бибизяна• 04 июля 2025

Вы бы просили квартиранта съехать, если приезжаете на 3 месяца?

Или искали бы другое жилье?
Olga_72• 04 июля 2025
Ответ длябибизяна
1. Да, но я сказала что давно сдаю просто пролонгировав контракт и говорила, что дешевле съёма сейчас 2. Почти всегда, очень сложно будет найти на 3 месяца на нужные даты, это будет ближе к посуточной аренде (а то и посуточная аренда )
Ви самі вигадуєте собі проблеми по ходу теми. Вам же вже написали, що якщо ви здаєте на 20-25% дешевше, то вам вигідно, знайти інших квартирантів. Це показник що треба враховувати. А інші ваші аргументи під сумнівом. Просто подзвоніть в агенцію нерухомості у вашому місті і узнайте яка ситуація зараз.
Оренда за 3 міс майже не відрізняється від довгостроковой, що частіше оформлюється на 6 місяців. Арендувати можете і на тиждень раніше. Бо цей тиждень у вас може випасти коли ви інших квартирантів будете шукати. Все залежить від спросу на нерухомість у вашому місті.