No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Брехушечка• 05 июля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
а дети без кружков не выживут? протягивай ножки по одежке...
Маю надію, у вас немає дітей. По ходу ви їм нічого не зможете дати з таким мисленням
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Ви ж тільки під анонімом здатні писати.
Але рано чи пізно хоч хтось із ваших ’працівників’ поскаржиться. Згадаєте цю тему.
Хто куди поскаржиться? В провінційних містах страшенна корупція, ніяка працівниця з дітинчатами нічого не доведе нікому
Нехай звільняється
Автор не порушує закон, а видала зарплату по доброті зарання, так їй уже на голову вилізли отакі мамаші і обісрали на форумі(ну тут як завжди)
Не роби добра й не отримуєш зла
Нехай звільняється
Не роби добра й не отримуєш зла
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
А чому сіли на голову? Вони ж не просять більше грошей її грошей , вони просто просять виплатити за зроблену роботу Свої гроші раніше. Чому б не піти на зустріч? Може перенести день ЗП на трохи раніше ?
Идеальной будет предоплата
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Кременчук не малесеньке місто. На мою особисту думку, краще ніж Полтава, обласний центр. Промислове і робочих місць достатньо. Мер тільки презерватив, на жаль.
я к тому, что зарплата - так себе
может, для кременчуга норм, конечно
но в целом, поговорить ротом - что с нынешнего месяца никаких выплат раньше не будет. ну, либо поднимать зарплату
может, для кременчуга норм, конечно
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Взагалі там де співробітник змушений йти і клянчити зарплату або аванси на перед, робота така собі але зараз в Україні всюди все так на межі + автор може сильно прибріхувати про те що люди отримують всі 600 євро на руки, а як і отримують то воно все одно не є супер зарплата, а ще кудись ті гроші може йдуть в роботу або товарний оборот назад. Там що завгодно по нюансам може виявитись, тому люди і вимушені йти і клянчити заздалегіть.
Хай йдуть на іншу роботу
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Нехай звільняється
Не роби добра й не отримуєш зла
Нехай звільняється
Не роби добра й не отримуєш зла
Ви тему читали? Немає взагалі ніякої заробітної плати. Працівники ФОП, автор не хоче платити податки.
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Я ни разу ни на одной работе заранее зп не просила. У меня сейчас женщина сиделка за мамой смотрит и каждую неделю просит зп хотя договаривались дважды в месяц. А в день зарплаты пишет уже в 8 утра - пожалуйста перечислите деньги)) она за полтора месяца уже поднапрягает. Буду разговаривать
разговаривайте
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
29000грн
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Якщо є машина, щоб їздити на таку улюблену роботу, то з цими відстанями відповідна й вартість заправки.
У нас новий жк- прибудинкова 20грн/кв м.
Жити/вижити можна звичайно, але затягнувши пояси. А якщо оренда, то це ні про що
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Мало? Не подписывает контракт, ищет больше
Не будь КакСвета• 05 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Так а що, уже не можна попросити СВОЇ чесно зароблені гроші?
Свои и честно заработанные они в день выплаты, который оговорен контрактом. Вот на день позже можно скандалить, а на день раньше только надеяться на добрую волю.
мадамГрицацуева• 05 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
писали про 1000 уе
не врите
Читайте внимательно. 450 у.е было заявлено как средняя зп в Украине и еще масса скринов с ворк.юа или чего-то подобного
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
А хто саме збирався кудись йти?
Вас не влаштовують співробітники, в чому проблема їх замінити, ви ж там якесь начальство чи хто?
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
я к тому, что зарплата - так себе
может, для кременчуга норм, конечно
Співробітницям був відомий розмір зп перед влаштуванням на роботу. Якщо пішли - їм було норм, а вистачає-не вистачає, гуртки в тому подібне треба вирішувати зі своїм чоловіком, в колі своєї родини, а не з роботодавцем
Брехушечка• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ніколи не вважайте що геть усі дурніші за вас) Що ніхто не розуміє де і як можна обійти та не заплатити зайвого - причому абсолютно легально.
І ніколи не стверджуйте що таких алгоритмів не існує. Бо над вами лише посміються.
Та ви перша, хто тут вважає, що сама розумна, а ваші працівники - дебіли)
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Сподіваюсь, у дівчат вистачить розуму розірвати цей контракт достроково, бо керівниця забула, що рабство відмінили.
Ага. И найти зп выше 600€ в Кременчуге
Ну шо не так?• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Останній раз був у травні) І от знову. І чергова обіцянка - більше ніколи.
