Мульйонерша• Изменено 04 июля 2025
Если пара зарабатывает по 1000$
Выше среднего и вроде бы все неплохо, но аренда, питание, какие-то минимальные траты на витамины, кафе изредка, праздники, книги, досуг в виде сходить в кино, встретиться с друзьями и ничего не останется
И отложить на квартиру никогда не получится и родить детей тоже
Я не представляю как в таких условиях можно что-то планировать
А вы считаете это хороший заработок или нет для людей 27+?
Почекуха• 04 июля 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Дело в приоритетах этой пары. Те кто собирает на жилье, экономят на всем пару тройку лет.
Дольше 5-10
Blackwater• 04 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я в Киевской области, но то что обещают одно, а получаете другое от города и области не зависит)
Мне жаль что у вас такой опыт. Но не все работодатели такие.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 июля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
с тех пор что средняя по стране 450 уе.
Шо. У меня 7000$ у всех знакомых от 3000$ до 20000$обычные мы
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
2000 на молоду родину?
Це нічого, навіть не поїдеш на відпочинок нормальний, бо прийдеться кошти збирати
У вас какая зп?
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 июля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
тему прочтите еще раз, да на старте и при условиях, которые описал автор это хорошие деньги. И заметьте не я вам отвечала, а вы не парировали -’ни о чем эти деньги’, видать пересидели на пособиях у польшах.
А шо в Польше пособия?
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 июля 2025
Ответ дляviter33
Якщо автомобіль на переході не зіб’є (за таким принципом)
Ну шо ты мелеш
сладкий_ноябрь• 04 июля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Звісно на пособіях в Польщі, які = 0 😀😀😀
сладкий_ноябрь• 04 июля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У вас какая зп?
Я на посрбіях в Польщі 😂😂😂😂
75В• 04 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Не завжди. Інше діло якщо хочеш якісно і не дорого купувати продукцію то доводиться побігати
Там м´ясо якісніше, , на базарі овочі дешевші, в якомусь рибному магазині завжди свіжі поставки.
Коли просто заїзджаєш в сільпо. То так. Дорого і не завжди якісно
Коли люди це встигають, оте ’бігати’? Я собі таке лише в декреті могла дозволити, та й то не дуже далеко забіжиш з коляскою. А зараз взагалі куди це втиснути - побігеньки по десятку магазинів вимагають часу і сил
75В• 04 июля 2025
Ответ дляviter33
І за якихось років 7-8 буде невеличка квартирка
Якщо працюватимуть обоє, без декретів
Якщо ціни на нерух. та все інше далі не зростатимуть
Якщо більше форс-мажорів не буде
Якщо працюватимуть обоє, без декретів
Якщо більше форс-мажорів не буде
За 10-12 років спокійно навіть непогану можна купити на черговому дні
75В• 04 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
до войны другая цена деньгам была
про порог бедности - согласна, это скорее как раз норм жить
а вот как втроем на 40 000 грн норм жить - не понимаю
но никто ни разу так и не рассказал, кроме громких заявок - да норм живет, ни в чем не отказываем!
Так тут питання, що для кого норма. Комусь оренда ’перша задача’, косметика лише професійна і відпустка щоб на Мальдіви. А хтось і хрущ, пантін та затоку спокійно сприймає.
75В• 05 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
так никто не умеет
и учиться не нужно - откладывать в ущерб нормальному питанию, здоровью и т.д.
я ж говорю, никто еще так и не рассказал, как нормально они живут втроем/впятром на 15-20 тыщ на все про все, на всех, и еще и да, откладывают по 100 долларов каждый месяц
На двох 49 тисяч пропонується. Вам по статтям розписати, як на це жити? Не люкс, але спокійно. А хто живе на 15-20, то там свої нюанси. Я сьогодні чергове відро полуниці зібрала, вже набридла вона всім. І два відра малини. А в мене грудочка вздовж паркану, навіть не повноцінний город, газон в основному скрізь, то так, розвага. Так у людей молоко -мясо- фрукти -овочі тощо домашні, на лишку живуть собі. Нігті у подружок фарбують, по 300 (чи взагалі самі), а не в салонах по 900+, фарбуються вдома і шмоття купують на розпродажах
75В• 05 июля 2025
Ответ дляСМСница
Ще в таких темах завжди збіговисько любителів, ´якісного харчування´ це вам не ваш смердючий ринок і ваша картопля з макаронами.. і міряються тими харчами пожиттєво. Як чоловіки членами. Дєвочкі, а что ви єлі сєгодня? У меня одін поход за продуктами 10 тисяч. Не вистачає... жруть, не наїдяться ніяк тими якісними продуктами. Як не оселедця тягнуть, в обговорення, то лосося, за зябра.
Ну, чесно кажучи, ціни на продукти таки трохи тойго...подуріли. Не знаю як де, у нас полуниця по 150, дешевше немвє. За сезон вже 10 відер з´їли (по 5 кг в середньому, ну це щоб їсти, а н лише нюхати). Це просто ягода, ніяких ’лососів’.
75В• 05 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
За 46 тыс. это будет мучение, а не квартира. Смысл покупать бабушатник? Лучше тогда снимать всегда. Сейчас за 20 тысяч грн в месяц можно арендовать хорошую двушку в новом ЖК
Нуууу... З такими запитами, звісно, в 40 тисяч не вкластися))) Але нащо тоді страждати, що нічого не залишається
Аноним_Русалка• 05 июля 2025
Ответ дляГербарія сушу
И психолог и косметолог и частная клиника и спорт и все на 54 тысячи гре
Психолог - 2000
Косметолог - 600-1000 (сейчас никакие процедуры не делаю, чисто подобрала уход)
Зал - 2000
Клиника - поход к врачу 500-900, анализы тоже так
Обучение у меня тоже 2000 стоит сейчас
Что нереального?)
