No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Ну так правильно: у них планы по штрафам. А тут готовый клиент пусть даже с их подачи. Как надо будет - так сразу и нарисуются на пороге😂
Ахаха.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
))давайте продовжимо лекцію, якщо ви домовлялися на зп 600 евро чистими то податки були б на вас все рівно, по друге від розміру ЕСВ залежить пенсія, одне діло 1760 і друге 6400. Автор, ще раз всі все розуміють, залиште білий плащ на стіні, в дані темі він брудний.
І не бачу проблем у виплатах фопу раніше на пару днів, на відміну від ваших трудових відносин це законно.
Удалено администрацией...
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Мимо) Це мій рідний брат
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Не до побачення, а до зустрічі.
Удалено администрацией...
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
Ні, на контракті ваші співробітники, які насправді не співробітники, а такі ж фопи як і ви. Рівноцінні.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Тобто працюєте за копійки
яка у вас зараз ставка, ану розкажіть нам?
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Тобто працюєте за копійки
Біла повністю.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Нас саме консультанти податкової і скеровували, як оформлятися і як маневрувати, тому оті ваші потуги смішні й недолугі.
Ще раз: якщо є змога заощадити на податках і запропонувати більшу ЗП виконавцям - ми зробимо саме таким чином, подобається то Держпраці чи ні.
прямо офіційно скерував, автор, ви таку дурню пишете, за таке люди великі штрафи заплатять, потрібно ваш пост у фейсбук викласти щоб податківці побачили, вони порадіють, назву фірми не напишете? У вас же все чисто, Консультація від податкової є
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Мимо) Це мій рідний брат
А то есть у Вас брат в налоговой) помог сделать схему как уйти от налогов и ТИПА повысить людям ЗП))) автор мне Вас жаль
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ага, співробіник не прийшов не роботу і порушення не зафікосоване і не доведене
Як це корелюється з ФОП?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
А чому сіли на голову? Вони ж не просять більше грошей її грошей , вони просто просять виплатити за зроблену роботу Свої гроші раніше. Чому б не піти на зустріч? Може перенести день ЗП на трохи раніше ?
Ви дивна
Ніхто нікому нічого не повинен
Хай йде в бюджетні організації і там прикривається дітьми
Ніхто нікому нічого не повинен
Злюсь до кипіння• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Не підуть, в них контракт до кінця року.
ЗП 600 євро з прив´язкою до курсу. І всі в стані дотягнути до ЗП, навіть мами одиначки, а ці заміжні і постійно в них якісь проблеми, які чомусь вирішувати маю я.
Це вже із вирахуванням податків зп?
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
))) низький поклін , ви вже щось на тему прочитали, чи й надалі фігню будете писати?
По темі все зрозуміло, ваші ’співробітники’ мають право просити виплати раніше, що вас там так сильно тригерить
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Біла повністю.
Не сумніваюсь. А цифри що ж не озвучуєте?)
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляГолубец
100% и дети это лишние траты особенно кружки, главное рабатать, работать и не вякать по поводу зп.
Її діти це її проблеми
Аль де Барановна• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Мимо) Це мій рідний брат
Поздравляю. Статей будет больше (
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Что значит ’решать должна я’? Они у Вас просят деньги, которые ещё не заработали, или просят раньше выплатить заработанное? Если первое - да, есть варианты, вплоть до ’отказать’, если второе - может быть стоит пересмотреть график выплат? Например, не 1-2 раза в месяц, а каждую неделю. Раз давали деньги вне графика, значит, есть же такая возможность?
Ну не у всіх же такі чудові роботи як у вас, пані
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ніколи не вважайте що геть усі дурніші за вас) Що ніхто не розуміє де і як можна обійти та не заплатити зайвого - причому абсолютно легально.
І ніколи не стверджуйте що таких алгоритмів не існує. Бо над вами лише посміються.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
Боже, скільки пафосу
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А фірму свою чому не називаєте?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Сподіваюсь, у дівчат вистачить розуму розірвати цей контракт достроково, бо керівниця забула, що рабство відмінили.
Ви як часто просите свого начальника платити зарплату раніше терміну?
30000 для Кременчука, що ще їй раніше дати, відпустку , може, двічі на рік?
Не ведіться, автор
Злюсь до кипіння• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А якщо починає нити і розповідати щось новеньке про важко хвору дитину?
Запитайте хоч назву хвороби
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ага, ще розкажіть що їм зобов´язані в їхніх проханнях йти назустріч щоразу)
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
’Начальник’ не забывайте, что, если что, работники, пусть даже, отсидев контракт, уйдут и найдут себе другую работу, а Вам могут такие отзывы на компанию оставить, или по другому подгадить, что к Вам ни один бомж работать не пойдет, и будете Вы сами работать, засучив рукава. Сможете? Блин, вот, почему, каждая мелкая сошка получив власть, сразу мнит себя господом Богом?
Ви, певно, після такого начальника й пішли в СЗ)
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Не смешу, а говорю, что есть. Вы зависите от них. Хороших работников, ещё, попробуй найди, а с плохими хорошей работы не сделаешь.
А ви хороший??))
Злюсь до кипіння• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
Мала звісно)
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
А фірму свою чому не називаєте?
А ви чого ще й досі не озвучили свої ПІБ та ЗП? Соромитеся посади прииральниці? Даремно, всі професії є почесними
Злюсь до кипіння• 05 июля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Замужем - не значит в шоколаде. Может на эти 600 евро вся семья выживает. Только аренда квартиры сейчас такая как зарплата.
Тип тим паче зараз чоловіки ховаються від тцк
Істеріомама• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Чому СЗ? ВебКам