Вже написала, що розрахунковий день їй відомий і нічим допомогти не зможу. Щось відповіла, не читатиму.
В мене ще були сумніви саме щодо цієї дівчини чи подовжувати контракт, але тепер точно ні.
І правильно думаєте. Один раз так, могла бути ситуація що дуже потрібні кошти і ви пішли на зустріч.
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
’Начальник’ не забывайте, что, если что, работники, пусть даже, отсидев контракт, уйдут и найдут себе другую работу, а Вам могут такие отзывы на компанию оставить, или по другому подгадить, что к Вам ни один бомж работать не пойдет, и будете Вы сами работать, засучив рукава. Сможете? Блин, вот, почему, каждая мелкая сошка получив власть, сразу мнит себя господом Богом?
Там очередь будет на эту зп. Я в Кременчуге
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
29000грн
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Звичайно.
Ви знаєте вартість гуртків для дітей?
Гуртки дітей то її проблема
Про авто смішно
Не можете утримувати авто-ходіть пішки або маршруточки
Громадський транспорт в провінції дешевший, ніж у Києві
Про авто смішно
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляБрехушечка
Нічого не можуть дати дітям ті, хто на роботах просять завчасно зарплату
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
правильно, поэтому про 1000 - писали выше среднего
а средняя - согласно официальной, и неофициальной статистике - так и есть 20 +- тыс грн
безусловно, если взять частные случаи - судью и воспитателя детского гос сада - то средняя будет тысяч 150-200
но воспитатель, конечно, прозреет от своей ’средней’ зарплаты
Шотуткоїться?• 05 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
я абсолютно с этим согласна
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Автор платить податки за всіх фоп
А зарплату отримують тоді, коли це установлено
Їх хто змушував іти на роботу й оформлятися як ФОП і підписувати контракт?
Я на такі роботи не йду
То чого стогнати тепер?
Я на такі роботи не йду
То чого стогнати тепер?
З бісиками• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Гуртки дітей то її проблема
Про авто смішно
Смішно - це точно. Взагалі не розумію цю фіксацію на авто. Мій знайомий в Америці, працюючи головним інженером на великому виробництві, може їздити на роботу на автобусі, причому в сусіднє місто пару годин, а тут рядовому офісному співробітнику зашкварно півгодини по місту на громадському транспорті добратися.
Брюлик в стразах• 05 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Отож, а люди вже забули, що не всі живуть у Києві і для багатьох і 20 тисяч золоті гори
Невловимий Джо• 05 июля 2025
Я колись працювала у ТОВ, офіційну (трохи більшу мінімальної) платили в порядку встановленому законодавством, а залишок конверт через аж місяць після офіційної. Користувалася кредиткою. Тому, моя думка, яким би поганим не був роботодавець в очах закону, ховається від податків і т.і , людей не заставляли під катуванням погоджуватися на такі умови. Недостатність коштів це проблема робітника.
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Невиплата авансу, тобто зарплати за першу половину місяця, є порушенням мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
Держпраці розглядає виплату авансу у неповному розмірі як порушення, яке тягне за собою штраф.
Сума штрафу, передбаченого статтею 265 КЗпП, становить двократний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.
На додаток до штрафу, передбаченого статтею 265 КЗпП, може бути застосований адміністративний штраф на посадових осіб, згідно зі статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Адміністративний штраф за порушення строків виплати зарплати становить від 510 до 1700 гривень згідно з Офіційним порталом Верховної Ради України.
У випадку, коли невиплата авансу є систематичною (наприклад, за кілька місяців), штрафи можуть бути накладені за кожен випадок порушення.
І це не все
Чому я повинна вам це доводити ???
І це не все
Чому я повинна вам це доводити ???
Силовики всегда получают зп раз в месяц. Куда смотрит держпраци?
Фиона Шрековна• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Гуртки дітей то її проблема
Про авто смішно
дорожчий
Фиона Шрековна• 05 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Та ну?)
в менк маршрутка аід метро до дому 10 гривень в Києві
Чумачечая Весна• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
Нет конечно они гордо платят единый 1760 и 6% от 24-25 000 грн. Вместо почти 45%
А должны заплатить 45, когда можно не платить?
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
А то есть у Вас брат в налоговой) помог сделать схему как уйти от налогов и ТИПА повысить людям ЗП))) автор мне Вас жаль
Так це не ново, для цього брат у податковій не потрібен)