No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
No problems
• 05 июля 2025
Добре, вже пішли деякі ’облічітєльніци’ по другому колу і це трохи набридає. До побачення і всім гарних вихідних.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ага, ще розкажіть що їм зобов´язані в їхніх проханнях йти назустріч щоразу)
Ну то ви нам розкажете як за прогули ФОП звільнятимете?
Ви ж писали на перших сторінках,що можете. Правда тоді ще співробітники не були ФОП)
Злюсь до кипіння• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Інтернет пише, що курс приблизно 50 грн, тобто 30000. Так, для Києва це дуже мало, якщо є ще і аренда, це ніщо.
Ну тут як сказати,в мене зп 15-17 тисяч на місяць ,працюю в Києві в центрі міста!
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
А ви хороший??))
Ну, если я 8 лет сижу на этом месте и от меня люди не уходят, а работают годами. Как считаете?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Автор, ви дивна, ви працюєте по схемі коли оплату можна рухати, працюйте по чесному, там таких ситуацій немає. В чому ваша претензія, що хтось сміливий рот відкривати? Ви розумієте що взагалі то ваші працівники можуть звернутися в податкову будете потім брата викликати , щоб він повторив про свою схему, податковій такий цирк сподобається,
Якщо ви економите на зарплаті, тоді то такі дрібниці якщо раніше на пару днів заплатити 1-2 людині.
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляІстеріомама
Чому СЗ? ВебКам
Вона ображається,коли таке пишуть)
Астановитесь• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Мимо) Це мій рідний брат
Автор, не позортеся. Всі зрозуміли, який ви керівник, з білою зарплатою😁😁😁.
Мимо) Брат...👍
Як це типово... Гидота... Корупція на корупції...
Працювала в Кременчуцький податковій, тож прекрасно знаю, як все працює...
Ось, наша головна проблема, Ось що має змінитися, але воно сотнями років у нас, кум, сват, брат.... На кожному кроці. І одні проживають своє прекрасне життя, а інші виживають. Поки КОЖНИЙ не почне щось робити, аби змінити ситуацію, нічого не зміниться, нічого.
Не буває і дня щоб не прочитати як якийсь чиновник вкрай тисячі мільйонів, і так на всіх рівнях, просто прайси різні....
Мимо) Брат...👍
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А ви чого ще й досі не озвучили свої ПІБ та ЗП? Соромитеся посади прииральниці? Даремно, всі професії є почесними
Тема не моя, а ваша.
До речі, щоб ви спали спокійно: на законну вимогу власники сайту зобов´язані надати IP.
Хаміть далі.
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Так а що, уже не можна попросити СВОЇ чесно зароблені гроші?
Ні, бо є правила, коли ці гроші виплачуються
Чи це декрет так впливає на розуміння об´єктивно простих речей?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Вы, правда, людей за дебилов держите? Все прекрасно понимают, когда возможность есть, а когда её нет.
А яка у вас градація можливості?
Скільки, приблизно, іноземців в тиждень?
Will_Be...• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
А яка у вас градація можливості?
Вы имеете ввиду, сколько клиентов-иностранцев на сайт привлекается еженедельно, или, что имеете ввиду?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ага
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Не підуть, в них контракт до кінця року.
ЗП 600 євро з прив´язкою до курсу. І всі в стані дотягнути до ЗП, навіть мами одиначки, а ці заміжні і постійно в них якісь проблеми, які чомусь вирішувати маю я.
это какой-то малюсенький городок?
конечно аж!!! 600 евро не хватает
это даже по курсу 50 - тридцатка
конечно аж!!! 600 евро не хватает
это даже по курсу 50 - тридцатка
Вероятненько• 05 июля 2025
Залежить від рівня заробітної плати, у мене ніхто не просить, та і не дали б, бо все офіційно на карту. Поговорити з дівчатами, пояснити, що виплати в такі числа. А взагалі, якщо це постійна основа, то проблема глибша, чи дійсно зарплата мала, чи ви набрали проблемних людей
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
29000грн
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Якщо є машина, щоб їздити на таку улюблену роботу, то з цими відстанями відповідна й вартість заправки.
У нас новий жк- прибудинкова 20грн/кв м.
Жити/вижити можна звичайно, але затягнувши пояси. А якщо оренда, то це ні про що
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Цікаво, в німців чомусь корона не падає на улюблену роботу їздити на автобусі чи на велосипеді. Якщо є така нагальна потреба свою 5 точку індивідуально везти на авто через затори - це точно не проблема керівника
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
да
вчера здесь долго спорили, что 1000 уе - выше среднего
да, чуть выше, но тоже так себе
а 30 тыс - ни о чем, если еще и работать нужно
тем более, еще и пятидневку, наверное
да, чуть выше, но тоже так себе
тем более, еще и пятидневку, наверное
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Вчера в теме написали что это выше среднего по Украине. Так что это очень хорошая зп по мнению советчиц. И ее еще попробуй найди
писали про 1000 уе
не врите
Вероятненько• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Я це розумію, але ж людина на щось розраховувала, коли підписувала на рік контракт.
Це політика компанії і крапка.
Капитошечка• 05 июля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Замужем - не значит в шоколаде. Может на эти 600 евро вся семья выживает. Только аренда квартиры сейчас такая как зарплата.
Так а автору что сделать? Всех спасать не получится
Бесконечность-не предел• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А що це за контракти такі в Кременчузі на 600 євро з виплатою раз на місяць? Ще і які не можна ні розірвати, не переглянути?
Володарка мрій• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А якщо починає нити і розповідати щось новеньке про важко хвору дитину?
Кредитні картки з лімітами по 200-300тис з безпроцентним погашенням до 2місяців роздає кожен банк
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну брат з податкової так порадив.
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
І це ж, мабуть, ще і Київ. У мене такий самий дохід, але я живу не в Києві і живу у власній квартирі, то ж мені не потрібно платити за аренду. І так, я ледь дотягую до зп. То ж ви зараз хизуєтеся лише тим, що затягли людей в контракт і цим їх тримаєте.
Их насильно заставили его подписать?
Не будь КакСвета• 05 июля 2025
Интересно , а какие санкции предусмотрены, если расторгнуть контракт досрочно?
Мне в принципе смешны все договора в этой стране. Не, я , конечно, их составляю, сужусь, но это все херня на постном масле. Мои услуги, исполнительное производство, временной фактор и инфляционная составляющая… тяжба ради тяжбы. Мы не правовая страна, любой, кто решит нарушить договор может это спокойно сделать и остаться в плюсе.
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
это какой-то малюсенький городок?
конечно аж!!! 600 евро не хватает
это даже по курсу 50 - тридцатка
конечно аж!!! 600 евро не хватает
это даже по курсу 50 - тридцатка
Кременчук не малесеньке місто. На мою особисту думку, краще ніж Полтава, обласний центр. Промислове і робочих місць достатньо. Мер тільки презерватив, на жаль.
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Я ни разу ни на одной работе заранее зп не просила. У меня сейчас женщина сиделка за мамой смотрит и каждую неделю просит зп хотя договаривались дважды в месяц. А в день зарплаты пишет уже в 8 утра - пожалуйста перечислите деньги)) она за полтора месяца уже поднапрягает. Буду разговаривать
Міззері?
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Привет соседям) я из гп
Як у вас там ситуація?
Скоро поїду в вашу область)
Не будь КакСвета• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Та мовчки, не виплатимо останню ЗП та й по всьому. Прям проблема.
Аи в чому саме кабальність умов?
Так умные сперва получают з/п, а потом хлопают дверью. Испугали тут последней з/п 😂