04 июля в 12:00
Та футболка це ж майже не видно, її більшість взагалі не прасують.
Яичница с беконом• 04 июля в 12:01
Ответ дляАннуитет
Блин, я не понимаю этот прикол с купанием у подростков. У нас каждый божий вечер один и тот же разновор: Я-иди в душ, он-не хочу, можно завтра. Я-нет и сегодня и завтра и послезавтра. И так каждый вечер, без пропусков. Он боится что его однажды смоет в душе? 😂
Цвірінь• 04 июля в 12:01
Ответ дляБайрактарна
а зараз?
Пожмаковна• 04 июля в 12:01
Ну и что?
Мой не стрижется.
И я не считаю гнездо на голове и мятую футболку проблемой.
П с к доктору ходит сам. 12 лет
Мой не стрижется.
П с к доктору ходит сам. 12 лет
Подмигашка• 04 июля в 12:02
Ответ дляАннуитет
Може зустрічається з кимось )
Пожмаковна• 04 июля в 12:02
Ответ дляЯичница с беконом
Знаете что самое смешное? Мой до 12 лет мылся по 2 раза в день. А тут как бабка пошептала)
Байрактарна• 04 июля в 12:03
Ответ дляЦвірінь
а зараз?
А зараз їй 23. Розмовляє двома іноземними мовами, подорожує світом.
Десь років з 17 до неї почало приходити усвідомлення того що вона чудила, і скільки нервів це нам вартувало.
Зараз бусінка.
Хоч по життю так і залишилась незалежною
Зараз бусінка.
Яичница с беконом• 04 июля в 12:04
Ответ дляПожмаковна
Капец, вроде такая ерунда, но и здесь нужно уговаривать, напоминать
Аннуитет• 04 июля в 12:05
Ответ дляЯичница с беконом
Це прояв самостійності : я сам вирішую, як мені виглядати, що носити і коли митись, навіть, якщо це нелогічно, на кшталт, ´´на зло мамі не вдіну шапку і відморожу вуха´´
Ноу коммент• 04 июля в 12:05
Это такие мелочи по сравнению с дичью которую они могут в переходном возрасте выдавать
Пошаманю• 04 июля в 12:06
Ответ дляПродавчиня кіз
Не можуть, у нас в поліклініці на кожних дверях оголошення ´прийом дітей до 18 років лише у супроводі батьків´
Подмигашка• 04 июля в 12:07
Ответ дляПошаманю
Це щось нове. Бо я спокійно ходила сама по лікарях, коли в школі вчилась. Це орієнтовно 2000-ні були.
ДеньгиНеСдаю• 04 июля в 12:09
моя так само не миється по 5 днів, хоча до 12,5 років кожен вечір сама бігла в душ і сиділа як дельфін по 1,5 години там. Зараз не заженеш, ще й півроку тому відхерячила собі волосся під каре, а було довжиною по попу...коли вже цей кончений період пройде...
Яичница с беконом• 04 июля в 12:09
Ответ дляАннуитет
Это поиск легких путей-ничего не делать. Редко когда подросток самостоятельно решает гладить одежду, мыть обувь, убирать в квартире и ежедневно принимать душ. Я спокойно сквозь пальцы смотрю на какие-то вещи, но гигиена -это маст безоговорочно
КохайтесьЧорнобровi• 04 июля в 12:11
Ответ дляЯичница с беконом
Моему 17, ни разу не напоминала зубы чистить или купаться). В грязной одежде не ходит, в мятой-спокойно. В комнате бардак, я не трогаю. Но стричься не хочет, ходит лохматый. Дичь какая-то по 5 дней не мыться.
ИзЮмрудная• 04 июля в 12:12
Автор, моя лягла в 5 ранку. Це ппц
Я готова за ноги зтягнути на підлогу і бити. Вперше в житті я хочу побити дитину свою
15 років.
Встає в 16-17-18 потам як зомбі що небуть зʼїсть і не спить ніч. Також не їсть
Я не знаю
Пояснюю що це так не можна, гармони, харчування……
Нє бл….. ти нічо не знаєш… ти нічо не поні маєш😡
15 років.
Я не знаю
ИзЮмрудная• 04 июля в 12:13
Ответ длямладокошкина
Ой нє)