Зал - 2000
Обучение у меня тоже 2000 стоит сейчас
Что нереального?)
побольшомусекретику• 05 июля 2025
Ответ для75В
да, по статьям - и главное, распишите, где в 16 этажке можно завести ’розвагу’ в виде грудочки возле паркану
поэтому я и говорю - вечные враки про жикарную жизнь втроем на 15 тыщ на все
75В• 05 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Люди не пишуть, що живуть ’шикарно’ в вашому розумінні. Вони пишуть, що ЇМ достатньо на ЇХ потреби і розуміння шикарного. Це ж не вища математика, боже мій. Ваша вертолітна площадка де розташована? А що так по бідному, як ви живете без вертольоту?
побольшомусекретику• 05 июля 2025
Ответ для75В
нет, они пишут мы НОРМАЛЬНО живем, питаемся и тэдэ
и никто ни разу не рассказал, какая нормальность эта, в их понимании
потому, что на 15 тыс, даже в своем жилье - это виживать и нищенствовать
особенно, если это молодая семья с ребенком
да, в принципе, любой состав
пенсионерам - лекарст тонну нужно, среднему возрасту - чекапы здоровья, поэтому как не крути - НОРМАЛЬНО жить на 15 тыс ВТРОЕМ - невозможно, независмо от размера и местонахождения моей вертолетной площадки
поэтому я и говорю, что не стоит воздух колебать враньем про нормальную жизнь за 15 тыс
да, в принципе, любой состав
75В• 05 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
да, в принципе, любой состав
Для них це нормальне життя, в чому проблема? Для когось нормально вертоліт, то де ваш. Все відносно в цьому світі
побольшомусекретику• 05 июля 2025
Ответ для75В
вы правда не понимаете суть? или просто прикидываетесь недалекой?
75В• 05 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Прям аналогічне враження від вас. Для вас обов´язково чекап здоров´я? Прикиньте, в поняття ’добре жити’ інших людей він може просто не входити, як і всі інші ВАШІ обов´язкові трати.
побольшомусекретику• 05 июля 2025
Ответ для75В
он не для меня, она для всех необходим, так же как и нормальное питание, с стандартным балансом БЖУ, чтобы организм нормально функционировал
но видимо, вы не прикидываетесь
поэтому, нет смысла дальше что-то вам пытаться объяснять
бесполезно
кроме вретолета в навязчивой идее, ни единого аргумента
но видимо, вы не прикидываетесь
бесполезно
75В• 05 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
но видимо, вы не прикидываетесь
бесполезно
но видимо, вы не прикидываетесь
бесполезно
Звісно. Так всім необхідний вертоліт, літати за покупками, він робить життя комфортним. Що ж ви так погано живете, не маєте вертольоту, в він всім необхідний... І далі по тій же аналогії.
Так дивно це взагалі писати, думається завжди, що люди розумні, мда
Ответ дляМию чакри щоденно
Всього-навсього за якість 500 дол/міс + комунальні)))
Ок, проарендували все життя, настала пенсія (з пенсією 5-6 тис.грн./міс.) - за що далі орендувати ’хорошую двушку в новом ЖК’ ?
75В• 05 июля 2025
Ответ дляviter33
В сучасних умовах (особливо в Україні) 10-12 років - це вічність
І не забуваємо, що парі уже по 27+
Тобто, через років 10-12 вже буде ’під 40’ (якщо не 40) - коли дітей заводити ?
І не забуваємо, що парі уже по 27+
Так за умовних 10 років це умовних 120 тисяч. Це вже не прямо таки убита, це нормальна квартира. А при доході 2 тисячі на родину (при бажанні) хрущобку двушку можна придбати за три-чотири роки і економити на оренді. Хоча... Багато родин орендують собі і горя не знають, вже і по троє народили, було б бажання тих дітей родити
Ответ для75В
Це за умови , якщо збережуться існуючі ціни на нерухомість
Бо у відносно безпечних регіонах вони відчутно виросли і ростуть надалі ( а в небезпечних купувати житло, коли обіцяють, що кількість нічних шахедів лише зростатиме - вкрай ризиковано)
тому 100-120 тис зараз і 100-120 тис через 10 р. - це можуть бути абсолютно різні 100-120 тис.( в Європі теж постійно зростає ціна на нерухомість і на її оренду)
Щодо народжувати в оренді:
1) відпаде одна з/п, тобто жити треба буде ’усім кагалом’ ( і орендувати) на 1000 дол. Зовсім ’не райдужно). Бо 2 чол на 2 тис. дол/міс і 3 чол. на 1 тис. дол - ’дві великі різниці’
2) рано чи пізно настане пенсія чи просто людина не зможе виконувати теперішню роботу. Де брати гроші на оренду житла?
Щодо народжувати в оренді:
75В• 06 июля 2025
Ответ дляviter33
Щодо народжувати в оренді:
Ринок нерухомості циклічний, будуть гроші - буде житло. Завжди.
Пенсія???? Огляніться, яка пенсія, то лише для багатих людей.А жити... Придбати будиночок в селі і з двох тисяч спокійно відкласти можна.Я не кажу, що це шалені гроші. Звісно, доведеться обирати серед запропонованого - розваги, косметика, догляд і всяке таке чи житло. Але щось одне (відносно хороше життя чи власне житло в цей бюджет точно входить). Я теж можу побідкатись, чого в мене немає. Але житло є. Доки збирали ні по які кав´ярні навіть не чули і не думали. Хоча мені подружки теж казали, що ’що ті гроші, купи собі ту спідницю за 100 баксів, чого там). А потім дивуються) За першу квартиру я платила доларом, купленим ще по 4,85. І це в Україні допоки працює і надалі ще довго працюватиме.